Φέτος με το 10%

Θα καταθέσετε μηχανογραφικό δελτίο για το 10%;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι

    Ψήφοι: 26 61.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 6 14.3%
  • Δεν είμαι βέβαιος

    Ψήφοι: 8 19.0%
  • Δεν ξέρω/ Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 2 4.8%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
και εγω σκεφτομαι με 10% για αξιωματικων αστυνομιας... αλλα δεν ειμαι σιγουρος ακομα...

Τώρα είσαι Αστ/κας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια συγγνωμη που επιμενω αλλα μια κοπελα μου ειπε οτι πρεπει να κανω και τωρα δηλωση οτι θα δωσω μ το 10%.δεν θα ξαναδωσω πανελλαδικες ,ουτε για τεφαα ενδιαφερομαι ουτε για στρατιωτικες.δεν πρεπει να παω μονο τον ιουλιο με το απολυτηριο και τη βεβαιωση προσβασης;
υπαρχει που εχει δωσει με το 10% για να μας πει με σιγουρια;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
παιδια συγγνωμη που επιμενω αλλα μια κοπελα μου ειπε οτι πρεπει να κανω και τωρα δηλωση οτι θα δωσω μ το 10%.δεν θα ξαναδωσω πανελλαδικες ,ουτε για τεφαα ενδιαφερομαι ουτε για στρατιωτικες.δεν πρεπει να παω μονο τον ιουλιο με το απολυτηριο και τη βεβαιωση προσβασης;
υπαρχει που εχει δωσει με το 10% για να μας πει με σιγουρια;;:)
Ποια σου το ειπε αυτο και απο που το εμαθε?? Οπως σου εχω ξαναπει, ειμαι 100% σιγουρος, πως πας μια και καλη τον Ιουλιου!! Τωρα, ας μας απαντησει και καποιος που εχει δωσει με το 10%, για να το σιγουρεψουμε:)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Αν δεν δηλώσεις στο μηχανογραφικό στρατιωτικές και αστυνομικές σχολές, ΤΕΦΑΑ, ακαδημίες εμπορικού ναυτικού, εκκλησιαστικές ακαδημίες τότε πας μία και καλή τον Ιούλιο.

Αν θες να δηλώσεις έστω και μία από τις παραπάνω σχολές τότε τον Φλεβάρη του ίδιου έτους πρέπει να καταθέσεις στο λύκειο σου άίτηση στην οποία δηλώνεις τις κατηγορίες από τις παραπάνω στις οποίες ανήκουν οι σχολές που θες να δηλώσεις στο μηχανογραφικό. Η αίτηση αυτή γίνεται το ίδιο χρονικό διάστημα με την αίτηση που υποβάλλουν οι υποψήφιοι με το 90%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Τώρα είσαι Αστ/κας?

οχι, φοιτητης λογιστικης & χρηματοοικονομικης ειμαι.... 18.900 ειναι τα μορια μου νομιζω τν πιανω τη σχολη που θελω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sadie Moody

Νεοφερμένος

Η Sadie Moody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Πώς μπορεί κάποιος να πάρει το 10%;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
δεν το παιρνεις το 10%.δινεις με το 10%..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα βασικά μου αρέσει πολύ η φυσική και ιδιαίτερα ό,τι έχει να κάνει με ηλεκτρισμό. Θα βάλω σίγουρα πολυτεχνείο, αλλά δεν έχω αποφασίσει σίγουρα ποιο τμήμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Εμένα βασικά μου αρέσει πολύ η φυσική και ιδιαίτερα ό,τι έχει να κάνει με ηλεκτρισμό. Θα βάλω σίγουρα πολυτεχνείο, αλλά δεν έχω αποφασίσει σίγουρα ποιο τμήμα...

τωρα σε ποιο τμημα εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοχρη, ασοεε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Λοχρη, ασοεε :'(

και δεν σου αρεσε??? εγω Λ/Χ ΠΑΜΑΚ κ ειναι καλα... γι αυτο το σκεφτομαι για 10%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι, δε μου άρεσε καθόλου! Πάντως την πιάνεις την σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 894423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

j_giannis

Νεοφερμένος

Ο j_giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Όχι, δε μου άρεσε καθόλου! Πάντως την πιάνεις την σχολή...

και εσυ ξανθη σιγουρα περνας στο πολυτεχνειο... παντως σκεψου το παλι!! εγω αν δεν περασω αξιωματκων δε θα την αφησω τη Λ/Χ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ευχαριστω!!!!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chiona8

Νεοφερμένος

Η chiona8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Παιδιά,θέλω να ρωτήσω κάτι,επειδή όποιον και να ρωτήσω δεν παίρνω σίγουρη απάντηση. Αν κάνεις 10% για την ίδια σχολή σε άλλη πόλη, γιατί πρέπει να ξεκινήσεις από το 1ο έτος,αφού πολλά μαθήματα(όχι όλα βέβαια) είναι ίδια; Δε γίνεται να χρωστάς μόνο τα διαφορετικά μαθήματα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Καλύτερα να ρωτήσεις στην γραμματεία της σχολής σου.Έχω ακούσει περιπτώσεις που έγινε αυτό που λες και η σχολή αναγνωρίζει ποια μαθήματα έχεις περάσεις και λοιπές λεπτομέριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anestios

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο anestios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ασχετο.πες οτι εισαι σε μια σχολη.τελειωνεις το πρωτο ετος περνοντας καποια μαθηματα.αμα διαγραφτεις απο την σχολη και ξαναμπεις στην σχολη μετα απο καποια χρονια θα ξεκινησεις παλι απο την αρχη ή θα συνεχισεις απο κει που ειχες μεινει;τι ρωταω ο θεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fss720

Νεοφερμένος

Ο fss720 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ξανά από το 0 ξεκινάς,εκτός αν κάνεις διακοπή σπουδών.Δηλαδή αν περάσεις κάπου (οπου θα είσαι 1ο εξάμηνο και κάνεις διακοπη σπουδών χωρίς να παρακολουθήσεις το εξάμηνο) δικαιούσαι διακοπή σπουδών 8 εξάμηνα(αν είναι 4ετής σχολή).Αν όμως παρακολουθήσεις(δηλαδή τελειώσεις και το 1ο εξάμηνο θα δικαιούσαι 7 εξάμηνα διακοπή και πάει λέγοντας).
Με λίγα λόγια πχ αν κάνεις 1 εξάμηνο και μετά διακοπη σπουδών και επανέρχεσαι μετά από 2 εξάμηνα(δηλαδή ένα έτος) θα είσαι στο 2ο εξάμηνο,κάτι σαν να σταματά ο χρόνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aektzhs

Νεοφερμένος

Ο aektzhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
παιδια εγω εχω 13.050 μορια στο 5ο πεδιο και θελω για αστυφυλακων..να κανω τα χαρτια η" τσαμπα κοπος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top