Είστε ευτυχισμένοι;

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Γενικα ειστε στη ζωη σας ευτυχισμενοι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
ναι...εφόσον έχω την υγεία μου πρώτα απ' όλα, έχω πρόσωπα που με αγαπάνε και αγαπάω (γονείς, συγγενείς και καλούς φίλους), ζω μια φυσιολογική φοιτητική ζωή, όπως και τις δρομολογημένες σπουδές μου για το πτυχίο...:P

..όμως θα μπορούσα και καλύτερα...:)

εσύ δεν είσαι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αναλογως αν ξυπνησω καλα. Δεν κανω πλακα! Υπαρχουν μερες που ξυπναω και σκεφτομαι ολα τα θετικα της ζωης μου. Τοτε ειμαι χαρουμενη. Αλλες φορες, σκεφτομαι ολα τα αρνητικα και με πιανει μελαγχολια. Αλλα, χαρα απο ευτυχια εχει διαφορα. Παντως, εχω ενα καλο ως ανθρωπος: νιωθω ευτυχισμενη με πολυ απλα πραγματα και αισθανομαι τυχερη γι αυτο.

Υ.Γ. ωραιο θεματακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Χμ..χμ..χμ...Αυτή τη περίοδο ναι!!Πολύ θα έλεγα! Βέβαια υπάρχουν και αρνητικά πράγματα,λογικό,αλλά όχι ικανά να επισκιάσουν τα θετικά...:)

Βέβαια...μετά από κάτι ευχάριστο έρχεται πάντα κάτι λιγότερο καλό..Αλλά δε βαριέσαι..Πώς θα είχαμε ποικιλία συναισθημάτων;;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Παιδια την υγεια μας να εχουμε και ολα τα αλλα θα ερθουν..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Όλα μαύρα κι άραχνα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
Αναλογως αν ξυπνησω καλα. Δεν κανω πλακα! Υπαρχουν μερες που ξυπναω και σκεφτομαι ολα τα θετικα της ζωης μου. Τοτε ειμαι χαρουμενη. Αλλες φορες, σκεφτομαι ολα τα αρνητικα και με πιανει μελαγχολια. Αλλα, χαρα απο ευτυχια εχει διαφορα. Παντως, εχω ενα καλο ως ανθρωπος: νιωθω ευτυχισμενη με πολυ απλα πραγματα και αισθανομαι τυχερη γι αυτο.

Υ.Γ. ωραιο θεματακι!
δεν θα μπορουσα να συμφωνησω περισσοτερο!!:no1::no1::):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1025

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria1025 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Λοιπον εσυ GABRIELLA μου φαινεσαι ενδιαφερον ανθρωπος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι...εφόσον έχω την υγεία μου πρώτα απ' όλα, έχω πρόσωπα που με αγαπάνε και αγαπάω (γονείς, συγγενείς και καλούς φίλους), ζω μια φυσιολογική φοιτητική ζωή, όπως και τις δρομολογημένες σπουδές μου για το πτυχίο...:P

..όμως θα μπορούσα και καλύτερα...:)

εσύ δεν είσαι; :hmm:


συμφωνω με τη λογικη του Νικου και εγω το ιδιο σκεφτομαι!
-----------------------------------------
Όλα μαύρα κι άραχνα:(
Άσε με λοιπόν να δούμε αν μπορώ
τη διάθεση σου να φτιάξω
Για το λόγο αυτό για σένα τραγουδώ
όσα δεν μπορώ να φωνάξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αφού έχω την υγειά μου, είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ευτυχισμένη; Οχι δεν θα το ελεγα,κυριως λογο προβληματος υγειας επομενως παντα σκεφτομαι πως θα ηταν αν καποια πραγματα ηταν αλλιως!

Χαρουμενη θα ελεγα πως ειμαι σε διαφορες εμφανσεις της ζωης μου,μπορεί να ειναι κατι πολυ απλο αυτο που θα μου φτιαξει αλλα και αυτο που θα μου χαλασει την διαθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
οχι παντα!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THEO-007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο THEO-007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 120 μηνύματα.
ΕΥΤΥΧΙΑ.

