Ομαδάρχης σε κατασκήνωση

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Ναι.
Δες και το δεύτερο post.

Όχι σε όλες.
Σε αρκετές πας και απλά δεν πληρώνεις την διαμονή και τα σχετικά,αλλά κάτι επιπλέον δεννν.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Το δεύτερο ποστ?? Ποιο εννοείς...??Τέλος πάντων.. Μήπως ξέρεις πως γίνεται η όλη κατάσταση? Φέτος θα πάω πρώτη φορά γι αυτό ρωτάω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Το δεύτερο ποστ?? Ποιο εννοείς...??Τέλος πάντων.. Μήπως ξέρεις πως γίνεται η όλη κατάσταση? Φέτος θα πάω πρώτη φορά γι αυτό ρωτάω...

Σε κάθε κατασκήνωση οι απαιτήσεις διαφέρουν,κάπου παίρνουν ομαδάρχεις άνω των 18 μόνο,κάπου μόνο αυτούς που έχουν εμπειρία ως κατασκηνωτές και σε μερικές κατασκηνώσεις οι δηλώσεις έχουν κιόλας κλείσει.Οπότε η καλύτερη λύση για να λύσεις τις απορίες σου είναι ένα τηλέφωνο στην γραμματεία της κατασκήνωσης. (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Οκ... Ευχαριστώ πολυ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Annaalkai

Νεοφερμένος

Η Annaalkai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Επειδή αποφάσισα φέτος να υποβάλλω αίτηση για ομαδάρχησσα σε κατασκήνωση θα ήθελα να σε ρωτήσω κάποια πράγματα. Έστειλα email στην κατασκήνωση που με ενδιαφέρει και μου είπαν να περάσω από το γραφείο τους. Είμαι 18 χρονών, αλλά δεν έχω πάει ποτέ σε κατασκήνωση. Θα λειτουργήσει αυτό αρνητικά? Επίσης θα ήθελα να μάθω πως μεταφέρονται τα μέλη της κατασκήνωσης και οι κατασκηνωτές στον χώρο της κατασκήνωσης? Πηγαίνουν όλοι μαζί με το ίδιο πούλμαν? Ο λόγος που επέλεξα αυτήν την δουλειά φέτος είναι γιατί πρώτον αγαπάω πολύ τα παιδιά, αλλά θέλω να βγάλω και κάποια χρήματα. Περιμένω την απάντηση σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διώνη

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά! Είμαι 18 στα 19 και σκέφτομαι φέτος να γίνω ομαδάρχισσα σε κάποια κατασκήνωση, γιατί αγαπώ πολύ τα παιδιά και τη φύση. Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι δεν έχω καθόλου πείρα από παιδική κατασκήνωση, αν και έχω μεγαλώσει σε νησί και μάλιστα σε camping:clapup: Θα μου ήταν πολύ χρήσιμο, αν κάποιος έμπειρος μου πρότεινε μια συγκεκριμένη κατασκήνωση ή κάποια ιστοσελίδα να επισκεφτώ. Επειδή δεν είμαι και πολύ μεγάλη σε ηλικία θα προτιμούσα μια κατασκήνωση με μικρά παιδιά, τα οποία είναι συνήθως λιγότερο ατίθασα. Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βetty

Δραστήριο μέλος

Η Βetty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 726 μηνύματα.
Και εγώ θέλω να πάω ως ομαδάρχισσα σε κατασκήνωση.Και έχω κάτι απορίες.
Αλλά μήπως είναι λίιιιγο αργά? Δηλαδή μήπως έχουν κλείσει για φέτος? :redface:
Όποιος ξέρει ας απαντήσει please. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Θέλω να κάνω κάποιες ερωτήσεις για τους ομαδάρχες:
1.Μια φίλη μου μού είπε ότι αυτοί που γίνονται ομαδάρχες πληρώνονται είναι αλήθεια;
2.Πόσο ετών πρέπει να είσαι;
3.Σε πέρνουν στα σίγουρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Η φίλη μου θα πάρει 200 ευρώ για 20 μέρες, δηλαδή 10 ευρώ/μέρα.
Τώρα δεν ξέρω τι παίζει, παίρνεις τηλέφωνο και ρωτάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emi_Rre

Νεοφερμένος

Η emi_Rre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θέλω κι εγώ να πάω φέτος για ομαδαρχισσα..αλλά δεν ξέρω αν θα με πάρουν επειδή είναι Ιούλιος :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mariannito

