Έχετε κλάψει ποτέ σε κάποια ταινία;

ArRed

Νεοφερμένος

Ο ArRed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εκλαψα με την ταινια '' ο κυκλος των χαμενων ποιητων'' ( Dead poets society https://www.youtube.com/watch?v=aQwVQzs9pHk) φοβερη ταινια με πολυ βαθια νοηματα... και με την ταινια '' Η λιστα του Σιντλερ'' ( Schindler's list https://www.youtube.com/watch?v=dwfIf1WMhgc) του Σπιλμπεργκ...
Και με το rainman εγω ειχα συγκινηθεί παρα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
εγω μονο στον βασιλια τον λιονταριων οταν πηγαινα νηπια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nenaki20271

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
εγω με το μαρλει ενας μεγαλος μπελας!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
στην candy!αλλα μιλαμε για πολυ κλαμα!ηταν τοσο αληθινη ταινια...βγαλμενη απο τη ζωη! https://www.youtube.com/watch?v=9tynrFbn5Gs :cry_x: :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m.afalda

Νεοφερμένος

Η ωραια μερα να κυνηγησουμε ιποποταμους... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εγω δακρυσα στο "το αρωμα" στην τελευταια σκηνη που τον εφαγαν!!!και στον καπελα!εκει ημουν στο κρεβατι με την κολλητη μου και αυτη ειχε κοιμηθει και εγω εκλαιγα!!!χαχαχα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
μια φορά μόνο στη ζωή μου έχω κλάψει για ταινία.. το 7 pounds..
δε παίζεται ρε παιδιά.. όχι δάκρυσα.. σπάραξα στο κλάμα! με λιγμούς!
είναι καταπληκτική.. να την δείτε.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εγω δακρυσα στο "το αρωμα" στην τελευταια σκηνη που τον εφαγαν!!!και στον καπελα!εκει ημουν στο κρεβατι με την κολλητη μου και αυτη ειχε κοιμηθει και εγω εκλαιγα!!!χαχαχα!!!


αχαχαχαχα
αντε ρε:P
πάλι καλά που δε ροχάλιζα να λες:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Εγω εκλαψα μια μονο φορα...δεκα χρονια πριν στο 'βασιλιας των λιονταριων' οταν πεθανε ο μουφασα.....πολυ συγκινηση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ραφαελλα

Νεοφερμένος

Η ραφαελλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
λοιπον η πιο λυπητερη κ προσφατη ταινια που ειδα ηταν "η αδερφη μου κ εγω" πολυ κλαμα σε αυτη την ταινια... δεν χρειαζεται να σας πω υποθεση απλα πατηστε στο "youtube" k δειτε το trailer μονο..... θα καταλαβαιτε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Εγώ είχα κλάψει όταν είδα την "Μαλένα" με την Μπελούτσι επειδή τελικά ο μικρός δεν έκανε σεξ μαζί της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
μια φορά μόνο στη ζωή μου έχω κλάψει για ταινία.. το 7 pounds..
δε παίζεται ρε παιδιά.. όχι δάκρυσα.. σπάραξα στο κλάμα! με λιγμούς!
είναι καταπληκτική.. να την δείτε.. :'(

εχεις δικιο...
η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβαινα τπτ σε ολη την ταινια + το τελευταιο 20λεπτο που ξεκαθαρισαν ολα πλανταξα! ο will smith εδωσε ρεστα! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kelly:)

Νεοφερμένος

Η Kelly:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
The Notebook...
Λιγμοί οχι αστεια...και τις 5 φορές το ιδιο κλάμα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Εγώ είχα κλάψει όταν είδα την "Μαλένα" με την Μπελούτσι επειδή τελικά ο μικρός δεν έκανε σεξ μαζί της.

:lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vasia4848

Νεοφερμένος

Η vasia4848 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
να καποιες ταινιες που οταν βλεπω(γιατι τις εχω δει πανω απο μια φορα) πλανταζω στο κλαμα και σας τις προτεινω ανεπιφυλικτα!!!

P.S. I love you
The Notebook
A walk to remember
7 pounds
the curious case of Benjamin Button
titanic
My sister's keeper

ψυχη βαθια (με λιγμους)
Dear John
The Last Song
Life as a house
10 things i hate about you
across the universe
Βασιλιας τον λιονταριον , Σπιριτ το αγριο αλογο , Candy(οταν ημουν πιο μικρη)
Remember me (μολις ειδα την ημερομινια στον πινακα αρχισα να κλαω με αναφυλιτα , ολοι στο σινεμα εμενα κοιτουσαν ...χιχι)
changeling
August Rush
Message in a bottle

Pursuit of Happiness
How to Deal (λιγο..αλλα εκλαψα)
Up in the air (οχι το cartoon)
Slumdog millionaire
Finding Neverland

Avatar


και παρα παρα παρα πολλες ακομη που δεν μπορω να θυμιθω αυτη την στιγμη!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Φυσικά.

P.S. I love you
The Notebook
A walk to remember
Life without me


Και με άλλες λογικά, αλλά με αυτές αρκετά.:/:

+ το My Sister's keeper.

Εκεί πιο πολύ απ' όλες. Αφού μετά είχα πρησμένα μάτια.:(
Υπέροχο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiffanykal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tiffanykal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 143 μηνύματα.
The Notebook...
Λιγμοί οχι αστεια...και τις 5 φορές το ιδιο κλάμα.. :(

Αχ, κι εγώ τα ίδια... Κάθε φορά κλαίω.. Δεν υπάρχουν τέτοιοι άντρες.. Την περίμενε τόσα χρόνια και έφτιαξε το σπίτι όπως της είχε υποσχεθεί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
οχι βεβαια. αναμενομενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rarabylum

Νεοφερμένος

Η rarabylum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
χμμ...αν εχω κλαψει για ταινια... :whistle:
mother and child,21 grams,7 pounds,i am sam,seven,the patriot,armagedon,ναυαγος,6η αισθηση,perl harbor,man on fire,the departed,magnolia,stell magnolias(φοβερη ταινια),στο lion king οταν πεθανε ο μουφασα..και στο αδερφος μου ο αρκουδος,καημενο αρκουδακι..armageddon,i am legend(αγαπαω σκυλακι),the pianist,the road,never let me go,my sister's keeper(το θυμηθηκα κ ανατριχιασα :cry_x:),θα σε βρω στον παραδεισο...καλα και στο notebook δε συζητω για ΠΟΣΟ κλαμα...
αυτες μονο(..μου ηρθαν στο μυαλο)...ναι,δεν ειναι να δω εγω ταινια,θελω κουτες χαρτομαντηλα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Admiral

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Admiral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Eεεεε, ισως εισαι λιγο περισσοτερο ευαισθητη απο οσο ειναι καλο για την υγεια σου. Ελπιζω να πινεις πολλα υγρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εχω κλαψει αρκετα σε διαφορες ταινιες οπως πχ στην ταινια " Η ζωή ειναι ωραια."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top