Κινέζικα

g@ngster95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 376 μηνύματα.
:)εδω μπορειτε να γραψετε, να ρωτησετε και να συζητησετε α παντα για τα κινεζικα!!!! η ακομα και να μιλησετε στα κινεζικα!!! απλοποιημενα ή παραδοσιακα!!!! καλη διασκεδαση/ενημερωση!!!!!:D:no1::):no1::D:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Είναι αδύνατον κανείς να μάθει κινέζικα μέσω ίντερνετ; ξέρω είναι η χαζή η ερώτησή μου αλλά επειδή ζω στην επαρχία είναι απίθανο να βρω φροντηστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

learner5

Νεοφερμένος

Η learner5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Είναι αδύνατον κανείς να μάθει κινέζικα μέσω ίντερνετ; ξέρω είναι η χαζή η ερώτησή μου αλλά επειδή ζω στην επαρχία είναι απίθανο να βρω φροντηστήριο.
Εγώ έχω αρχίσει να μαθαίνω κινέζικα μέσω internet.Σ'αυτή την ιστοσελίδα,μπορείς να μάθεις να μιλάς κινέζικα,αλλά νομίζω όχι να γράφεις.Αυτό είναι το site:www.chineselearnonline.com/lesson-001-complete/el/
Ελπίζω να σε βοήθησα!
Zaijian(=αντίο)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Παιδια εγω πιστευω οτι τα κινεζικα θα γινουν πρωτη γλωσσα! Τωρα που θα επενδυσουν οι κινεζοι στην Ελλαδα! Δε συμφωνειται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
Παιδια εγω πιστευω οτι τα κινεζικα θα γινουν πρωτη γλωσσα! Τωρα που θα επενδυσουν οι κινεζοι στην Ελλαδα! Δε συμφωνειται?

Όχι μόνο λόγω επενδύσεων. Η Κίνα είναι μια κομμουνιστική οικονομική υπερδύναμη με πολύ μέλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gpetrakis

Νεοφερμένος

Ο gpetrakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ψάχνω καθηγητή για ιδιαίτερα στα Χανιά. Ξέρει κάποιος να μου προτείνει κανέναν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
Στα Χανια πολυ δυσκολα θα βρεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
ni hao

Να υποθεσω οτι το θεμα αφορα τα mandarin;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Καλησπέρα. Ψάχνω καθηγητή για ιδιαίτερα στα Χανιά. Ξέρει κάποιος να μου προτείνει κανέναν?

και εγώ ενδιαφέρομαι για κινέζικα στα Χανιά. μήπως βρήκες κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Ni hao! Ni hao ma? :D

Zai jian ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.$h@rk

Νεοφερμένος

Ο Mr.$h@rk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά,
έχει ασχοληθεί κάποιος τώρα τελευταία με το να ψάξει κάποιο φροντιστήριο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Πόλη;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.$h@rk

Νεοφερμένος

Ο Mr.$h@rk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Για Αθήνα φίλε!

Δεν ξέρει κάποιος;; :worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πανσέληνος

Δραστήριο μέλος

Η Πανσέληνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 609 μηνύματα.
Επειδή κι εγώ ενδιαφέρομαι έχω στα υπόψην μου το διδασκαλείο του Πανεπιστημίου Αθηνών.Αν είναι κάποιος ήδη φοιτητής εκεί είναι δωρεάν,αλλιώς πληρώνεις ένα ποσό το οποίο δε το γνωρίζω...Για φροντιστήριο συγκεκριμένο δεν έχω ακούσει κάτι..αν ψάξεις στο google έχει διάφορα απλά δε τα κατανομάζω για να μη θεωρηθεί διαφήμιση.Ξέρω δε βοήθησα και πολυ....κι εγώ το ψάχνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.$h@rk

Νεοφερμένος

Ο Mr.$h@rk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Δεν νομίζω να είναι δωρεάν αυτό που λες..
Εγώ κοιτάζω και εδώ : https://www.confucius.aueb.gr/index.htm
Το έχεις δεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
αθηνα θα εχει σιγουρα φροντηστηριο ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.

Mr.$h@rk

Νεοφερμένος

Ο Mr.$h@rk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Φροντιστήρια υπάρχουν πολλά, αλλά πως ξέρεις πως να επιλέξεις.
Αυτό είναι το πρόβλημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
παντως ειναι δυσκολη γλωσσα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top