Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

jasonbin

Νεοφερμένος

Ο jasonbin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Πρόσθεσε τα μαθήματα που μετράνε στον υπολογισμό του μέσου όρου και διαίρεσε με το πλήθος τους. Έτσι θα το βγάλεις σε δέκατα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
βασικα το πηγες λιγο αναποδα :P
προσθετουμε ολους τους βαθμους και διαιρουμε δια 2 κ τσουπ ο βαθμος.. τα μπλεκεις λιγο με τον τροπο που λες.

...


Ρε ειστε β' λυκειου γαιδουρια και δεν ξερετε να βγαζετε εναν μεσο ορο?

Προσθετεις τους βαθμους σου και μετα διαιρεις με τον αριθμο των μαθηματων.

Τοσο απλο.

εδιτ με προλαβε ο τζεησονμπιν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Αν κανετε αυτο, τοτε βγαζετε δεκατα, οχι δεκατα πεμπτα! Πχ, αν το κανω μ αυτον τον τροπο βγαζω 16.9/10, αλλα αφου ειναι στα /15 τοτε βγαζω 16.14/15 !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Αν κανετε αυτο, τοτε βγαζετε δεκατα, οχι δεκατα πεμπτα! Πχ, αν το κανω μ αυτον τον τροπο βγαζω 16.9/10, αλλα αφου ειναι στα /15 τοτε βγαζω 16.14/15 !
Με δεκατα βγαινει ο βαθμος στο Λυκειο. Δεν ειναι οπως στο Γυμνασιο (που ειχαμε δεκατα τριτα εμεις).

Διαιρεις με τον αριθμο των μαθηματων και στρογγυλοποιεις τον δεκαδικο που βγαινει με προσεγγιση δεκατου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Με δεκατα βγαινει ο βαθμος στο Λυκειο. Δεν ειναι οπως στο Γυμνασιο (που ειχαμε δεκατα τριτα εμεις).

Διαιρεις με τον αριθμο των μαθηματων και στρογγυλοποιεις τον δεκαδικο που βγαινει με προσεγγιση δεκατου.

Εγω ξερω οτι στην Α Λυκειου ειναι στα δωδεκα, και στην Β στα δεκατα πεμπτα η εκτα, αναλογα με το μαθημα επιλογης! :)

Και οι γνωστοι μου ετσι το κανουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω ξερω οτι στην Α Λυκειου ειναι στα δωδεκα, και στην Β στα δεκατα πεμπτα η εκτα, αναλογα με το μαθημα επιλογης! :)

Και οι γνωστοι μου ετσι το κανουν
Ο βαθμος με τον οποιο εβγαλα την καθε ταξη (και γραφοταν στα τελικα αποτελεσματα) ηταν δεκαδικος (πχ 17,3 ξερω γω). Και το απολυτηριο του Λυκειου σε δεκατα ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ο βαθμος με τον οποιο εβγαλα την καθε ταξη (και γραφοταν στα τελικα αποτελεσματα) ηταν δεκαδικος (πχ 17,3 ξερω γω). Και το απολυτηριο του Λυκειου σε δεκατα ειναι.

ο βαθμος που εβγαλα περσυ το λυκειο ηταν στα δωδεκατα εμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
ασε πηγαινε να γινεις κομμωτης οσο προλαβαινεις ασε ασε δεν κανεις...μα πας καλα???!!!ειναι χαλια το 18,4

τ ξερω οτι δεν ειναι χαλια αλλα εκει που θελω να περασω πρεπει να εχω πιο υψηλους βαθμους γιαυτο το λεω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
τ ξερω οτι δεν ειναι χαλια αλλα εκει που θελω να περασω πρεπει να εχω πιο υψηλους βαθμους γιαυτο το λεω...

σε ποια σχολη θες να πετυχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Χαιντε χαιντε, θα τρελαθουμε με αυτα που διαβαζουμε εδω μεσα στο τελος. :p

Που κολλαει ο φετινος βαθμος? Μπορει εγω πχ στη φυσικη να εχω εναν στριμμενο καθηγητη που δεν με χωνευει, να μου βαζει παντα 13 και 14, και στις πανελληνιες να γραψω ενα 19.