Πολυ μεγαλη λεξη.

Θα ειμαι ωμος στην σκεψη μου.

Απολυτως κανεις ανθρωπος σημερα δεν ειναι ευτυχισμενος εκτος απο καποιες ωρες.

Δεν υπαρχει τιποτα για να στηριξη την ευτυχια σημερα.

Οι μερες που ζουμε εχουν τοσο αγχος που δεν προσφερουν ευτυχια αλλα δυστυχια.

Μονο καποιος εντελως ανεμελος για οτιδηποτε η αλλιως αναισθητος θα μπορουσε σημερα να ηταν ευτυχισμενος σε αυτην την εποχη που ζουμε. Και πιστευω τετοιος ανθρωπος σημερα δεν υπαρχει

Οποιος λεει λοιπον οτι σημερα ειναι ευτυχισμενος πιστευω οτι κοροιδευει τον εαυτο του.

Προσωπικη μου αποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

Η Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
μακαριοι οι πτωχοι τω πνευματι (δηλαδη εγω ειμαι δυστηχησμενη?!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Από το καλοκαίρι και μετά είμαι κατά κύριο λόγο δυστυχισμένος... μακάρι να γυρνούσε ο χρόνος πίσω και να μην έκανα εκείνη τη χοντρή μ@λ@κία. :( Όχι πως δεν περνάω καλά κτλ... απλά μέσα μου είμαι δυστυχισμένος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω ετσι και ετσι και γιουβετσι και κοκορετσι χαχαχαχαχαχαχαχχα:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
εγω ετσι και ετσι και γιουβετσι και κοκορετσι χαχαχαχαχαχαχαχχα:lol::lol:
Χιούμορ;:what:

Ναι. Δηλαδή...ναι(:
Βασικά πιστεύω ότι δεν έχω λόγο για να μην είμαι ευτυχισμένη. Για να μην χρησιμοποιήσω το κλισέ "έχω τόσα που δεν έχουν άλλοι"-αν και με αντιπροσωπεύει σε πολύ μεγάλο βαθμό- ευτυχία είναι να έχεις όνειρα. Να τα πετυχαίνεις κάποιες φορές. Άλλες φορές όχι κι όμως να προσπαθείς ακόμη περισσότερο. Ευτυχία είναι να ξέρεις ότι υπάρχει τουλάχιστον ένας άνθρωπος που σε σκέφτεται, που σημαίνεις πολλά για αυτόν. Ευτυχία είναι να γελάς μέχρι να πονέσει η κοιλιά σου χωρίς συγκεκριμένο λόγο. Ευτυχία είναι να κλαις, να ξεσπάς, να έχεις συναισθήματα. Να ελπίζεις ότι κάποτε όλα θα φτιάξουν.
Ναι νομίζω ότι είμαι ευτυχισμένη.
Και δεν προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου για αυτό. Το ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
πιστευω οτι κανεις δεν μπορει να ειναι απολυτα ευτυχισμενος!
παντα καποιες φορες θα νιωθουμε καλα και καποιες αλλες οχι...!

ευτυχια για εμενα εκτος απο υγεια (που ειναι και το πιο σημαντικο) ειναι οι καθημερινες μικρες αστειες/περιεργες (με τον καλο τροπο) και γενικα οι στιγμες που σε κανουν να νιωθεις εστω για λιγο καλα! εκεινες που συγκινησε και κλαις απο χαρα, εκεινες οι στιγμες που στριμωχνεις ολα τα ασχημα της ζωης πισω...τα λεπτα δεν εχουν σημασια...απλα...η στιγμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Είμαι ευτυχισμένος για τους ανθρώπους που αγαπώ,επειδή είναι όλοι καλα.

Είμαι ευτυχισμένος επίσης επειδή έχω την σωματική υγεία μου.

Δεν είμαι ευτυχισμένος συναισθηματικά και εσωτερικά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top