Γενικό -  Βοηθήματα Προσανατολισμού Θετικών Σπουδών

forakos

Νεοφερμένος

Ο Χριστόφορος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Εγω εχω του Μπαρλα,αλλα απο το φροντ μας εχουν δωσει ενα βιβλιαρακι με ασκησεις απο διαφορα βοηθηματα και ετσι μας βολευει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Κι εγω Μπαρλα εχω για μαθηματικα κατευθυνσης και αλγεβρα.
Αν υπαρχει καποιος που κανει ασκησεις συχνα ας ριξει μια βοηθεια στην 96 σελιδα 101.. Την πολεμαω απο χτες αλλα ακομα και διαβαζοντας το κεφαλαιακι για γεωμετρικους τοπους σελιδα 86, δεν μπορω να βρω μια λυση. Ή ειναι οντως δυσκολουτσικη ή εχει αρχισει να λιωνει ο εγκεφαλος μου.

(μιλαω παντα για μαθηματικα κατευθυνσης)
Καλως σας βρηκα και καλη μου συνεχεια μπαη δε γουεη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniszante

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου ο Μπαρλας ειναι η καλυτερη επιλογη. Ακομη και οι καθηγητες θεματα βαζουν απο εκει πολλες φορες... Για την Β μπορεις να χρησιμοποιησεις κ αλλα βοηθηματα αλλα στην Γ μονο Μπαρλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotis7777777

Νεοφερμένος

Ο fotis7777777 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Μπάρλα(Ελληνοεκδοτική) η καλυτερη επιλογη.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 335 μηνύματα.
εγω εχω τον Μπαρλα στη γενικη και νομιζω οτι ειναι ευκολος.Κατευθ. εχω Γκατζουλη και πιστευω οτι ειναι ενα καλο βιβλιο και ολοκληρωμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92paok

Νεοφερμένος

Η elenaki92paok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
του μπαρλα μου ειχαν προτεινει..αλλα πηρα του σαβαλλα πολυ καλο...στα μαθηματικα κ στη φυσικη απο το γυμνασιο ακομη αυτο επαιρνα...
παρε του μπαρλα αν δεν το εχεις κανει ηδη θραυση κανει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Και εγώ πήρα Μπάρλα (πάλι). Καταπληκτικό. Δεν με ενδιαφέρουν καθόλου οι λυμένες ασκήσεις. Δεν τις έχω κοιτάξει καν. Έιχε θέματα πανελληνίων από όταν έδινε η β'λυκείου. Από 1999-2004. Και σήμερα έβγαλα του '99-'01. Πολύ ωραία ήταν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Μήπως μπορεί κάποιος από εσάς να μου προτείνει τα καλύτερα βοηθήματα για Φυσ. Κατ. και Μαθ Κατ. ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
φυσικη σαββαλας
μαθηματικα μπαλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λίγο πιο απαιτητικός για Φυσική είναι και ο Μαθιουδάκης αλλά δεν προτείνω να ξεκινήσει με αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Πάντως τον Παναγιωτακόπουλο-Μαθιουδάκη που τον είχα φέτος ήταν άθλιος με καμιά 500 αριά ασκήσεις το κεφάλαιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τότε γιατί ήταν αθλιος?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ναι παιδιά δεν θέλω να πέσω αμέσως στα βαθιά ας αρχίσω με σαββάλα και έπειτα θα δούμε!Ευχαριστώ πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τότε γιατί ήταν αθλιος?:P

Γιατί οι ασκήσεις ήταν τόσες πολλές που σε έπιανε άγχος ποια θα πρωτοκάνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maev

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μαθιουδάκης Φυσική. Ναί έχει πολλές ασκήσεις αλλά έτσι εξαιτάζεις το κάθε κεφάλαιο πιο σφαιρικά και αντιμετωπίζεις ευκολότερα το κάθε θέμα.
Μαθηματικά αν και δεν το χρησιμοποίησα και τόσο πάρε του Τζουβάρα, εμένα με βοήθησε επειδή εστιάζει πολύ και στις ασκήσεις θεωρίας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Γιατί οι ασκήσεις ήταν τόσες πολλές που σε έπιανε άγχος ποια θα πρωτοκάνεις:P
Ολα τα βοηθηματα θετικων μαθηματων της Γ' σ' αυτο το στυλακι ειναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Nαι αλλά και τη Ά;;:!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Άλγεβρα : Τζιρώνης-Τζουβάρας, Εκδόσεις Σαββάλα (2 τεύχη)
Μαθηματικά κατεύθυνσης : Στεργίου-Νάκης, Εκδόσεις Σαββάλα (2 τεύχη)
Φυσική γενικής παιδείας : Άγγελλος και Σπύρος Σαββάλας (2 τεύχη)
Φυσική κατεύθυνσης : Άγγελλος και Σπύρος Σαββάλας (2 τεύχη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.

lunatic ftw

Νεοφερμένος

Η lunatic ftw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Μαθηματικα-Μπαρλας
Φυσικη(γενικης και κατευθηνσης)-Γκριτζαλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top