Δεν εχει να κανει, μην αγχωνεσαι απο τωρα ελεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

desolator_X

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο desolator_X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Θρησκευτικα : 20
Αρχαια: 18
Νεοελληνικη λογοτεχνια : 20
Νεοελληνικη γλωσσα : 18
Ιστορια : 18
Αλγεβρα : 19
Γεωμετρια : 18
Φυσικη : 16
Χημεια : 19
Βιολογια : 19
Δικαιο : 19
Φυσικη αγωγη : 18
Αγγλικα : 19


Μαθηματικά: 19
Φυσική : 19
Χημεία: 18

Αστρονομία: 18

Μ.Ο. 18,6
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Βλέπω ότι είστε όλοι πολύ καλοί! Δεν θα πω τους βαθμούς θα πω όμως το Μ.Ο. μου που τα λέει... όλα... 10,8!(που να κρυφτώ ; !):read::read::read::read::read::read:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εγώ 16.8 έβγαλα και νομίζω ότι αδικήθηκα! :( Αρχαία 14 μου έβαλε και ίσως είμαι το μόνο άτομο που κάθε φορά κάνει άσκηση! Αν ξαναασχοληθώ με το μάθημα αυτό να μου γράψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Εγώ 16.8 έβγαλα και νομίζω ότι αδικήθηκα! :( Αρχαία 14 μου έβαλε και ίσως είμαι το μόνο άτομο που κάθε φορά κάνει άσκηση! Αν ξαναασχοληθώ με το μάθημα αυτό να μου γράψει.

Δυστυχως δεν μετραει τοσο αυτο, οσο ενα καλο διαγωνισμα (λυπαμαι πολυ που το λεω)

Εμενα μου ειχε 19 στα προφορικα, στο διαγωνισμα εγραψα 78/100 (15,6) και μου εβαλε 17!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
τριτη παιρνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Θρησκευτικά:20
Αρχαια:19
Κειμενα:19
Εκθεση:18
Ιστορία:20
Αλγεβρα:20
Γεωμετρια:20
Φυσική:20
Χημεία:20
Βιολογία:20
Δικαιο:20
Αγγλικα:20
Μαθηματικά:20
Φυσικά Κατ.:19
Χημεια Κατ.:20
Μ.Ο.:19,7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ελεος, η υπολοιπη Ελλαδα που ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Εγώ εβγαλα 17.8 αλλά δεν κάνω κάποιο έξτρα μάθημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
17 και 8 Μ.Ο
Γενικα πειρα περιπου αυτα που περιμενα. Το σπασιμο ητανε στην Τεχνολογια επικοινωνιων που του εγραψα 20, παντα του παω εργασιες, σημετεχω μες την ταξη, και μου εβαλε 18... Αλλα απο οτι φαινετε δεν εχει βαλει σε κανεναν πανω απο 18.... Περιεργοι ανθρωποι.... Και φυσικη κατευθηνσης ενω του εγρψα 19,5 μου εβαλε 18, τωρα γιατι... Δεν μπορω να καταλαβω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Θρησκευτικά:20
Αρχαια:20
Κειμενα:20
Εκθεση:19
Ιστορία:20
Αλγεβρα:19
Γεωμετρια:19
Φυσική:19
Χημεία:19
Βιολογία:20
Δικαιο:17
Αγγλικα:20
Μαθηματικά:18
Φυσικά Κατ.:19
Χημεια Κατ.:18
Σχέδιο:20
Μ.Ο.:19,2

γενικα ευχαριστημενη ειμαι..αλλα στο δικαιο κ στη χημεια κατ. περιμενα πιο πανω..
στο δικαιο γιατι συμμετεχω πολυ μες στη ταξη (παρολο που της εγραψα 17 στο διαγωνισμα γιατι δεν ειχα προλαβει να διαβασω καθολου)λογικα επρεπε να μου βαλει κατι παραπανω για τα προφορικα...
χημεια κατ. δεν μου καλοπηγε το 18 γιατι σκοτωνομαι στις ασκησεις του Σαλτερή ,σηκωνομαι συνεχεια στο πινακα και στο δευτερο διαγωνισμα της εγραψα 20(στο πρωτο ειχα 17)...ενα 19 μου φαινεται πιο σωστο..:xixi:

δε βαριεσαι μια χαρα ειναι...εξαλλου β λυκειου ειναι..δεν ειναι γ..μην ειμαστε βαθμοθηρες...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top