Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εμεις παιρνουμε αυριο.Φετος ειναι η καλητερη μου χρονια.Περιμενω κατι γυρω στο 18.7-18.9;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Θρησκευτικα:14 (ο ξεφτυλλας! επειδη ειχαμε κοντρες κ τ δωσα μια φορα σε απροειδοποιητο (ΝΑΙ ΣΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ) τεστ στο μαθημα της ημερας 2. ΕΛΕΟΣ:mad:)
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα & Γραμματεία:20
Νεοελ. Λογοτεχνία:20
Νεοελ. Γλώσσα:18
Ιστορία:20
Άλγεβρα:20
Γεωμετρία:20
Φυσική Γεν.:20
Χημεία:20
Βιολογία:20
Εισαγωγη στο Δίκαιο και στους Πολιτ.Θεσμούς:19
Αγγλικα:20
ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
Μαθηματικα:19
Φυσικη:18
Χημεια:18
ΕΠΙΛΟΓΗΣ
Ελευθερο Σχεδιο:20

Μ.Ο νομιζω 19.1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Και τι ηθελες να σου βαλει ρε αφου του εγραψες 2, κανα 20?
Ας ειμαστε λιγο αντικειμενικοι, ελεος πια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Και τι ηθελες να σου βαλει ρε αφου του εγραψες 2, κανα 20?
Ας ειμαστε λιγο αντικειμενικοι, ελεος πια

Θα μπορουσε να μην το λαβει υποψην :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Και γιατι να μην το λαβει υποψη?
Για πλακα τα γραφουμε τα τεστ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ναι αλλά δεν καθορίζει το τεστ τον βαθμό... παίζου ρόλο και αλλα πράγματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ε ναι και γι αυτο πιστευω δεν τις εβαλε κανα 11-12
αλλα αν γενικως τα ξυνεις και γραφεις 2 στα διαγωνισματα τοτε ο αλλος δεν ειναι ξεφτιλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
μαρία πόσο είχε γράψει στο 4μηνιαίο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Θρησκευτικα:14 (ο ξεφτυλλας! επειδη ειχαμε κοντρες κ τ δωσα μια φορα σε απροειδοποιητο (ΝΑΙ ΣΤΑ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ) τεστ στο μαθημα της ημερας 2. ΕΛΕΟΣ:mad:)
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα & Γραμματεία:20
Νεοελ. Λογοτεχνία:20
Νεοελ. Γλώσσα:18
Ιστορία:20
Άλγεβρα:20
Γεωμετρία:20
Φυσική Γεν.:20
Χημεία:20
Βιολογία:20
Εισαγωγη στο Δίκαιο και στους Πολιτ.Θεσμούς:19
Αγγλικα:20
ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
Μαθηματικα:19
Φυσικη:18
Χημεια:18
ΕΠΙΛΟΓΗΣ
Ελευθερο Σχεδιο:20

Μ.Ο νομιζω 19.1
Μαράκι χάλια.... Περίμενα καλύτερα....:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω πηρα σημερα

Θρησκευτικα 18
Αρχαια 17
Εκθεση 18
Κειμενα 20
Αλγεβρα 19
Γεωμετρια 20
Φυσικη γενικης 20
Χημεια γενικης 20
Βιολογια 20
Δικαιο19
Αγγλικα 19
Μαθηματικα κατευθυνσης 19
Φυσικη κατευθυνσης 19
Χημεια κατευθυνσης 19
Αστρονομια 20

Μ.Ο. περιπου 19.1
-----------------------------------------
Α Ξεχασα Ιστορια 18
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
μαρία πόσο είχε γράψει στο 4μηνιαίο?
ρε σεις ξερω εγω γιατι τον λεω ξεφτίλα τον ξεφτίλα!! χαχαχα
του ειχα γραψει ενα 16 ή 18 δεν ειμαι σιγουρη, στο διαγωνισμα και τ χα πει και τελεια μαθημα μια φορα (στις αρχες :P) αλλα αυτος μας ειχε βαλει στο ματι εμενα και 3 αλλες κοπελες επειδη κ καλα τ πηγαιναμε κοντρα και ελεγε κιολας οτι εμεις χειραγωγουσαμε την ταξη ρε! και να σας πω μεσος ορος τμηματος ηταν 14.8! στα θρησκευτικα! ελεος! που μου θελει απροειδοποιητα τεστακια κιολας! Σιγα μην εγραφα και καλα! Μα ειμαστε λογικοι τωρα? αμα το προειδοποιουσε θα διαβαζα για να γραψω κατι αλλα....... εχουνε παραδεχτει καθηγητες κι ο ιδιος ο διευθυντησ στην μανα μου οτι ο συγκεκριμενος θρησκευτικος ειναι πολυ περιεργος! ε τι να κανω εγω ρε σεις? εχω κ ενα αντιδραστικο μεσα μου οσον αφορα τα θρησκευτικα ε καιιιιι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonbin

Νεοφερμένος

Ο jasonbin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Θρησκευτικα : 20 (Είμαι καλό παιδί :P)
Αρχαια: 19
Νεοελληνικη λογοτεχνια : 18 (Είχα να δώ κάτω από 19 από την Α Γυμνασίου :D )
Νεοελληνικη γλωσσα : 19
Ιστορια : 20
Αλγεβρα : 20
Γεωμετρια : 20
Φυσικη : 20
Χημεια : 20
Βιολογια : 19
Δικαιο : 20
Φυσικη αγωγη : 19 (Ευτυχώς που δεν μετράει στον Μ.Ο. :P γιατί στο Γυμνάσιο είχα χάσει καθαρό 20 λόγω της Γυμναστικής)
Αγγλικα : 20


Μαθηματικά: 19
Φυσική : 20
Χημεία: 20

Πληροφορικη : 18 (Με ένα παράπονο θα φύγω από το Λύκειο: ότι δεν πήρα ποτέ 20 στην Πληροφορική - πέρσι είχα 16, σε άλλο σχολείο, σε άλλη πόλη :D)

Μ.Ο. 19 9/15
-----------------------------------------
Ε ναι και γι αυτο πιστευω δεν τις εβαλε κανα 11-12
αλλα αν γενικως τα ξυνεις και γραφεις 2 στα διαγωνισματα τοτε ο αλλος δεν ειναι ξεφτιλας

Συνήθως ο βαθμός του διαγωνίσματος μπορεί εύκολα να σε κάψει αλλά όπως έχει το σύστημα τα γραπτά είναι αυτά που μετράνε

Κατά τη γνώμη μου στα Μαθηματικά παραδείγματος χάρη για να είναι σε θέση ο καθηγητής να βαθμολογήσει αντικειμενικά τον μαθητή θα έπρεπε να έχει τουλάχιστον 5-6 γραπτά του... ή και παραπάνω (όπως πιστεύει η μαθηματικός μου στο φροντιστήριο)
-----------------------------------------
ρε σεις ξερω εγω γιατι τον λεω ξεφτίλα τον ξεφτίλα!! χαχαχα
του ειχα γραψει ενα 16 ή 18 δεν ειμαι σιγουρη, στο διαγωνισμα και τ χα πει και τελεια μαθημα μια φορα (στις αρχες :P) αλλα αυτος μας ειχε βαλει στο ματι εμενα και 3 αλλες κοπελες επειδη κ καλα τ πηγαιναμε κοντρα και ελεγε κιολας οτι εμεις χειραγωγουσαμε την ταξη ρε! και να σας πω μεσος ορος τμηματος ηταν 14.8! στα θρησκευτικα! ελεος! που μου θελει απροειδοποιητα τεστακια κιολας! Σιγα μην εγραφα και καλα! Μα ειμαστε λογικοι τωρα? αμα το προειδοποιουσε θα διαβαζα για να γραψω κατι αλλα....... εχουνε παραδεχτει καθηγητες κι ο ιδιος ο διευθυντησ στην μανα μου οτι ο συγκεκριμενος θρησκευτικος ειναι πολυ περιεργος! ε τι να κανω εγω ρε σεις? εχω κ ενα αντιδραστικο μεσα μου οσον αφορα τα θρησκευτικα ε καιιιιι..

Μουρλός θεολόγος; Ζηλεύω!! Πέρσι είχαμε έναν στη Ρόδο τελείως πορωμένο. Έβαζε βαθμούς μεν αλλά έκανε κύρηγμα. Μας είχε βγάλει όλα τα ροκ συγκροτήμα και τους τραγουδιστές σατανιστές και έφερνε και "αποδείξεις" :jumpy:
-----------------------------------------
ρε παιδια, εμας δεν μας βαζουν τοσο μεγαλους βαθμους!:!: αδιανοητο να παρει καποιος πανω απο 17 στο α τετραμηνο στα μαθηματα κατευθυνσης! και εγω που νομιζα οτι τα επαρχιωτικα σχολεια βαζουν ευκολοτερα βαθμουσ...!!:what:τεσπα, την τεταρτη παιρνουμε κι εμεις βαθμους και θα σας πω πως τα πηγα!

