Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,998 εγγεγραμμένα μέλη και 2,479,825 μηνύματα σε 78,991 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 510 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Τιμές Ιδιαίτερων μαθημάτων

g@ngster95 (m)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O g@ngster95 / έγραψε: στις 22:08, 21-01-10:

γειασας παιδια, μια ερωτηση.
ζω σε μια μεσαια πολη. απο τα δεκαδες φροντιστηρια εδω, υπαρχουν καποια που ξεχωριζουν σε ποιοτητα σπουδων και δουλεια.
η τημη των 20 - 25 ευρω την ωρα για προφισιενσυ στα αγγλικα με την top καθηγητρια- διευθυντρια πως σας φαινεται. ( να σημειωθει οτι ειναι μια καθηγητρια με λαμπρες σουδες σε ελλαδα και εξωτερικο, με πολλα μεταπτυχιακα, και που εχει σταματησει τα ιδιεταιρα σε σπιτια καθως εχει 2 φροντιστηρια δικα της, και αν το κανει θα το κανει μονο για μενα)
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

sofia21 (sofia)

Μαθητής Γ' λυκείου

H sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 143 μηνύματα.

H sofia21 έγραψε: στις 22:12, 21-01-10:

μου φαίνονται πολλά τα 20-25 την ώρα. από άποψη σπουδών φαίνεται καλή ευκαιρία.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 22:15, 21-01-10:

Είναι και αν τα διαθέτεις φίλε!Μην την αφήσεις με τπτ αν είναι να στο κάνει 25 όμως!20?!
1
Παράθεση

Lita Athens

Φοιτητής

H Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H Lita Athens έγραψε: στις 08:58, 22-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από g@ngster95
γειασας παιδια, μια ερωτηση.
ζω σε μια μεσαια πολη. απο τα δεκαδες φροντιστηρια εδω, υπαρχουν καποια που ξεχωριζουν σε ποιοτητα σπουδων και δουλεια.
η τημη των 20 - 25 ευρω την ωρα για προφισιενσυ στα αγγλικα με την top καθηγητρια- διευθυντρια πως σας φαινεται. ( να σημειωθει οτι ειναι μια καθηγητρια με λαμπρες σουδες σε ελλαδα και εξωτερικο, με πολλα μεταπτυχιακα, και που εχει σταματησει τα ιδιεταιρα σε σπιτια καθως εχει 2 φροντιστηρια δικα της, και αν το κανει θα το κανει μονο για μενα)
Από αυτά που γράφεις είναι μια καλή ευκαιρία. Η απόφασή σου πάντως εξαρτάται από πολλούς παράγοντες, όπως η οικονομική δυνατότητα, οι ώρες που θα χρειαστείς να κάνεις μάθημα ανά εβδομάδα κλπ.
Εφ'όσον η καθηγήτρια στην οποία αναφέρεσαι έχει τόσα ακαδημαικά προσόντα, πείρα στη διδασκαλία και δυο φροντιστήρια (γεγονός που δηλώνει πως έχει πολλή δουλεία και επιτυχία σε αυτήν), τοτέ θα σου πρότεινα να την επιλέξεις, αν φυσικά δεν βρεις μια καλύτερη προσφορά από καθηγητή/καθηγήτρια με το ίδιο περίπου επίπεδο σπουδών και λιγότερη τιμή ανά ώρα!
Παράθεση

g@ngster95 (m)

Μαθητής Β' λυκείου

Ο m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Β' λυκείου . Έχει γράψει 309 μηνύματα.

O g@ngster95 / έγραψε: στις 18:08, 22-01-10:

και ετσι λεω παιδια να μην την αφησω καθως την ξερω και προσωπικα και εχουμε μια αποιστευτη χημεια!!! σας ευχαριστω για τις συμβουλες! να ειστε καλα!!!:thanks:
Παράθεση

Lita Athens

Φοιτητής

H Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 512 μηνύματα.

H Lita Athens έγραψε: στις 18:16, 22-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από g@ngster95
και ετσι λεω παιδια να μην την αφησω καθως την ξερω και προσωπικα και εχουμε μια αποιστευτη χημεια!!! σας ευχαριστω για τις συμβουλες! να ειστε καλα!!!:thanks:
:no1::no1::no1:

Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου!!!

Παράθεση

g@ngster95 (m)

Μαθητής Β' λυκείου

O g@ngster95 / έγραψε: στις 18:18, 22-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Lita Athens
:no1::no1::no1:

Καλή επιτυχία στις εξετάσεις σου!!!

να σε καλα!!!! ε ευχαριστω!!:thanks:
και σου ευχομαι καθε επιτυχια σε ολους τους τομεις!!!!:no1:
Παράθεση

Guest-77410

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest-77410 έγραψε: στις 12:24, 17-08-14:

καλημέρα,
θα ήθελα να ρωτήσω ποια θεωρείται μια λογική τιμή για ιδιαίτερα αγγλικών σε επίπεδο lower για δυο παιδιά μαζί;
ευχαριστώ
1
Παράθεση

laurentides

Δραστήριο Μέλος

H laurentides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H laurentides έγραψε: στις 15:34, 17-08-14:

Καλησπέρα εξαρτάται από την εμπειρία που έχεις , τις επιτυχίες σου , την μέθοδο σου κ.ο.κ. Εγώ έδινα 20€ την ώρα για FCE αλλά έκανα μόνη μου όχι σε ομαδικό. Προτείνω να ζητήσεις από το κάθε παιδί στα 15€ την ώρα αν τους φαίνονται πολλά εξήγησε κι εσύ ότι πρόκειται για απαιτητικό σχετικά επίπεδο , ότι θα φέρνεις δικό σου υλικό δωρεάν κτλπ.
Παράθεση

Guest-77410

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest-77410 έγραψε: στις 18:44, 22-09-14:

OK ευχαριστω
Παράθεση

Nina-nana

Καθηγητής

H Nina-nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής . Έχει γράψει 1,408 μηνύματα.

H Nina-nana έγραψε: στις 01:11, 23-09-14:

25 ευρώ την ώρα είναι μια φυσιολογική τιμή για ιδιαίτερο επιπέδου Proficiency (τόσο παίρνω κι εγώ για ατομικό μάθημα στο φροντιστήριο). Αλλά αν έχεις χρήματα να επενδύσεις (υπολογίζω ότι θα κάνεις τουλάχιστον 3 ώρες την εβδομάδα) είναι καλύτερα να μπεις σε τμήμα ή έστω γκρουπάκι και να σου μένουν και χρήματα στην άκρη.
3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια