Μπορώ να γίνω απουσιολόγος;

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Aσχετο
Παρακολουθω καθημερινα τα θεματα αλλα δεν ειμαι πολυ του γραψιματος. :P

Το θέμα είναι πού τον είδες εσύ τον ενάμιση χρόνο αφού δεν έχεις κλείσει ούτε ένα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μην είστε χάπατα.Δεν έχει κανείς δικαίωμα να σας φορτώσει το απουσιολόγια αν δεν θέλετε.


Σωστά! Στη Β' Λυκείου απουσιολόγος είναι ένα παιδί που έβγαλε 16 και κάτι και είναι απουσιολόγος γιατί οι άλλοι δεν παίρνουν το απουσιολόγιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hantzos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Το θέμα είναι πού τον είδες εσύ τον ενάμιση χρόνο αφού δεν έχεις κλείσει ούτε ένα? :P

Εμενα μου φαινοταν περισσοτερος:P Που να μην ειχα και αισθηση του χρονου.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra S.

Νεοφερμένος

Η Dimitra S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Λογικά εσύ ... αλλά αυτό δεν είναι και τόσο ευχάριστο .Μια φίλη μου είναι απουσιολόγος και μου έχει πει οτι το να είσαι απουσιολόγος είναι σκέτη ταλαιπωρία .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Λογικά εσύ ... αλλά αυτό δεν είναι και τόσο ευχάριστο .Μια φίλη μου είναι απουσιολόγος και μου έχει πει οτι το να είσαι απουσιολόγος είναι σκέτη ταλαιπωρία .

Δεν έχει άδικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
εσυ κακομοιρο παιδακι:P Στο λεω επειδη εχω το απουσιολογιο 2 χρονια και το εχω μετανιωσει:(
+φωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
:jumpy:Να πούμε και καμιά αλήθεια βρε παιδιά? Στη Γ γυμνασίου και στην Α λυκείου ήμουν απουσιολόγος. Σταμάτησα όμως να πολυδιαβάζω τα μαθήματα που δεν μου πολυάρεσαν και το πήρε ένα κορίτσι. Λοιπόν!! Όλοι οι απουσιολόγοι όλο γρινιάζουν και δεν το θέλουν τάχα μου. Αλλά παίζουν θέατρο. Όλοι το θέλουν και το παραθέλουν. Δηλαδή: τραβάτε με και ας κλαίω!!! :D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BillyDaOne

Νεοφερμένος

Ο BillyDaOne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ελεος ρε παιδια ειμαι καινουριος στο forum αυτο και απ οτι βλεπω δεν υπαρχουν πιο κανονικα παιδια?ολοι απουσιολογοι και ιστοριες ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis.charmed

Νεοφερμένος

Ο giannis.charmed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ρε παιδιά και γω αυτή τν απορί έχω... πέρσυ στη πρώτη βγήκα δεύτερος με 19 7/13 και μια συμμαθήτριά μου με 19 10/13 φέτος στο α τρίμηνο της δευτέρας ισοβαθμίσαμε με 19 ακριβώς και οι δύο. Ποιος παίρνει το απουσιολόγο;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Λογικά εκείνη, αλλά δεν κόβω και το κεφάλι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
ρε παιδιά και γω αυτή τν απορί έχω... πέρσυ στη πρώτη βγήκα δεύτερος με 19 7/13 και μια συμμαθήτριά μου με 19 10/13 φέτος στο α τρίμηνο της δευτέρας ισοβαθμίσαμε με 19 ακριβώς και οι δύο. Ποιος παίρνει το απουσιολόγο;;;;;;
Και οι δυο το παιρνετε,απλως μια εβδομαδα θα το εχεις εσυ και μια η συμμαθητρια σου.Αυτο εχει συμβει και στο τμημα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,057 μηνύματα.
Ελεος ρε παιδια ειμαι καινουριος στο forum αυτο και απ οτι βλεπω δεν υπαρχουν πιο κανονικα παιδια?ολοι απουσιολογοι και ιστοριες ^_^

:P Και αν δεν το κατάλαβες ακόμα: Καλωσόρισες στο φόρουμ των φυτούκλων!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
σε εμας (στο λυκειο) οι μαθητες που επρεπε κανονικα να το παρουν δεν ηθελαν να το παρουν...
ουτε οι επομενοι και οι παραεπομενοι ηθελαν και το πηραν 2 μαθητες και ο ενας μαλιστα κοντευει να μεινει απο απουσιες!
(το πρωτο το τελειωσαμε πηραμε και δευτερο :p)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos4

Νεοφερμένος

Ο kyriakos4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Εμεις στο σχολείο μας όποιος έχει τον μαγαλύτερο βαθμό σε καθε τρίμηνο αυτος το παίρνει! Στο Α' Τριμηνο ήταν ένα κορίτσι και τώρα ειμαι εγω. Φυσικά αμα δεν θελεις δεν το παιρνεις με το ζόρι!
Σίγουρα είναι ένα επιπλέον βαρος στο κεφάλι σου, αλλα έχουμε large υπεύθυνο και μεχρι τώρα δεν εχω προβλήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
στο σχολείο μου το απουσιολόγιο το έχει ένα κοριτσι που εβγαλε τον μεγαλύτερο βαθμο όμως δεν το θέλει. παρολ' αυτά ο διευθυντης της είπε οτι θα το εχει αυτη αν και το θέλει ενα άλλο κοριτσι με καλο βαθμό....:what::hmm::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΑ

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Θα σε συμβούλευα να μην το πάρεις γιατί είναι μεγάλη ταλαιπωρία. Στο λέω αυτό γιατί και η φίλη μου το έχει και είναι ........ασ' τα να πάνε :s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
στο 1 τριμηνο τ πηρε 1 κοριτσι με κληρωση και τωρα επειδη εεβγαλα τον μεγαλυτερο βαθμο θα το παρω εγω....και απο τι ξερω πως γιανεται στο σχολειο μου θα το εχω για ολη την χρονια.......:((στο τελος οποιος παρει τον μεγαλύτερο θα εχει το απουσιολογιο για ολη την2 γυμνασιου!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Στο σχολείο μου το παίρνει ένας και τα 3 χρόνια,όποιος έβγαλε το μεγαλύτερο στο α'τρίμηνο.Πάντως αν μπορείς να το αρνηθείς μην το πάρεις,δε φαντάζεσαι πόσο μεγάλος μπελάς είναι,το δικό μου αν στην κατάληψη τα καίγαμε πρώτο πρώτο θα το πέταγα μέσα:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violitzou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
οχ τι με περιμενει!!


πρωσοπικα ομως πιστευω οτι λιγο πολυ το θελουν το απουσιολογιο και μερικοι λενε πως δεν το θελουν επειδη απλα δεν μπορουν να το παρουν και ζηλευουν....(το εχω δει σε μια φιλη μου....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top