Ποιος ήταν ο βαθμός σας; (τετράμηνο, φροντιστήριο, διαγωνίσματα, τεστ)

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
τι βαθμούς πήρατε στο Α'Τετράμηνο? Και Μ.Ο. αλλα και αναλυτικα καθε μαθημα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω σημερα πηρα. Και τα πηγα πολυ καλυτερα απ'οσο περιμενα. :D


Θρησκευτικα : 18
Αρχαια Ελληνικη γλωσσα και Γραμματεια : 20 (χα0χα0αχ0χα0χα)
Νεοελληνικη λογοτεχνια : 15
Νεοελληνικη γλωσσα : 17
Ιστορια : 18 (πωτς γενεν)
Αλγεβρα : 18
Γεωμετρια : 18
Φυσικη : 18
Χημεια : 17
Βιολογια : 18
Εισαγωγη στο δικαιο και αρχιδια μαντολα : 15
Φυσικη αγωγη : 20
Αγγλικα : 19



Μαθηματικα : 19
Φυσικη : 18
Τεχνολογια επικοινωνιων : 19

Στοιχεια Αστρονομιας και Διαστημικης : 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Ασχολιαστα τα θετικοτεχνολογικα μου, αλλα ουτε που με ενδιαφερουν

Θρησκευτικα : 17
Αρχαια Ελληνικη γλωσσα και Γραμματεια : 20
Νεοελληνικη λογοτεχνια : 19
Νεοελληνικη γλωσσα : 18
Ιστορια : 18
Αλγεβρα : 12
Γεωμετρια : 11
Φυσικη : 15
Χημεια : 18
Βιολογια : 14
Δικαιο : 18
Φυσικη αγωγη : 18
Αγγλικα : 20


Αρχαια κατευθυνσης : 17
Φιλοσοφια : 17
Λατινικα : 20

Πληροφορικη : 20

Μ.Ο. 16.14/15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
μπραβο παιδια,εμεις θα παρουμε την Παρασκευη και θα ποσταρω τους βαθμους μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Εγώ θα δω τα χάλια μου την Δευτέρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rouvitsa

Νεοφερμένος

Η rouvitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Μουδανιά (Χαλκιδική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
λοιπον μιασ και ειμαι τεχνολογικη θα γραψω μονο αυτα..
μαθηματικα κατ..10 χαλια καθηγητρια στο σχολειο κ στ φροντιστιριο
φισικη κ γενικησ κ κατ 15 . .
αυτα για το καλο μου πρεπει να γινουν 18!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Θρησκευτικα:19
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα & Γραμματεία:19
Νεοελ. Λογοτεχνία:19
Νεοελ. Γλώσσα:18
Ιστορία:19
Άλγεβρα:18
Γεωμετρία:18
Φυσική Γεν.:19
Χημεία:17 (μπλιάξ!)
Βιολογία:20
Εισαγωγη στο Δίκαιο και στους Πολιτ.Θεσμούς:19
Αγγλικα:19
ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
Μαθηματικα:18
Φυσικη:19
Τεχνολογια Επικ.:19
ΕΠΙΛΟΓΗΣ
Αρχές Περιβαλλοντικών Επιστημων:20
-----------------------------------------
Θρησκευτικα:19
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα & Γραμματεία:19
Νεοελ. Λογοτεχνία:19
Νεοελ. Γλώσσα:18
Ιστορία:19
Άλγεβρα:18
Γεωμετρία:18
Φυσική Γεν.:19
Χημεία:17 (μπλιάξ!)
Βιολογία:20
Εισαγωγη στο Δίκαιο και στους Πολιτ.Θεσμούς:19
Αγγλικα:19
ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
Μαθηματικα:18
Φυσικη:19
Τεχνολογια Επικ.:19
ΕΠΙΛΟΓΗΣ
Αρχές Περιβαλλοντικών Επιστημων:20

Μεσος Ορος: 18 και 11/16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Εμείς την άλλη Πέμπτη πέρνουμε το φέρετρο μας, ε τους βαθμούς μας :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

markip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η markip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Μηχανικών Η/Υ & Πληροφορικής Ιωαννίνων. Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Για δειτε και τους δικους μου!!!

Θρησκευτικα:20
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα & Γραμματεία:18
Νεοελ. Λογοτεχνία:20
Νεοελ. Γλώσσα:18
Ιστορία:19
Άλγεβρα:16 (:( αλλα δεν πειραζει γτ η καθηγ. δεν βαζει πανω απο 18 αρα το 16 ειναι καλος βαθμος!
Γεωμετρία:20
Φυσική Γεν.:18
Χημεία:18
Βιολογία:20
Εισαγωγη στο Δίκαιο και στους Πολιτ.Θεσμούς:20
Αγγλικα:20
ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ
Μαθηματικα:20
Φυσικη:20
Τεχνολογια Επικ.:20
ΕΠΙΛΟΓΗΣ
Αρχές Περιβαλλοντικών Επιστημων:20

Μ.Ο--> 19 & 3/16
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sweety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
Εγώ θα δω τα χάλια μου την Δευτέρα...


