Τεχνικός PC και τεχνικός δικτύων

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Συγνώμη, μήπως ξέρεις κανείς σε ποιο πεδίο είναι και ποια κατεύθυνση μπορώ να πάρω. Ακόμα πως το δηλώνεις στο μηχανογραφικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Λιγο νωρις δεν ειναι να τα σκεφτεσαι αυτα..?? Πρωτης λυκειου παιδι..
Αλλα για να ασχοληθεις με πληροφορικες και αυτα ειναι το 5ο και 2ο πεδιο απο Το Γενικο Λυκειο.Εγω παντως θα σου προτεινα να πας σε ενα καλο ΕΠΑ.Λ στον τομεα της πληροφορικης και να ασχοληθεις!!! Πιστεψε με θα μαθεις πολλα πραγματα.
Αυτα απο εμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Λιγο νωρις δεν ειναι να τα σκεφτεσαι αυτα..?? Πρωτης παιδι λυκειου..
Αλλα για να ασχοληθεις με πληροφορικες και αυτα ειναι το 5ο και 2ο πεδιο απο Το Γενικο Λυκειο.Εγω παντως θα σου προτεινα να πας σε ενα καλο ΕΠΑ.Λ στον τομεα της πληροφορικης και να ασχοληθεις!!! Πιστεψε με θα μαθεις πολλα πραγματα.
Αυτα απο εμενα
Σε ευχαριστώ. Απλά έχω ένα ξάδελφο που είναι στη β' λυκείου γελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλα κανει μωρε αλλα αν θελει πραγματικα να ασχοληθει με πληροφορικη ΕΠΑΛ η καλυτερη λυση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kosNtinos

Νεοφερμένος

Ο kosNtinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγώ νομίζω περισσότερο για τεχνικός υπολογιστή θα ακολουθήσει.
-----------------------------------------
Πάντως σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου Κοsta.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
(για δίκτυα απλά λιώσε και παλεψε CCNA)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Λιγο νωρις δεν ειναι να τα σκεφτεσαι αυτα..?? Πρωτης παιδι λυκειου..
Αλλα για να ασχοληθεις με πληροφορικες και αυτα ειναι το 5ο και 2ο πεδιο απο Το Γενικο Λυκειο.Εγω παντως θα σου προτεινα να πας σε ενα καλο ΕΠΑ.Λ στον τομεα της πληροφορικης και να ασχοληθεις!!! Πιστεψε με θα μαθεις πολλα πραγματα.
Αυτα απο εμενα

4o και 2ο πεδίο.Το 5ο είναι για οικονομικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
4o και 2ο πεδίο.Το 5ο είναι για οικονομικά:)


Ναι και δευτερο.....Το ξεχασα.Και στο 5ο νομιζω υπαρχουν σχολες πληροφορικης ρε συ:xixi::xixi::xixi:
Τελοςπαντον,το παιδι διαφωτιστηκε πηρε μια γμωμη και αυτο αρκει:D
( Τι 2ο τι 5ο )
-----------------------------------------
Εγώ νομίζω περισσότερο για τεχνικός υπολογιστή θα ακολουθήσει.
-----------------------------------------
Πάντως σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου Κοsta.



Τιποτα φιλε ΚΩΣΤΑ,γ'αυτο ειμαστε εδω :no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top