Γενικό - Έχετε Βοηθήματα;

Έχετε Βοηθήματα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 21)
  • Ναι

    Ψήφοι: 17 81.0%
  • Όχι

    Ψήφοι: 4 19.0%

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
όλα τα είχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bloody Μaria^^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Nαι συμφωνω με την pre+
Επίσης εγώ αν επαιρνα θα ηταν και φυσικη αλλα οκ τα καταφέρνω μια χαρά κι έτσι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑνΘη!!!

Νεοφερμένος

Η ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
βοηθηματα εχω αλλα δεν τα ακουμπαω ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
Αυτο κι αν ειναι πεταμα χρηματων...Δεν τους λυπασαι τους γονεις σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
μπα δεν νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Eγώ έχω 6 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
εγω δεν θα ειχα αν ο ξαδερφος μου δεν μου τα δανειζαι
αλλα μονο μαθηματικα ανοιγω για εξασκηση.....εχει πολυ καλες ασκησεις το συγκεκριμενο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
οχι δεν χρειαστηκε ακομη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Και εγώ 6 είχα αλλά πέταξα τα 4 διότι δεν ήξερα καν ότι ήτανε λυσάρια..Νόμιζα ήτανε κάποια ας το πω βοήθεια για να εξηγεί καλύτερα..Τέλωσπαντων τώρα έχω 2 τα οποία θα τα πετάξω και αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής, κι εγώ 6 έχω, αλλά τα 4 δεν τα χρησιμοποιώ... Μόνο τα Μαθηματικά και σπάνια τη Φυσική για περαιτέρω ασκήσεις.... Και μην αρχίσετε πάλι για πέταμα χρημάτων, οι γονείς μου επέμεναν να τα πάρουμε για να αισθάνομαι -λένε- μεγαλύτερη σιγουριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Οκ..Από την στιγμή που εσύ νομίζεις ότι πραγματικά το χρησιμοποιείς σωστά άσε τους άλλους να λένε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Οκ..Από την στιγμή που εσύ νομίζεις ότι πραγματικά το χρησιμοποιείς σωστά άσε τους άλλους να λένε

:iagree::iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Για να είμαι ειλικρινής, κι εγώ 6 έχω, αλλά τα 4 δεν τα χρησιμοποιώ... Μόνο τα Μαθηματικά και σπάνια τη Φυσική για περαιτέρω ασκήσεις.... Και μην αρχίσετε πάλι για πέταμα χρημάτων, οι γονείς μου επέμεναν να τα πάρουμε για να αισθάνομαι -λένε- μεγαλύτερη σιγουριά...
ρε παιδια δεν λυπαστε τους γονεις σας που αγοραζετε τοσα πολλα αλλα δεν τα χρησιμοποιητε?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Και που ξέρεις μπορεί να τα έχει κατεβασμένα από το Ιντερνετ ή να τα έχει από μεγαλύτερα αδέρφια του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Και που ξέρεις μπορεί να τα έχει κατεβασμένα από το Ιντερνετ ή να τα έχει από μεγαλύτερα αδέρφια του.
τοτε ενταξει sorry :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
ρε παιδια δεν λυπαστε τους γονεις σας που αγοραζετε τοσα πολλα αλλα δεν τα χρησιμοποιητε?:(

Μ' αρέσει που έκανες και παράθεση το ποστ μου, το οποίο αμφιβάλλω αν διάβασες... Σου λέω οι γονείς μου επέμεναν να πάρουμε τα βοηθήματα, τι να τους πω? Ότι δεν τα θέλω? Έλεος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M@r@ki

Δραστήριο μέλος

Η M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Εγώ έχω στα Μαθηματικά για περισσότερες και πιο σύνθετες ασκήσεις, στη Φυσική για καλύτερη κατανόηση της θεωρίας και για ασκήσεις, στην Ιλιάδα για βοήθεια στην ανάλυση και ένα ηλεκτρονικό στη Χημεία.Πιστεύω ότι δε μου χρειάζονται άλλα, τα καταφέρνω και χωρίς αυτά προς το παρόν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
ρε παιδια δεν λυπαστε τους γονεις σας που αγοραζετε τοσα πολλα αλλα δεν τα χρησιμοποιητε?:(


Nομίζω ότι το είπε στα ελληνικά ότι οι γονείς τις επέμεναν να τα πάρει...
Και επίσης αν οι γονείς τις δεν είχαν τα χρήματα για βοηθήματα δεν θα τα έπερναν.

_______________________________________________________
Εγω εχω στα αρχαία και στα μαθηματικά αλλά δεν λένε τις ασκήσεις.Σπάνια τα χρησιμοποιώ αλλά όταν το κάνω με βοηθάν πολύ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Nομίζω ότι το είπε στα ελληνικά ότι οι γονείς τις επέμεναν να τα πάρει...
Και επίσης αν οι γονείς τις δεν είχαν τα χρήματα για βοηθήματα δεν θα τα έπερναν.

_______________________________________________________
Εγω εχω στα αρχαία και στα μαθηματικά αλλά δεν λένε τις ασκήσεις.Σπάνια τα χρησιμοποιώ αλλά όταν το κάνω με βοηθάν πολύ...;)
ρε παιδια θα με φατε...πο πο 1 λαθος εκανα sorry....πως κανετε ετσι :(


αα και κατι αλλο οι γονεις της ειναι οχι τις μια ειναι οι κοπελα!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top