Θέλω να δω την δουλειά που θα κάνω στη πράξη

george0694

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Καλησπέρα.Ρε παιδειά προσωπικά θέλω να ασχοληθώ με την πολιτική αεροπορία αλλά όχι πιλότος γιατί θέλει πολλά λεφτά αλλα ούτε και αεροσυνοδός.Σκέφτομαι για μηχανικός αεροσκαφών αλλά θέλω να επισκφτώ μια μέρα το Ελ.Βενιζέλος για να δω άμα μου αρέσει αυτή η δουλειά γιατί μετά στη σχολή θα είναι αργά.:)Άμα πάρω τηλ στην Aegean δεν πιστεύω να μου πουν έλα και με το δίκαιο τους αλλα εγώ πως μπορώ να δω την μελλοντική μου δουλειά στην πράξη ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Καλησπέρα.Ρε παιδειά προσωπικά θέλω να ασχοληθώ με την πολιτική αεροπορία αλλά όχι πιλότος γιατί θέλει πολλά λεφτά αλλα ούτε και αεροσυνοδός.Σκέφτομαι για μηχανικός αεροσκαφών αλλά θέλω να επισκφτώ μια μέρα το Ελ.Βενιζέλος για να δω άμα μου αρέσει αυτή η δουλειά γιατί μετά στη σχολή θα είναι αργά.:)Άμα πάρω τηλ στην Aegean δεν πιστεύω να μου πουν έλα και με το δίκαιο τους αλλα εγώ πως μπορώ να δω την μελλοντική μου δουλειά στην πράξη ?

Μπορείς να πεις σε κάποιον καθηγητή σου να πάτε μια εκπαιδευτική τέτοιου είδους ή στην χειρότερη βιντεάκι στο youtube :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Atzaki

Νεοφερμένος

Η Atzaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Ναι και σιγά μην τον πάει......... Αλλά και εσυ πια.... Φαίνεται πως ξέρεις τι θέλεις...!!!!!:) :P :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george0694

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ναι και σιγά μην τον πάει......... Αλλά και εσυ πια.... Φαίνεται πως ξέρεις τι θέλεις...!!!!!:) :P :lol:
χαχαχα ναι ! Ρε συ το καλοκαίρι πήγα Λονδινο με Aegean και λέω ας ζητήσω να μπω στο πιλοτήριο αλλά ντάξι είναι αυστηροί οι κανόνες για Λονδίνο ειδικά! Φίλε m3iko βρες μου αυτόν τον καθηγητή και από μένα μια πτήση δώρο:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3ik0

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3ik0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 350 μηνύματα.
χαχαχα ναι ! Ρε συ το καλοκαίρι πήγα Λονδινο με Aegean και λέω ας ζητήσω να μπω στο πιλοτήριο αλλά ντάξι είναι αυστηροί οι κανόνες για Λονδίνο ειδικά! Φίλε m3iko βρες μου αυτόν τον καθηγητή και από μένα μια πτήση δώρο:jumpy:

Δεν εννοώ να πας εσύ και ο καθηγητής :p Εννοώ να πάρει και τα υπόλοιπα παιδάκια(:P) που ενδιαφέρονται!! Αν πάλι δεν ενδιαφέρετε κανείς πολύ απλά δεν πας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george0694

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Δεν εννοώ να πας εσύ και ο καθηγητής :p Εννοώ να πάρει και τα υπόλοιπα παιδάκια(:P) που ενδιαφέρονται!! Αν πάλι δεν ενδιαφέρετε κανείς πολύ απλά δεν πας :P
hahahaha καλά κρασά !:bye::DΘα πάρω στις δημόσιες σχέσεις της Aegean και θα δω τι θα μου πούν :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Να "μπεις" στο πιλοτήριο γενικά μπορείς μόνο όταν έχει προσγειωθεί η πτήση κι έρχει παρκάρει στη θύρα...αλλά κι αυτό επαφίεται στην όρεξη του πιλότου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george0694

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Να "μπεις" στο πιλοτήριο γενικά μπορείς μόνο όταν έχει προσγειωθεί η πτήση κι έρχει παρκάρει στη θύρα...αλλά κι αυτό επαφίεται στην όρεξη του πιλότου.
χαχαα ακριβώς μπήκα στο τέλος και μίλησα με τους πιλότους :bye:΄Νταξι τους νόμουσ τους ξέρω από εξω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paparounas

Νεοφερμένος

Ο paparounas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Καλησπέρα.Ρε παιδειά προσωπικά θέλω να ασχοληθώ με την πολιτική αεροπορία αλλά όχι πιλότος γιατί θέλει πολλά λεφτά αλλα ούτε και αεροσυνοδός.Σκέφτομαι για μηχανικός αεροσκαφών αλλά θέλω να επισκφτώ μια μέρα το Ελ.Βενιζέλος για να δω άμα μου αρέσει αυτή η δουλειά γιατί μετά στη σχολή θα είναι αργά.:)Άμα πάρω τηλ στην Aegean δεν πιστεύω να μου πουν έλα και με το δίκαιο τους αλλα εγώ πως μπορώ να δω την μελλοντική μου δουλειά στην πράξη ?

Μπορεις να παρεις τηλεφωνο και να τους ζητησεις να πας να δεις, αλλα μπορεις να πεις οτι εχεις και καλα μια εργασια για το σχολειο σου. Ευκολοτερο θα ηταν αν ειχες καποιον γνωστο σου ή καποιον γνωστο καποιου φιλου σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top