Έχετε κάνει το εμβόλιο της νέας γρίπης H1N1;

Έχετε κάνει το εμβόλιο για την νέα γρίπη (H1N1)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 9)

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Εγώ το έκανα εκτές (έχει απίστευτο τσούξιμο) ειδικά την επόμενη μέρα.

έβαλα greeklish στο ναι όχι και τα εμφανίζει με αστεράκια δεν μπορώ να το διορθώσω :()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ δεν το έκανα και δεν θα το κάνω!

(οκ,διόρθωσα την δημοσκόπιση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
ουτε εγω προκειται να το κανω.τα αποτελεσματ ειναι αμεσα.Το εμβολιο εκαναν 5 νοσοκομες οι οποιες μεσα σε ενα 24ωρο παρουσιασαν κινητικα προβληματα,αν και αυτο δεν αναφερθηκε στις ειδησεις.Περασε μονο μια λεζαντα που το ανεφερε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το έχω κάνει με φυσικό τρόπο. ;)


Άρα όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Mε την καμία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δεν έκανα το εμβόλιο και ούτε πρόκειται να το κάνω, γιατί και φοβάμαι τις παρενέργειές του και δεν με τρομάζει η νέα γρίπη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ουτε εγω το εχω κανει και δεν το σκοπευω, πρωτον γιατι εχουμε δημιουργησει πολυ κακο για το τιποτα και δευτερον γιατι εχω την υποψια πως την εχω περασει τη γριπη και δεν την πηρα πρεφα... Χαλαρωστε παιδια, μια απλη γριπη!! Αλλωστε απο τα ατομα που εμβολιαστηκαν, το 33% ειχε ηδη τα συγκεκριμενα αντισωματα, πραγμα που σημαινει πως περασε τη γριπη και δεν το καυαλαβε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Το έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Ότι πέρασε τη γρίπη προφανώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelikaki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Και εγώ αυτό κατάλαβα αλλά δεν είμαι και σίγουρη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεν έκανα το εμβόλιο και ούτε πρόκειται να το κάνω, γιατί και φοβάμαι τις παρενέργειές του και δεν με τρομάζει η νέα γρίπη...
Oτι λεει και τουτος.
Μην λεω τα ιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
εγώ το έχω κάνει εκτές και μου τσούζει το χέρι μου όταν το σηκώνω πάνω πέφτει κάτω.
Ενώ της εποχικής γρίπης (μικρούλη και γλυκούλη) δεν κατάλαβα κανένα τσούξιμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Αυριο θα σου πεσει τελειως το χερι, no worries
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girly14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girly14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 287 μηνύματα.
παιδια μην τολμισετε και το κανετε ακουσα οτι οσοι το κανουν δεν θα μπορουν να κανουν παιδια:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Εγω ακουσα οτι δεν θα μπορεσουν να κανουν μπαντζιν τζαμπινγκ.
ΗΜΑΡΤΟΝ με τη ραδιο αρβυλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Εγώ κατά πάσα πιθανότητα την πέρασα την γρίπη, άρα δεν υπάρχει λόγος να κάνω το εμβόλιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Όποιος κάνει το εμβόλιο, εκτός από παραλησία,σύνδρομο Αλίκη στην Χώρα των Θαυμάτων, ουρική αρθρίτιδα, κοκκιωμάτωση θα πάθει AIDS και θα γίνει και μπλε. Φυσικά το τελευταίο αποτελεί διαφήμιση για τα στρουμφάκια, που έχει πέσει λίγο η τηλεθέαση τους τον τελευταίο καιρό.
Όχι το εμβόλιο δεν το έχω κάνει, και ούτε θα το κάνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twisted

Νεοφερμένος

Η twisted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Το έχω κάνει με φυσικό τρόπο. ;)


Άρα όχι.

Ότι πέρασε τη γρίπη προφανώς...

και γω τ περασα στ αρχες του σχολειου και σαν εσενα εκανα λαθος σ αυτη τ σκεψη.το ειπα και σ εναν γιατρο (οικογενειακο φιλο w/e) και μου εξηγησε πως αν μεταλαχθει η γριπη , και δν κανω τ εμβολιο θα ξανακολλησω.
και ειναι λογικο γιατι αλλαζει ενα στελεχος , και ετσι ειναι παλι "αλλος ιος".
με αυτη τ λογικη αρρωσταινουμε καθε χρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Μα και το εμβόλιο να κάνεις, αν μεταλλαχθεί και πάλι θα κολλήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top