Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Θρησκευτικα 19:D
Αρχαια 18
Κειμενα 20
Εκθεση 18
Ιστορια 18
Αλγεβρα 20
Γεωμετρια 20
Φυσικη 20
Χημεια 20
Βιολογια 20
Δικαιο 20
Φυσικη αγωγη 19
Αγγλικα 20

Μαθ κατ 20
Φυσ κατ 19
Χημ κατ 20

Αστρονομια 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
johngreek_mad..... Ήρθα συμπαραστάτρια στη μάχη εναντίον της απεχθούς φυσικής, άλγεβρας κ.λπ!!!:lol:

η Γεωμετρια 20 ομως :nono:
-----------------------------------------
(οι μόνοι λογικοί βαθμοί εδώ πέρα:who:)

κι εγω ειμαι εδω :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
kotatsuneko, τι ειναι αυτό το περιβάλλον στο οποίο πήρες 20?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Μαθημα επιλογης.Περιβαλοντικη αποτετοια τη λενε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
και δημιουργηθηκε τμήμα;;;Μπράααβο...εμάς θέλει ένα ποσοστό γύρω στο 30 τοις εκατό για να δημιουργηθεί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εμεις κλασικα πληροφορικη εδω και πολλα χρονια.. και μας εδωσαν αιτησεις για μαθημα επιλογης στη Γ Λυκειου και μας ειπαν οτι για να γινει και αλλο μαθημα εκτος απο ΑΟΘ, θα πρεπει να μαζευτουν ατομα για 3 μαθηματα, για να γινονται ταυτοχρονα την ιδια σχολικη ωρα (επειδη ειμαστε 3 τμηματα στην Β)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φανίλα

Νεοφερμένος

Η φανίλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εμμμμ..εμας μας τους δινουνε...οπως θελει παει δλδ.. απλα εγω φοβαμαι να παω να τουσ παρω.. ντρεπομαι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
εγω εβγαλα 19,7 .....ολα εικοσι εκτος απο τεσσερα δεκαεννια(κειμενα, εκθεση, αρχαια,ιστορια) και 18 στα θρησκευτικα ελεος............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
εγω εβγαλα 19.9!:Dεχω βαρεθει να φτανω στην πηγη(20) και να μην πινω νερο!:PΒεβαια πρεπει να καταλαβουμε οτι σημασια δεν εχουν τοσο οι βαθμοι οσο τα γραπτα μας στις Πανελληνιες,εκει κρινονται ολα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
εγω εβγαλα 19.9!:Dεχω βαρεθει να φτανω στην πηγη(20) και να μην πινω νερο!:PΒεβαια πρεπει να καταλαβουμε οτι σημασια δεν εχουν τοσο οι βαθμοι οσο τα γραπτα μας στις Πανελληνιες,εκει κρινονται ολα!:)

Mπράβο ρε συ Βίκυ.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Mπράβο ρε συ Βίκυ.:no1:
ευχαριστω Δεσποινακι μου!μπραβο κι σε εσενα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ναι σαφως οι πανελληνιες θα τα κρινουν ολα, αλλα και γω στη θεση σου αν εβγαζα 19,9 θα ελεγα για το γαμωτο αυτο το 20. Καταλαβαινω την αντιδραση σου.:p
Αλλα ειναι και οι καθηγητες μην πω. Τα χουν με τους αριστους μαθητες, δεν ξερω, δεν θελουν να βλεπουν 20 ξερο στον ελεγχο. Ζωα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Αλλα ειναι και οι καθηγητες μην πω. Τα χουν με τους αριστους μαθητες, δεν ξερω, δεν θελουν να βλεπουν 20 ξερο στον ελεγχο. Ζωα.
με την φιλολογο που εχουμε ειμαστε το μοναδικο τμημα της β στο οποιο δεν εχει βγαλει κανεις 20!:mad::Pαυτη τη βρωμοεκθεση 19 μου την εχει αφησει απο περυσι!!!(ειναι τυχερη που δεν ξερω που μενει:who:):Pλοιπον να διευκρινισω οτι κανω πλακα και να ξανατονισω οτι η ουσια βρισκεται στο να περασεις εκει που θελεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Παντως επειδη αναφερθηκε η Εκθεση, δυσκολα μπαινει το 20, δηλαδη πρεπει να ειναι πολυ μαλαγανας καθηγητης για να βαλει 20 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Είναι πολύ παράλογο κάποιος να γράψει 20,ναι σωστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
εκθεση 20
θρησκ 20
ιστορια 20
μαθ κατ 20
φυσ κατ 20
χημεια κατ 20
χημεια γεν. 20
αλγεβρα 20
φυσικη γεν 20
κειμενα 20
δικαιο 20
για να μη σας κουραζω με 20 πληρες βγηκα.α σορυ εχω 19 στην πληροφορικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent Walker

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Silent Walker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
έλεος ρε μαύρο πρόβατο!μα στην πληοροφορική?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εγω βασικα ειχα ξεχασει οτι εκεινη την μερα περναμε βαθμους(ηταν που με ενοιαζε πολυ) και δεν ειπα τπτ στους γονεις μου για να τους παρουν,αλλα μετα μ τους εδωσε ενας καθηγητης στις εξετασεις...αν και στον 2ο τετραμηνο δε διαβαζα καθολου μαθηματα γενικης εβγαλα καλο βαθμο...του χρονου ειδικα μπαινουν πολυυυυ ευκολα οι βαθμοι

έλεος ρε μαύρο πρόβατο!μα στην πληοροφορική?????

δεν μετραει ομως,αρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Καλα ολες οι διανοιες στο ischool μαζευτηκαν? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top