Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,657 εγγεγραμμένα μέλη και 2,466,660 μηνύματα σε 78,312 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Επιτρέπεται καθηγητής και στα 5 φιλολογικά;

Pixie41614 (Kalli)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Kalli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Pixie41614 έγραψε: στις 17:31, 03-12-09:

Καλησπέρα,μενω στην Αθήνα και ενώ το σχολείο μου έχει πολλούς φιλολόγους το δικό μας τμήμα εχει μια καθηγήτρια και στα 5 φιλολογικά!Πιο παλιά κάποιος μου είχε πει ότι απαγορεύεται να εχουμε καθηγήτρια και στα 5 φιλολογικά επειδή αν λείπει τα χάνουμε όλα!Αν μπορεί κάποιος ας μου απαντήσει,χρειάζομαι επειγόντως βοήθεια!!!Εκπέμπω S.O.S
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 17:55, 03-12-09:

Δε νομιζω πως απαγορευεται, αλλα προσωπικα δε θα μου αρεσε αν ειχα την ιδια καθηγητρια για 5 μαθηματα....
Παράθεση

Pixie41614 (Kalli)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Kalli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Pixie41614 έγραψε: στις 18:43, 03-12-09:

Ούτε εμάς μας αρέσει γιατί δεν μας συμπεριφέρεται καλά και για αυτό το ψάχνω τόσο!Παιδιά όποιος μπορεί ας βοηθήσει!
Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 18:45, 03-12-09:

Δεν υπάρχει κανενας περιορισμός. Άρα επιθτρεπεται :iagree:
Παράθεση

filologiko paidi

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο filologiko paidi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O filologiko paidi έγραψε: στις 19:13, 03-12-09:

Βεβαιως και επιτρεπεται φιλολογος να κανει και τα πεντε φιλολογικα.Προσωπικα δεν μ'αρεσει καθολου.Ειδικα αν ο/η φιλολογος ειναι και υποδιευθυντης/ντρια μπορει και παραμπορει.
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 769 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 19:43, 03-12-09:

Επιτρεπεται, αμε.
Στην α' μας ειχε ενας καθηγητης σε ολα τα φιλολογικα εκτος Ιστορια (αλλα ηταν γαματος).
Παράθεση

Athens18 (Αθηνά)

Φοιτητής

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας . Έχει γράψει 93 μηνύματα.

H Athens18 έγραψε: στις 00:40, 03-01-10:

Επιτρέπεται σίγουρα, παραλίγο να την πάθουμε έτσι στην Α Λυκείου! Τελικά μας ξέμεινε ένας με τα τέσσερα(μέσα στο πακετάκι και τα Αρχαία, που τότε καναμε ΕΞΙ ώρες τη βδομαδα!). Βαρεθήκαμε να τον βλέπουμε στο τέλος! Και τον είχα ΚΑΙ επιλογή, που τόλμησα και πήρα ψυχολογία Αλλά έλειπε κάποιες συγκεκριμενες μέρες και καταλήγαμε να κάνουμε τρίωορ!

Καλά κουράγια!!!!!!!!!
Παράθεση

grigoris91 (γρηγορησ)

Απόφοιτος

Ο γρηγορησ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 339 μηνύματα.

O grigoris91 έγραψε: στις 00:44, 03-01-10:

νομιζω,επιτρεπετε

ενταξει,μπορει,να,βαρεθεισ,να,βλεπεισ,την,ιδα,προσοψη,ολη,μερα,αλλα,οκ,ποιοσ,χε
-----------------------------------------
πρωσοπικα,ειχα,στο,γυμνασιο,βιολογο,που,μασ,εκανε,μαθ
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Φοιτητής

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 18:20, 28-03-10:

Και βέβαια επιτρέπεται.. Και στο σχολείο μας γίνεται πολλές φορές... Αλλά εμένα το ίδιο μου κάνει!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη woochoogirl : 28-03-10 στις 19:41. Αιτία: greeklish
Παράθεση

Lap

Καθηγητής

Ο Lap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών , Καθηγητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O Lap έγραψε: στις 23:37, 01-04-10:

Δυστυχώς ή ευτυχώς επιτρέπεται. Βέβαια είναι παγκόσμια πρωτοτυπία ένας καθηγητής να έχει 5-6 μαθήματα να διδάξει αλλά... Ενημερωτικά σε σοβαρά εκπαιδευτικά συστήματα ένας καθηγητής έχει ένα μόνο μάθημα να διδάξει το οποίο σπούδασε και κατέχει άριστα. Σε εξαιρετικές περιπτώσεις έχει και μια δευτερεύουσα ειδικότητα σε κάποιο παρεμφερές μάθημα. Στην Ελλάδα ένας φιλόλογος τα κάνει όλα!!!!
Παράθεση

eleni27

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 108 μηνύματα.

H eleni27 έγραψε: στις 15:22, 20-09-11:

Σε εμάς μας κάνει μία καθηγήτρια στα Νέα, Κείμενα, Αρχαία, Ιλιάδα αλλά δεν έχουμε πρόβλημα (οι περισσότεροι από εμάς) γιατί είναι πολύ καλή, μας τα εξηγεί όλα και είναι και 26...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια