Εκπαιδευτικοί που χρησιμοποιούν Moodle

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν είναι κακό να μην υπάρχει ανωνυμία....Άλλωστε το moodle είναι για εκπαιδευτικούς σκοπούς, δεν είναι για κοινωνικό σχολιασμό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δεν είναι κακό να μην υπάρχει ανωνυμία....Άλλωστε το moodle είναι για εκπαιδευτικούς σκοπούς, δεν είναι για κοινωνικό σχολιασμό...


Έτσι ξεκίνησε και το ίντερνετ ξες :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
χαχαχαχαχα
ξέρω, ξέρω....
Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είναι καλό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kathighths

Νεοφερμένος

Ο kathighths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Διαβάζοντας για την εν λόγο εφαρμογή με βάλατε σε πειρασμό!!!!
Τώρα στις διακοπές λέω να την χρησιμοποιήσω και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top