Σχολικά πρωταθλήματα

jtpaxi

Νεοφερμένος

Ο jtpaxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια συμμετεχετε ή συμμετασχατε ποτε στο παρελθον σε καποιο σχολικο πρωταθλημα μεταξυ λυκειων-γυμνασιων?Αν ναι κερδισατε καμια διακριση ή ηταν απλα μια συμμετοχη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Σε σχολικο απλη συμμετοχη μονο ...Μια ωραια εμπειρια.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Στο δημοτικο ημουν στην ομαδα του μπασκετ. Δευτερες στον νομο ειχαμε βγει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
στο δημοτικο πηραμε 2ο στο χαντμπολ και 3ο στο ποδοσφαιρο στο γυμνασιο και το λυκειο επαιρνα καθε χρονο στην 1η φαση 2ο στο τενις εχανα μονιμως απο τον ιδιο..και στο λυκειο περασαμε για 2η φαση και θα παιζαμε και διπλα μαζι αλλα δεν μπορεσα να παω..επισης στο γυμνασιο 2ο στο βολλευ στη 2α γυμνασιου
ΠΛΕΟΝ ομως οπως ισως ξερετε δεν υπαρχουν λεφτα για σχολικα πρωταθληματα και περυσι οσα αρχισαν δεν τελειωσαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Αλλοι δεν συμμετειχατε σε κανενα πρωταθλημα;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Basket.Εγώ καλός ήμουν,οι υπόλοιποι ήταν παρτάλια και χάναμε συνέχεια.:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

StratosRIP

Δραστήριο μέλος

Ο StratosRIP αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 467 μηνύματα.
Μεχρι 1η λυκειου συμμετειχα καθε χρονο στα σχολικα στο σκακι (περαν τον υπολοιπων πρωταθληματων).. Εχω στην αρκετες διακρισεις στη ανατολικη μακεδονια και θρακη.. 2 φορες 3ος 2 φορες 2ος και μια φορα 1ος.. Το καλυτερο μου αποτελεσμα στο σχολικους στο πανελληνιο ηταν 9ος (σε ισοβαθμια μεχρι και με τον 5ο) το 2006 αν θυμαμαι σωστα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLaZy8

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 462 μηνύματα.
3η γυμνασίου Volley... δεν κάναμε και τπτ
νικήσαμε στο 1ο αγώνα και στον 2ο χάσαμε...

είχε πλάκα όμως :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σε όλο το γυμνάσιο και το λύκειο στο μπάσκετ!!
Και βγαίναμε πάντα πρώτες γιατί ήμασταν οι ίδιες παίχτριες και στην ομάδα της πόλης!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Χαιρετώ τα πλήθη. Λοιπόν, όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος διοργανώνονται οι εν λογω σχολικοί ποδοσφαιρικοί αγώνες. Το σχολείο μου στην κατηγορια θηλέων εχει προκριθεί στο τελικό της περιφέρειας μας ενώ τα αγόρια μας αποκλείστηκαν απο τον πρώτο κιόλας αγώνα. :P
Εσας το σχολείο σας συμμετείχε; Η ακόμη καλύτερα παίζει κάποιος; Κεντρικο χαφ είμαι του λόγου μου. Λοιπόν; :D
Σημείωση: Εαν έχω εντάξει το θέμα σε λάθος ενότητα καντε την διόρθωση mods. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Σε ποιο σχολείο είσαι; Γιατί και το σχολείο της περιοχής μου προκρίθηκε στον τελικό στα κορίτσια ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ομάδα ποδοσφαίρου με κορίτσια; Εμείς μόνο με αγόρια είχαμε.
Κορίτσια κυρίως βόλεϋ έπαιζαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Σε ποιο σχολείο είσαι; Γιατί και το σχολείο της περιοχής μου προκρίθηκε στον τελικό στα κορίτσια ;)
Aν είσαι απο το Ηράκλειο όπως λες όχι δεν πέφτει το σχολείο μου κατα Κρήτη μεριά. Καλή επιτυχία. Τι λέει; Είναι καλές;


Ομάδα ποδοσφαίρου με κορίτσια; Εμείς μόνο με αγόρια είχαμε.
Κορίτσια κυρίως βόλεϋ έπαιζαν.
Εμείς είμαστε προχο γι'αυτό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ναι, είναι καλές! Στον ημιτελικό κέρδισαν 4-0 και παίζουν τελικό αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εμείς χάσαμε στην 2η φάση αλλά το σχολείο με το οποίο συστεγαζόμαστε πέρασε στην τελική φάση της περιφέρειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Τους εύχομαι να στεφθουν πρωταθλητριες Κρήτης. :D
Πρέπει να ναι πολύ καλοί για να περάσουν στο τελικό της περιφέρειας. Εμείς αναμένουμε τον αντίπαλο για τον τελικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Κερδίσαμε. :clapup:Τελικός τώρα με την ομάδα του Ρεθύμνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Κερδίσαμε. :clapup:Τελικός τώρα με την ομάδα του Ρεθύμνου.
Με πόσο νικήσατε; Άντε καλή επιτυχία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
2-2 κανονική διάρκεια, 4 - 2 πέναλτι, κάπως έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Χάσατε; Εμείς Πέμπτη παίζουμε τελικό και ο Θεός μαζί μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top