Vampire the Masquerade Bloodlines

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το εχετε παιξει; Απο τα αγαπημενα μου. Πολυ ωραιο το κλιμα του World of Darkness μπαινεις στο πετσι ευκολα. Φοβος, απελπισια, ανασφαλεια, βια, ολο το πακετο πετυχημενο και φυσικα η συνολικη ατμοσφαιρα. Θα μου αρεσε να ηταν πιο ελευθερο ομως, ισως να ειχε και περισσοτερα side quests, γενικα να ηταν πιο μεγαλο σε διαρκεια περα απο το main quest, να εχεις μεγαλυτερη επικοινωνια με τους NPCs και οπως ειπα μεγαλυτερη ελευθερια. Κριμα που εκλεισε η Troika, ελπιζω καποια αλλη εταιρια να αναλαβει να φτιαξει κι αλλο VTM παιχνιδι αλλα να μη κανει βλακειες.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Θυμίσου ομως οτι είναι πολύ παλιό παιχνίδι.
Πολύ πιο παλιό του Oblivion. Πάντως απο θέμα ελευθερίας δεν με ξένισε. Μπορούσες να ολοκληρώσεις την κάθε αποστολή όπως ήθελες (αν και η αποστολές βγαίνουν γραμμικά), χωρούσε φαντασία δηλαδή το παιχνίδι.

Οι μόνες βλακείες που είχα δει ήταν τα πολλά τεχνικά προβλήματα.
Εγώ το χα καταφχαριστιθεί πάντως όταν το χα βάλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τι σχεση εχει το Oblivion?:P Δε καταλαβα γιατι το ανεφερες.
Ναι ειχε και τεχνικα προβληματα τα οποια τα χουν λυσει με unofficial patches που βγαινουν μεχρι και σημερα. Προσφατα μαλιστα εφτιαξαν restoration patch που ξεκλειδωσε καποια πραγματα απο τα μερη, κυριως διακοσμητικα ομως αποσο θυμαμαι.
Την πρωτη φορα που το επαιξα δε με ξενισε ουτε εμενα, μου αρεσε παρα πολυ. Αφου το επαιξα σκεφτηκα οτι θα ηταν ακομα καλυτερο αν ειχε αυτα που ειπα πιο πριν. Καταπληκτικο παιχνιδι ετσι κι αλλιως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Τι σχεση εχει το Oblivion?:P Δε καταλαβα γιατι το ανεφερες.
Απο πλευρά ελευθερίας το ανέφερα. Αλλα άκυρο, γιατί υπήρχε ήδη το morrowind. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι. Καλα το Morrowind ηταν παρα πολυ ελευθερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Γ@μάτο παιχνιδάκι αλλά ναι από πλευρά ελευθερίας υστερούσε. Ανυπομονώ να βγει κάνα νέο rpg με vampires και lycans :Pγιατί είμαι τρελός fan.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
τελοιο παιχνιδι απο τα αγαπιμενα μου!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jjohn

Νεοφερμένος

Ο jjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Πόρωση το παίγνιον ,ώρες ατελείωτες με toreador αλλά πέρα από τα διάφορα bugs
το παιχνίδι ειδικά προς το τέλος άρχισε να γίνεται πολύ hack'n'slash αλλά δεν αυτό δεν μου χάλασε την συνολική εικόνα.Γενικά η troika με το arcanum και το bloodlines πρέπει να είναι το καλύτερο rpg studio των 2000ς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top