Διάβασμα το Π-Σ-Κ.

Πώς διαβάζετε το Π-Σ-Κ?
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 8)
  • Μόνο Παρασκευή

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μόνο Σάββατο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Παρασκευή και Σάββατο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Και τις 3 μέρες

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δε διαβάζω καθόλου

    Ψήφοι: 0 0.0%

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μπορεί το συγκεκριμένο θρεντ να σας φανεί λιγάκι ανούσιο, αλλά θα ήθελα να ψηφίσετε πώς κανονίζετε το διάβασμά σας το Π-Σ-Κ(Παρασκευοσαββατοκύριακο)...
Μιλάω μόνο για το Γυμνάσιο...
Είμαι περίεργος να δω αν είστε της τελευταίας στιγμής, γενικώς πώς προγραμματίζεστε....
Προσωπικά, διαβάζω τα μαθήματά μου το Σάββατο(Παρασκευή δεν έχω ανοίξει ποτέ βιβλίο) και την Κυριακή το απόγευμα κάνω ένα σύντομο "check-up" για να είμαι έτοιμος....
-----------------------------------------
Γιατί με σνομπάρετε ρει??????? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Σπάνια διαβάζω το Σάββατο, συνήθως όταν η επόμενη βδομάδα προβλέπεται δύσκολη (διάφορα διαγωνίσματα, μεγάλες εργασίες κτλ.), αλλιώς κάτι λίγα την Κυριακή και τα υπόλοιπα Κυριακή βράδυ ή 10-λεπτά-πριν-το-μάθημα για ό,τι μου έχει διαφύγει. (το τελευταίο είμαι σίγουρος ότι το κάνουν πολλοί, της τελευταίας στιγμής οι μουντζούρες δίνουν και παίρνουν στην τάξη :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Σάββατο και Κυριακή!
Παρασκευή έχω φροντιστήρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Θα ηθελα να τα κανα ολα Παρασκευη και παλια ετσι εκανα.Φετοςομως Παρασκευη εχω φροντιστηριο,Σαββατο βαριεμαι και ετσι φορτωνονται δυστυχως ολα για την Κυριακη.Λεω ομως να οργανωθω καπως καλυτερα και εστω να κανω την Κυριακη μαθηματα ,αλλα οχι μονο της Δευτερας.Και καποια των αλλων ημερων για να μην επικρατει αυτο το κομφουζιο καθημερινα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Κυριακή!Σπάνια να διαβάσω Σάββατο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Δε βλέπω μεγάλη συμμετοχή πάντως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
οταν ημουν στο γυμνασιο διαβαζα μονο την Κυριακη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Διαβαζω παντα κυριακη πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Πάντοτε τη Κυριακή ή πρίν το μάθημα χαχα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
και τις 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Moνο Κυριακη συνηθως, αν και μεχρι τον Δεκεμβριο ειχα αναγκαστει να διαβασω πολλες φορες και το Σαββατο γιατι αυτα που ειχα δεν εβγαιναν μονο την Κυριακη. -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Σάββατο πρωί τις περισσότερες φορές για να έχω ελεύθερο χρόνο το απόγευμα και την Κυριακή. Μετά καμιά ματία ρίχνω Κυριακή βράδυ αν το θυμηθώ. Αν έχω διαγώνισμα το διαβάζω πάντα Κυριακή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μόνο Κυριακή και εγώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_rouli

Νεοφερμένος

Η maria_rouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 27 μηνύματα.
καθε φορα που ερχεται παρασκευη απογευμα λεω θα διαβασω για να εχω ολο το σ/κ ελευθερο!αλλα παντα συμβαινει κατι ή βαριεμαι με αποτελεσμα να διαβαζω την κυριακη:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki362

Νεοφερμένος

Η maraki362 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εγω διαβαζω και την κυριακη αλλα και το σαββατο
Ομως επειδη κανω λιγα το σαββατο την κυριακη σκοτωνομαι στο μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Μονο Κυριακη, το Σαββατο και να καθισω δε συγκεντρωνομαι γιατι ειναι ''ιερη μερα'' Σπανια μπορει και Παρασκευη να διαβασω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grzecho

Νεοφερμένος

Ο Grzecho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εγω διαβαζω κυριακη απογευμα
Την παρασκευη εχω φροντηστηριο
και το Σαββατο βγαινω με φιλους συνηθως
αλλα και να μην βγαιν βαριεμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Επειδή είμαι κλασσικός τύπος της τελευταίας στιγμής, είμαι ικανός μέχρι και να μην διαβάσω καθόλου ολόκληρο το πσκ και να σηκωθώ από τα άγρια χαράματα το πρωί της Δευτέρας για διάβασμα.:P


Συνήθως όμως, Κυριακή απόγευμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanouria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η fanouria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 261 μηνύματα.
Εγώ διαβάζω μόνο την Κυριακή , καθώς την Παρασκευή και το Σάββατο έχω φροντιστήρια ... αλλά και
φροντιστήρια να μην είχα πάλι την Κυριακή θα διάβαζα αφού κάνω τα πάντα την τελευταία στιγμή .:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Εγώ στο γυμνάσιο διάβαζα τα περισσότερα μαθήματα την Παρασκευή, για να έχω το Σαββατοκύριακό μου ελεύθερο! Σίγουρα πάντως, αν είχαμε διαγωνίσματα ή εργασίες την ερχόμενη εβδομάδα, διάβαζα και το Σαββατοκύριακο! Πριν το μάθημα δεν διάβαζα ποτέ γιατί θα αγχωνόμουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top