Νεοφερμένος

Η mariannito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το ξέρω το έχουν ρωτήσει πάρα πολλές φορές ...είμαι 20 και είμαι άπειρη σχετικά με τις κατασκηνώσεις...σε ποια site μπορώ να μπω έτσι ώστε να δω ποιες κατασκηνώσεις χρειάζονται ομαδάρχες...αν υπάρχουν..και επίσης είναι αργά για να κάνω αίτηση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
λοιπον καταρχην κοψε αυτες τις βλακειες τα greeklish.Για μενα η κατασκηνωση ειναι μια βλακεια και μιση.!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannito

Νεοφερμένος

Η mariannito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ενταξει απο συνηθεια...και γιατι ειναι βλακεια???

τελικα υπαρχει καποιος να μου απαντησει στην πρωτη ερωτηση..εε?? :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
τελικα υπαρχει καποιος να μου απαντησει στην πρωτη ερωτηση..εε?? :-)

Λοιπόν έχω πάει κατασκήνωση όχι όμως ως ομαδάρχης και πρέπει να σου πω ότι αν μιλάς για φέτος είναι αργά. Αυτά καθορίζονται κάθε χρόνο μέσα με τέλη Μαιου. Και κάτι άλλο δεν ξέρω αν σ δεχτούν λόγω ηλικίας. Σε κατασκηνώσεις που ξέρω ομαδάρχες είναι ανήλικοι. Στην ηλικία σου θα μπορουσες να πας ως στέλεχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannito

Νεοφερμένος

Η mariannito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
αν σου ειναι ευκολο μπορεις να μου δωσεις και αλλες πληροφοριες..τωρα σχετικα τι χρειαζεται για να με δεχτουν ως στελεχος..??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
αν σου ειναι ευκολο μπορεις να μου δωσεις και αλλες πληροφοριες..τωρα σχετικα τι χρειαζεται για να με δεχτουν ως στελεχος..??

Δεν ξέρω τι χρειάζεται αλλά πιστεύω ότι δεν θέλει κάτι το ιδιαίτερο γιατί ουσιαστικά αυτό που κάνεις είναι να επιβλέπεις τη σωστή λειτουργία της κατασκήνωσης. πάντως με ένα τηλέφωνο στην κατασκήνωση μπορείς να μάθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ειναι υπεροχα!!
εγω πηγα καλυβα,2η περιοδο
που λετε για τα λεφτα ειναι οντως 200 αν 3ερεις κ καποιο α9λημα μπαινεις διαιτητης παιρνεις 250
και σε 1η υπαρχ. παιρνεις 300
αλλα αν σκεφτεις οτι 22 μερες τρως πας 9αλασσα κοιμασαι κ απλα προσεχεις μωρα (ειδικα σε μεγαλες υπαρχηγιες κα9εσαι) και χαρη σου κανουν που συ δινουν τοσα
αν 9ες παντως να πας 9α πρεπει να κανεις χαρτια απο Μαιο
σε μας ερχεται κ ο αρχηγος κα9ε χρονο σε ενα 3ενοδοχειο της Πτολεμαιδας κ διαλεγει παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannito

Νεοφερμένος

Η mariannito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
και που μπορω να μαθω για τις προκυρηξεις..ή γενικα τα τηλεφωνα που μπορω να επικοινωνησω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
και που μπορω να μαθω για τις προκυρηξεις..ή γενικα τα τηλεφωνα που μπορω να επικοινωνησω??

ε3αρταται για ποια κατασκηνωση ενδιαφερεσαι
οι περισσοτερες εχουν σιτε ή αν παρεις τηλεφωνο στ 11888 9α συ πουν τ τηλεφωνο απο τα κεντρικα
αλλα για φετος μην περιμενεις να πας
ηδη 3εκινησε η 2η περιοδος στις περισσοτερες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariannito

Νεοφερμένος

Η mariannito αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ε3αρταται για ποια κατασκηνωση ενδιαφερεσαι
οι περισσοτερες εχουν σιτε ή αν παρεις τηλεφωνο στ 11888 9α συ πουν τ τηλεφωνο απο τα κεντρικα
αλλα για φετος μην περιμενεις να πας
ηδη 3εκινησε η 2η περιοδος στις περισσοτερες
το ξερω απλα να ειμαι προετοιμασμενη για την επομενη φορα.. απλα οσα περισσοτερα μαθω τοσο το καλυτερο...τελικα τι γινεται με τισ προκυρηξεις??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top