και εμεις Δευτερα παιρνουμε τους βαθμους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

birbilouda

Νεοφερμένος

Η birbilouda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πέτρα (Λέσβος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εμεις παιρνουμε αυριο...θα δειξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
ρε παιδια εκθεση εχετε παρα πολυ μεγαλους βαθμους και στην κατ. ακομη και μαθηματικα 20 δηλαδη εσυ πρεπει να κανετε το μαθημα και οχι ο καθηγητης,εγω εγραψα διαγωνισμα 19,5 και στο τεστ 19 και περιμενω 19 να παρω αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel10

Νεοφερμένος

Η angel10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εμεις τους πηραμε εχτες . βασικα περιμενα να ειναι πιο αυστηρα τα πραγματα αλλα τιποτα. μ.ο 19 4/15 . μαθ.κατ 19 ,χημεια κατ. 20 και γενικης , φυσικες 20 , εκθεση 17, κειμενα 18 , ιστορια 18,θρησκευτικα 20, αντιγονη 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
Θρησκευτικά 20
Αρχαία Ελληνική Γλώσσα 18
Νεοελληνική Λογοτεχνία 19
Νεοελληνική Γλώσσα 16
Ιστορία 19
Άλγεβρα 20
Γεωμετρία 20
Φυσική 20
Χημεία 20
Βιολογία 18
Εισαγωγή στο Δίκαιο 18
Αγγλικά 17
ΚΑΤ.
Μαθηματικά 20
Φυσική 20
Τεχνολογία Επικοινωνιών 20
ΕΠΙΛΟΓΗΣ
Αρχές Περιβαλ. Επιστ. 20

Μ.Ο. 19
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

birbilouda

Νεοφερμένος

Η birbilouda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πέτρα (Λέσβος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θρησκευτικα : 19
Αρχαια Ελληνικη γλωσσα και Γραμματεια : 19
Νεοελληνικη λογοτεχνια : 19
Νεοελληνικη γλωσσα : 17
Ιστορια : 19
Αλγεβρα : 16
Γεωμετρια : 15
Φυσικη : 15
Χημεια : 15
Βιολογια : 16
Δικαιο : 16
Φυσικη αγωγη : 17
Αγγλικα : 19



Αρχαια κατευθυνσης : 17
Φιλοσοφια : 19
Λατινικα : 18

Σχεδιο Ελευθερο:19

M.O:17.4
-----------------------------------------
ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΛΕΩ ΧΑΛΙΑ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
εγω παιρνω αυτη τη τριτη τους ντενεκεδες μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Θρησκευτικα : 19
Αρχαια Ελληνικη γλωσσα και Γραμματεια : 19
Νεοελληνικη λογοτεχνια : 19
Νεοελληνικη γλωσσα : 17
Ιστορια : 19
Αλγεβρα : 16
Γεωμετρια : 15
Φυσικη : 15
Χημεια : 15
Βιολογια : 16
Δικαιο : 16
Φυσικη αγωγη : 17
Αγγλικα : 19



Αρχαια κατευθυνσης : 17
Φιλοσοφια : 19
Λατινικα : 18

Σχεδιο Ελευθερο:19

M.O:17.4
-----------------------------------------
ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΓΩ ΛΕΩ ΧΑΛΙΑ....

Υπάρχουν κι χειρότερα...-_-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Πολυ χειροτερα, πιστεψε με.

Μπιρμπιλουνταδαξδσξκδκε. Οι βαθμοι σου ειναι μια χαρα. Μην κοιτας που εδω γραφουν μονο οι φυτουλες, το 60% της ταξης μου εβγαλε Μ.Ο. 12.

Μια χαρα τα πας, μην σε απογοητευει τιποτα.

Αφου στην κατευθυνση σου εσπειρες, μη σε νοιαζει η γενικη παιδεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
ρε παιδια εκθεση εχετε παρα πολυ μεγαλους βαθμους και στην κατ. ακομη και μαθηματικα 20 δηλαδη εσυ πρεπει να κανετε το μαθημα και οχι ο καθηγητης,εγω εγραψα διαγωνισμα 19,5 και στο τεστ 19 και περιμενω 19 να παρω αυριο

ειναι αναλογα με τον καθηγητη παντα
-----------------------------------------
Πολυ χειροτερα, πιστεψε με.

Μπιρμπιλουνταδαξδσξκδκε. Οι βαθμοι σου ειναι μια χαρα. Μην κοιτας που εδω γραφουν μονο οι φυτουλες, το 60% της ταξης μου εβγαλε Μ.Ο. 12.

Μια χαρα τα πας, μην σε απογοητευει τιποτα.

Αφου στην κατευθυνση σου εσπειρες, μη σε νοιαζει η γενικη παιδεια..

ακριβως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto12

Νεοφερμένος

Η αυτονόητο.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σητεία (Λασιθίου). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ρε παιδια, εμας δεν μας βαζουν τοσο μεγαλους βαθμους!:!: αδιανοητο να παρει καποιος πανω απο 17 στο α τετραμηνο στα μαθηματα κατευθυνσης! και εγω που νομιζα οτι τα επαρχιωτικα σχολεια βαζουν ευκολοτερα βαθμουσ...!!:what:τεσπα, την τεταρτη παιρνουμε κι εμεις βαθμους και θα σας πω πως τα πηγα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top