Μα τι βλάκας είμαι ώρες ώρες

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ώρες ώρες σκέφτομαι μα τι χαζός που είμαι. Είναι κάτι ολοφάνερο που βλέπουν και καταλαβαίνουν όλοι και εγώ απλά στον κόσμο μου. Και αφού μου το εξηγήσουν σαν να ήμουν 2 χρονο σκέφτομαι Oh My god Stupid.

Το πιο γελοίο είναι σε ζητήματα που υποτίθεται έχω και μια εξειδίκευση.

Για παράδειγμα έκανα 500 χρόνια να βρω που είναι αυτό το κουμπί που σε πάει στο πρώτο μη διαβασμένο μήνυμα ενός thread. Και όχι μόνο στο στέκι αλλά 3 φόρουμ. Και ήμουν σίγουρος ότι πρέπει να υπήρχε καθώς το λέγαν κάποιοι. Τώρα που κοιτάζω το interface αναρωτιέμαι τι σκάλωμα είχε φάει ο εγκέφαλος.

Νομίζω ότι όλοι μας τρώμε τέτοια σκαλώματα. (Συμφωνείστε γιατί θα κλάψω). Είπα μιας και έχουμε γράψει για τις ρομπέιν Ξεκούμπωτες καταστάσεις ας γράψουμε και για τις στιγμές βασιλικής ρόμπας του μυαλού μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω παντος μονιμος λεω την φρασει "Περνω με μανιβελα", και οσοι με ξερουν καταλαβενουν οτι για αλλη μια φορα δεν εχω καταλαβει... Και το εχω κολισει και σε πολους στην παρεα, οποτε μαλλον το παθενουμε ολοι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Καλά όλοι περνάμε κρίσεις "Ραταπλάν" μην κάνεις έτσι:D
Εγώ να δεις πόσα έχω κάνει, θες ιντερνετικά παραδείγματα ή irl;Γιατί έχω απο όλα:redface:
Πέρα απο τα συνηθισμένα της αφηρημάδας δλδ περιμένω το φαγητό ή τον καφέ να γίνει χωρίς να έχω ανάψει το μάτι, έχω να θυμάμαι:
Μια φορά που ήθελα να κόψω λίγο σελοτέιπ και κόλλαγε πάνω στο ψαλίδι και μου έλεγε ο αδερφός μου "πάρε το άλλο με την βάση και κόψτο με τα δόντια" εννοώντας τα δοντάκια της βάσης κι εγώ νόμιζα τα δικά μου δόντια:redface: κι όσο μου το επαναλάμβανε βλέποντας με να παιδεύομαι με το ψαλίδι εγώ νευρίαζα μέχρι που τον είπα ηλίθιο:whistle:
Μια άλλη φορά όταν είχα σύνδεση dial up αντί να συνδέσω στο μόντεμ το καλώδιο του τηλεφώνου συνέδεσα το καλώδιο του ακουστικού:redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface::redface: και παιδευόμουν γιατί σκ@τά δεν μπαίνει στο ίντερνετ(άραγες;;;:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Το μεγαλύτερο σκάλωμα που τρώει ο εγκεφαλός μου (και το παθαίνει αρκετά συχνά) είναι που ΄παίρνω τηλ το τηλέφωνο απόπου καλώ. Δηλαδή, είμαι σπίτι και θέλω να πάρω τη μαμά μου? παίρνω το τηλ του σπιτιού μου!!! Είμαι δουλειά και θέλω να πάρω σπίτι? Παίρνω στο γραφείο. Και η πλάκα είναι ότι αργώ να το συνειδητοποιήσω και σκέφτομαι "μα καλά, που μιλάνε τόσες ώρες?":redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Κλέφτρα δεν αγχώνομαι απλά δεν είναι να σκέφτεσαι Ο μα τι βλάκας?? Πάντως εγώ δεν λέω για λάθη έτσι. Μιλάω πχ για λάθη που το κοιτάς και το ξανακοιτάς και δεν βλέπεις το ολοφάνερο. Και για πράγματα που ενώ είναι εντελώς απλά, δεν τα βλέπεις χωρίς όμως να το θεωρείς δύσκολα. Απλά έχει ένα κενό ο εγκέφαλος.

Εγώ το σκάλωμα που τρώω με τα τηλέφωνα είναι που παίρτνω κάποιον και αφού το σηκώσουν ξεχνάω ποιον πήρα.
Μιλάμε έχω κάνει τα πάντα. Σε φάση που προσπαθούσα να ψαρώσω ποιον πήρα από κανά στοιχείο.Άλλη φορά χοίμα έχω πεί ότι δεν θυμάμαι ποιον πήρα, ποιος υπάρχει εκεί. Μεγάλες ρομπέιν καταστάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτο με τα τηλεφωνα το παθαινω κι εγω συχνα. Ειδικα οταν εχω κανενα καλο νεο να πω και θελω να τηλεφωνησω σε ολους χωρις σειρα προτεραιοτητας, εχω ξεχασει απ'τη στιγμη που θα πατησω το πρασινο κουμπακι μεχρι να παει στο αυτι μου ποιος ηταν ο τυχερος..
Αλλες βλακειες δε μου ερχονται αλλα σιγουρα εχω κανει πολλες. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγώ το σκάλωμα που τρώω με τα τηλέφωνα είναι που παίρτνω κάποιον και αφού το σηκώσουν ξεχνάω ποιον πήρα.
Μιλάμε έχω κάνει τα πάντα. Σε φάση που προσπαθούσα να ψαρώσω ποιον πήρα από κανά στοιχείο.Άλλη φορά χοίμα έχω πεί ότι δεν θυμάμαι ποιον πήρα, ποιος υπάρχει εκεί. Μεγάλες ρομπέιν καταστάσεις.

Αυτο το εχω κι εγω..
Και η βλακεια ειναι οτι το παθαινω και στην δουλεια.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ είχα πάρει μια μέρα τηλέφωνο για να βάλω ένα τραγούδι και αντί να βάλω το κινητό στα ηχεία το έβαλα σ'αυτό το πράγμα που αλλάζω την ένταση,τα μπάσα κλπ με αποτέλεσμα να μην ακούγεται τπτ...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μιλάω, μου λένε κάτι δεν καταλαβαίνω, χαμογελάω κ μετά πετάω κοτσάνα...:stupid:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
συζητάω και ξεχνάω τι έλεγα ή ακόμα και το θέμα συζήτησης, λέτε να φτέει οτι έχω πάθει 6 φορές διάσιση 2ου βαθμου:hmm: ή οτι είμαι ηλίθια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
συζητάω και ξεχνάω τι έλεγα ή ακόμα και το θέμα συζήτησης, λέτε να φτέει οτι έχω πάθει 6 φορές διάσιση 2ου βαθμου:hmm: ή οτι είμαι ηλίθια;

Αυτο το παθαινω και εγω που δεν εχω παθει ποτε διασιση, οποτε μαλλον απλα ειμαστα ηλιθιοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Εξακολουθω να βγαινω με τον πρωην μου λες και υπαρχει περιπτωση να ΜΗΝ προσπαθησει να με φιλησει.


Εχεχεχεχε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αυτο το παθαινω και εγω που δεν εχω παθει ποτε διασιση, οποτε μαλλον απλα ειμαστα ηλιθιοι

Νομίζω θα συμφωνήσω στα λεγόμενά σου:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Κλέφτρα δεν αγχώνομαι απλά δεν είναι να σκέφτεσαι Ο μα τι βλάκας?? Πάντως εγώ δεν λέω για λάθη έτσι. Μιλάω πχ για λάθη που το κοιτάς και το ξανακοιτάς και δεν βλέπεις το ολοφάνερο. Και για πράγματα που ενώ είναι εντελώς απλά, δεν τα βλέπεις χωρίς όμως να το θεωρείς δύσκολα. Απλά έχει ένα κενό ο εγκέφαλος.

Εγώ το σκάλωμα που τρώω με τα τηλέφωνα είναι που παίρτνω κάποιον και αφού το σηκώσουν ξεχνάω ποιον πήρα.
Μιλάμε έχω κάνει τα πάντα. Σε φάση που προσπαθούσα να ψαρώσω ποιον πήρα από κανά στοιχείο.Άλλη φορά χοίμα έχω πεί ότι δεν θυμάμαι ποιον πήρα, ποιος υπάρχει εκεί. Μεγάλες ρομπέιν καταστάσεις.

αυτο το παθαινω οταν ψαχνω να βρω κατι.. μπορω να κανω ανω κατω ολο το σπιτι και τελικα να στεκεται ακριβως μπροστα μου και να χορευει.. αλλα εγω μπαααααααααααααααα..... χαμπαρι... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω αμα ψαξνω κατι η θα ειναι μπροστα μου και δεν θα το βρισκω, η θα το βλεπω και δεν θα το συνιδητοποιο η θα ξεχναω τι εψαχνα και ετσι δεν ξερω και αν το βρηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Να ψάχνεις τα γυαλιά σου και να τα φοράς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ το σκάλωμα που τρώω με τα τηλέφωνα είναι που παίρτνω κάποιον και αφού το σηκώσουν ξεχνάω ποιον πήρα.
Μιλάμε έχω κάνει τα πάντα. Σε φάση που προσπαθούσα να ψαρώσω ποιον πήρα από κανά στοιχείο.Άλλη φορά χοίμα έχω πεί ότι δεν θυμάμαι ποιον πήρα, ποιος υπάρχει εκεί. Μεγάλες ρομπέιν καταστάσεις.

Έλιωσα στο γέλιο! :hehe::hehe::rofl::hehe::hehe: (Σόρρυ κιόλας, αλλά δεν άντεξα.. :D)

Εγώ πάντως το συνηθέστερο που παθαίνω είναι που έχω κάποιον μπροστά μου, έχει συστηθεί και μετά από 3' που μιλάει του λέω "ωραία όλα αυτά, αλλά πως είπαμε ότι σε λένε;" :P (Και σίγουρα έχω κάνει κι άλλα πολλά, αλλά έχω φάει σκάλωμα τώρα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγώ πάντως το συνηθέστερο που παθαίνω είναι που έχω κάποιον μπροστά μου, έχει συστηθεί και μετά από 3' που μιλάει του λέω "ωραία όλα αυτά, αλλά πως είπαμε ότι σε λένε;" :P (Και σίγουρα έχω κάνει κι άλλα πολλά, αλλά έχω φάει σκάλωμα τώρα!)

Εγω συνιθος ξεχναω την ιδια στιγμη που μου τον/την συστινουμε το ονομα αλλα δεν ξαναρωταω, απλα περιμενω να πεσει απο καναν αλλων το ονομα η να ρωτισω αλλη φορα κανεναν αλλων πως τον λενε, η καπια στιγμη θα τον σχολιαζουν και θα πεταχτω εγω "Πιος ειναι αυτος ο ταδε ρε παιδια;":P

Οσο για τα γιαλια, εγω δεν φοραω, αλλα μου εχει τυχει αρκετες φορες με τα γυαλια ηλιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Πωπω.............ολοι οι βλακες εδω μαζευτηκαν??????
:P :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top