Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,882 εγγεγραμμένα μέλη και 2,444,962 μηνύματα σε 76,861 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 264 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Διακριτικότητα;

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 22:28, 24-01-10:

Ας υποθέσουμε πάντα:

Ένας μαθητης και μια μαθήτρια ειναι ερωτευμένοι μεταξύ τους .. και έχουν σχέση ( πάνε γυμνάσιο ) . Οι καθηγητές όταν το μαθαίνουν ...

α.πως αντιδρούν;
β.ποια είναι η πρώτη τους κίνηση;
γ.αλλάζει η στάση τους απέναντι στον μαθητή / μαθήτρια;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Zaraki

Φοιτητής

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 532 μηνύματα.

O Zaraki έγραψε: στις 22:36, 24-01-10:

Τι σχεση εχουν οι καθηγητες;
1
Παράθεση

kate! =]

Μαθητής Α' λυκείου

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 22:37, 24-01-10:

αμα ειναι κολλημενοι θα πουνε στο αγορι να μαζευτει
αμα ειναι ειναι νορμαλ ανθρωποι θα ειναι παγερα αδιαφοροι απελαντι σας απκει να ειστε λιγο διακριτικοι...
1
Παράθεση

meidei

Μαθητής Β' λυκείου

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O meidei .. έγραψε: στις 22:39, 24-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από andrikoc13
Ας υποθέσουμε πάντα:

Ένας μαθητης και μια μαθήτρια ειναι ερωτευμένοι μεταξύ τους .. και έχουν σχέση ( πάνε γυμνάσιο ) . Οι καθηγητές όταν το μαθαίνουν ...

α.πως αντιδρούν;
β.ποια είναι η πρώτη τους κίνηση;
γ.αλλάζει η στάση τους απέναντι στον μαθητή / μαθήτρια;
Αφού υποθέτουμε πάντα:

α. ΔΕΝ αντιδρούν.
β. ΔΕΝ κάνουν καμία κίνηση
γ. ΔΕΝ αλλάζει η στάση τους.

Αλλά ας απαντήσουν οι καθηγητές.
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 22:42, 24-01-10:

Εξαρτάται από όλα αυτά τα οποία υπέθεσες.
Παράθεση

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 551 μηνύματα.

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 22:50, 24-01-10:

Να σας πω γιατι το λεω . Ξερω εγω οπως αναφερα παραπάνω . μπορεί να το μαθουν μετα να συζητανε για αυτο στην τάξη ( οι καθηγητες) με πειράγματα κτλ ενοχλητικού τύπου . Στη συνέχεια να κάνουν θέμα στο σχολείο ή να τους χαντακώσουν στα μαθήματα. (Εχω ακουστα τετοια περίπτωση)
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 22:54, 24-01-10:

Τότε αυτό που λες σηκώνει άνετα καταγγελία.

Θεωρώ ότι θα μπορούσε ένας διευθυντής ή ένας καθηγητής να τους πει ότι "Είναι σαν να μην έχω δει τίποτα, απλά μην το ξανακάνετε στο σχολείο γιατί ίσως να μην είμαι εγώ." και να τελειώσει το ζήτημα.
Παράθεση

Zaraki

Φοιτητής

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος --- . Έχει γράψει 532 μηνύματα.

O Zaraki έγραψε: στις 22:55, 24-01-10:

Να σας πω γιατι το λεω . Ξερω εγω οπως αναφερα παραπάνω . μπορεί να το μαθουν μετα να συζητανε για αυτο στην τάξη ( οι καθηγητες) με πειράγματα κτλ ενοχλητικού τύπου . Στη συνέχεια να κάνουν θέμα στο σχολείο ή να τους χαντακώσουν στα μαθήματα. (Εχω ακουστα τετοια περίπτωση)
Θεμα στο σχολειο επειδη εχεις σχεση;Στο Αφγανισταν πας σχολειο;Και δεν εισαι καν πρωτη, του χρονου πας Λυκειο.Για να το λες βεβαια οι καθηγητες σου πρεπει να ειναι πυροβολημενοι.
Παράθεση

kate! =]

Μαθητής Α' λυκείου

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 22:57, 24-01-10:

kai θα χαλασουν η θα διακοψουν το μαθημα τους για να συζητησουν για τα γκομενικα του καθενος?το πολυ πολυ στο διαλειμμα να σου πει να μην το κανεις τοσο απροκαλυπτα αλλα δεν ειναι δικη του δουλεια το τι κανεις εσυ η ο καθενας...
Παράθεση

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 22:57, 24-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Zaraki
Θεμα στο σχολειο επειδη εχεις σχεση;Στο Αφγανισταν πας σχολειο;Και δνε εισαι καν πρωτη, του χρονου πας Λυκειο.Για να το λες βεβαια οι καθηγητες σου πρεπει να ειναι πυροβολημενοι.
δεν αποκλείετε .
Παράθεση

kate! =]

Μαθητής Α' λυκείου

H kate! =] έγραψε: στις 22:58, 24-01-10:

Θεμα στο σχολειο επειδη εχεις σχεση;Στο Αφγανισταν πας σχολειο;Και δνε εισαι καν πρωτη, του χρονου πας Λυκειο.Για να το λες βεβαια οι καθηγητες σου πρεπει να ειναι πυροβολημενοι.
μηπως εχει ηδη δημιουργηθει θεμα?η τελος παντων εχουν πεταξει καμια σποντα?
Παράθεση

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 22:59, 24-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από kate! =]
μηπως εχει ηδη δημιουργηθει θεμα?η τελος παντων εχουν πεταξει καμια σποντα?

Μόνο στις σπόντες μένουν .
Παράθεση

Zaraki

Φοιτητής

O Zaraki έγραψε: στις 23:01, 24-01-10:

Προσπαθησε να τους μιλησεις σχετικα με αυτο το θεμα, και πες τους οτι νιωθεις αβολα με τη συμπεριφορα τους.Δεν μπορουν να σου κανουν τιποτα.
Παράθεση

kate! =]

Μαθητής Α' λυκείου

H kate! =] έγραψε: στις 23:05, 24-01-10:

Μόνο στις σπόντες μένουν .
βασικα αγνωησε τους!δεν ειναι δικη τους δουλεια!
Παράθεση

andrikoc13 (Ανδρέας)

Μαθητής Α' λυκείου

O andrikoc13 Sing the song of life ;) έγραψε: στις 23:07, 24-01-10:

Eμ.. δεν μιλάω για μένα ;p
Παράθεση

kate! =]

Μαθητής Α' λυκείου

H kate! =] έγραψε: στις 23:13, 24-01-10:

Eμ.. δεν μιλάω για μένα ;p
α οκ για οποιον ειναι τελος παντων...
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,296 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 01:02, 25-01-10:

Θεμα στο σχολειο επειδη εχεις σχεση;Στο Αφγανισταν πας σχολειο;Και δεν εισαι καν πρωτη, του χρονου πας Λυκειο.Για να το λες βεβαια οι καθηγητες σου πρεπει να ειναι πυροβολημενοι.
με τέτοια θέματα όπως αυτό εδώ (στο συγκεκριμένο topic) αναρωτιέμαι αν πέρασα ποτέ γυμνασιακή-λυκειακή περίοδο ή αν γεννήθηκα απευθείας 22...:xalara:
1
Παράθεση

Dias

Διδακτορικός

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Διδακτορικός . Έχει γράψει 7,456 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 16:27, 25-01-10:

Δεν νομίζω οι καθηγητές να ασχολούνται με τέτοια θέματα. Στο κάτω-κάτω δεν τους αφορούν τα προσωπικά των μαθητών. Πέρισι βέβαια Α λυκείου, την ώρα του μαθήματος γύρισε ο καθηγητής από τον πίνακα και είδε ένα αγόρι και ένα κορίτσι να φιλιούνται. Έκανε κάποιο αστείο σχόλιο και γελάσαμε όλοι και απλά τους άλλαξε θέσεις και ποτέ το θέμα δεν ξανασυζητήθηκε.

1
Παράθεση

riemann80 (χρηστος)

Καθηγητής

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών , Καθηγητής και μας γράφει απο Επανομή (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 372 μηνύματα.

O riemann80 ειμαστε ολοι μαθητες έγραψε: στις 18:15, 25-01-10:

ισα-ισα ειναι ωραιο να ειναι δυο νεα παιδια μαζι και να το δειχνουν χωρις να φοβουνται.δικαιωμα τους ειναι να κανουν ο,τι γουσταρουν.
1
Παράθεση

paparounas

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο paparounas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O paparounas έγραψε: στις 16:42, 02-02-10:

Μα γιατι να κανοιυν κατι οι καθηγητες? δε καταλαβα, τι σχεση εχουν αυτοι?
Αλλα και απο τη μερια τους οι μαθητες δεν πρεπει να ειναι προκλητικοι και να φιλουνται-μπαλαμουτιαζονται μπροστα τους ή στο προαυλιο.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Littlefinger, Κατμαν