Online παιχνίδια στο internet

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
1ον. το ικάριαμ δεν μου αρέσει καθόλου το είχα ξεκοινήσει το σταμάτησα
2ον. το thewest το έπαιζα έφτιαξα πόλη μετά βαρέθηκα
3ον φυλετικές μάχεσ τα σπάνε παίζω 2 χρόνια (αφηστε είμαι σε πόλεμο και παίζει και α χαθώ από τον χάρτι)
4ον. στο κολ οφ ντιούτι (που παίζω) όταν λέω δεν είναι στρατιγηκης ενοώ πως δεν χειρίζεσε ομαδα, χωριό, στρατο αλλά παίκτη που πολεμάει...
5ον. κιλλ ζοουν 2 το έχω πολύ ακουστά αλλά δεν πολύ παίζω πολεμικά στην κονσόλα...

ΥΓ. σορρυ αν σας κούρασα με τα 1ον και 2ον αλλά δεν μπορούσα να κάνω τόσες παρενθέσεις ...

ΥΓ2. προτείνω τις φυλετικες από ικάριαμ. ( κάποιο έχει αντηγράψει το άλλο ) μα οι φυλετικές δεν συγκρίνοντε έχοθυν περισσότερη δράση κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogoulinos21

Νεοφερμένος

Ο gogoulinos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
το ικαριαμ ειναι πολυ καλυτερο απ'τις φυλετικες:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
παίζετε παιχνίδια online στο ίντερνετ; ξέρετε κάποιο τέτοιο πολύ καλό στρατιγικής; :what:

Counter strike, στρατηγική και fps.
warcraft 3 σκέτο στρατηγικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
metin2,warcraft and ikariam
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
παιδιά εγώ πιστεύω πως δεν είναι καθολου ωραιο το ικάριαμ...:sick::sick::down::down::s:s:nono::nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
ειναι ωραιο αν εχεις υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
είπα εγώ ότι δεν έχω υπομονή, αφού παίζω φυλετικές που είναι σχεδον ίδιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Timmy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Timmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
αα εγω παιζω και φυλετικες και ικαριαμ. Παντως πιο πολυ μ αρεσουν οι φυλετικεσ γιατι εχει καλυτερα γραφικα και οι αναβαθμισεις γινοτναι πιο γρηγορα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
το ικαριαμ ειναι τελειο!!!!:)
περναει πολυ ευχαριστα ο χρονος σου κανοντας πολλα πραγματα...
αναβαθμισεις, επιθεσεις, κατασκοποι, συμμαχια κτλ...!
ειναι τρελο το κολλημα μου με το παιχνιδι εδω κ κανα 2 χρονια!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
αα εγω παιζω και φυλετικες και ικαριαμ. Παντως πιο πολυ μ αρεσουν οι φυλετικεσ γιατι εχει καλυτερα γραφικα και οι αναβαθμισεις γινοτναι πιο γρηγορα :D

συμφωνώ τα κτίρια και τα δεν συγκρινοντε με του ικαριαμ ούτε το χωριό...

-----------
σε πιό κόσμο είσαι , πως σε λένε... τα αλλα θα τα δω απο το twstats
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
συμφωνώ τα κτίρια και τα δεν συγκρινοντε με του ικαριαμ ούτε το χωριό...

-----------
σε πιό κόσμο είσαι , πως σε λένε... τα αλλα θα τα δω απο το twstats

Τα σπανε οι φυλετικες... Κοσμο 6 παιζω εγω, ονομα Whatervier
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Τα σπανε οι φυλετικες... Κοσμο 6 παιζω εγω, ονομα Whatervier

Έλα ρε και εγώ στον 6. orestes13 το όνομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToMakriAggouri

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Έλα ρε και εγώ στον 6. orestes13 το όνομα.

σε εχω δει.. ειμαστε και σε συμμαχικες φυλες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Από Online έπαιζα Μετιν2..Παιχνίδι καλό στρατηγικής είναι το Age of mythology αν και δεν είναι ονλινε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gogoulinos21

Νεοφερμένος

Ο gogoulinos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
εγω παιζω το wildguns και the-west.gr

ειναι κανας αλλος απο the-west?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
DotA = στρατηγική+skill! :P Παίξτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Το Ikariam αν και θα εχει αναφερθει σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Έπαιζα the-west..... Δεν ξέρω αν παίζει κανείς σας......
Πάντως(αναφέρομαι στο δημιουργό του θέματος) θα σου το πρότεινα. Προσωπικά μου άρεσε πολύ περισσότερο από παιχνίδια του στυλ Φυλετικές Μάχες, Ikariam κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Παίζει κανείς need for speed world;
Το κατεβάζεις δωρεάν από το site και μπορείς να παίζεις είτε multiplayer είτε single player τις κούρσες που έχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top