3η παράθεση και η πιο άσχετη:
Έχω πάει σχολείο στην Κόρινθο, Θεσσαλονίκη, Ρόδο και πάλι Κόρινθο... κατά τη γνώμη μου το κλίμα είναι πολύ πιο ανταγωνιστικό και πέφτει και το μεγαλύτερο "τσεκούρωμα" εδώ, στην Κόρινθο, σε σχέση με τις άλλες πόλεις όπου έχω πάει σχολείο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki_7

Νεοφερμένος

Η Maraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
  • Θρησκευτικα : 18
  • Αρχαια Ελληνικη γλωσσα και Γραμματεια : 20
  • Νεοελληνικη λογοτεχνια : 18
  • Νεοελληνικη γλωσσα : 16
  • Ιστορια : 18
  • Αλγεβρα : 18
  • Γεωμετρια : 18
  • Φυσικη : 18
  • Χημεια : 20
  • Βιολογια : 19
  • Εισαγωγη στο δικαιο : 18
  • Φυσικη αγωγη : 19
  • Αγγλικα : 18
  • Πληροφορικη : 19


  • Μαθηματικα : 20
  • Φυσικη : 18
  • Τεχνολογια επικοινωνιων : 19

  • M.O 18,4 χαλια τ πηγα αλλα παντα υπαρχουν περιθώρια βελτίωσης !!!:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ναι μωρε, τι σκατα ελεγχος ειναι αυτος. Πραγματικα θα πρεπε να ντρεπεσαι, εγω δεν θα εβγαινα στον δρομο για μια βδομαδα με αυτα τα χαλια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ναι μωρε, τι σκατα ελεγχος ειναι αυτος. Πραγματικα θα πρεπε να ντρεπεσαι, εγω δεν θα εβγαινα στον δρομο για μια βδομαδα με αυτα τα χαλια. :(

Εγω για 2:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos92

Νεοφερμένος

Ο mitsos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σας...θα ήθελα να ρωτήσω πώς βγαίνει ο Μ.Ο. των βαθμών γιατί απ'ότι έμαθα παίζουν ρόλο και οι βαθμοί των κατευθύνσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
γεια σας...θα ήθελα να ρωτήσω πώς βγαίνει ο Μ.Ο. των βαθμών γιατί απ'ότι έμαθα παίζουν ρόλο και οι βαθμοί των κατευθύνσεων...

οσωστος τροπος ειναι :

Αν σε ενα μαθημα εχεις 16 πχ, παιρνεις 4 (αριθμος που απεχει απ το 20)
Το ιδιο κανεις σε ολα τα μαθηματα,προσθετεις αυτους τους αριθμους, και βγαζεις ενα συνολο πχ 48! αυτο το 48 το αφερεις απο τον βαθμο του 20, αναλογως αν ειναι στα δεκατα εκτα, πεμπτα κτλ! Αν ειναι στα δεκατα πεμπτα, τοτε ο βαθμος σου ειναι 16.12/15

Ελπιζω να βοηθησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ασε πηγαινε να γινεις κομμωτης οσο προλαβαινεις ασε ασε δεν κανεις...μα πας καλα???!!!ειναι χαλια το 18,4
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
οσωστος τροπος ειναι :

Αν σε ενα μαθημα εχεις 16 πχ, παιρνεις 4 (αριθμος που απεχει απ το 20)
Το ιδιο κανεις σε ολα τα μαθηματα,προσθετεις αυτους τους αριθμους, και βγαζεις ενα συνολο πχ 48! αυτο το 48 το αφερεις απο τον βαθμο του 20, αναλογως αν ειναι στα δεκατα εκτα, πεμπτα κτλ! Αν ειναι στα δεκατα πεμπτα, τοτε ο βαθμος σου ειναι 16.12/15

Ελπιζω να βοηθησα


βασικα το πηγες λιγο αναποδα :P
προσθετουμε ολους τους βαθμους και διαιρουμε δια 2 κ τσουπ ο βαθμος.. τα μπλεκεις λιγο με τον τροπο που λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
βασικα το πηγες λιγο αναποδα :P
προσθετουμε ολους τους βαθμους και διαιρουμε δια 2 κ τσουπ ο βαθμος.. τα μπλεκεις λιγο με τον τροπο που λες.

δεν βγαινει με τον τροπο που λες... τοσα χρονια με τον δικο μου τον κανω, και παντου ετσι λειτουργουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top