Ποιά είναι η χειρότερη ταινία που έχετε δει ποτέ;

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Twilight, αν και ειχε γελιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε αυτή η ταινία...
Εμενα δεν μου αρεσε καθολου αλλα την ειδα μεχρι το τελος γιατι ειχα την περιεργεια να δω πως θα καταληξει...τεσπα ο καθενας εχει τα δικα του γουστα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Twilight, αν και ειχε γελιο
:mad2::mad2:
εμένα πάντως μου άρεσε....ή μάλλον καλύτερα....είμαι εθισμένη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Twilight, αν και ειχε γελιο

Νταξ, απλά βαρετή, όχι όμως και η χειρότερη.

Και η σκηνή που βγαίνει ο Εντ στον ήλιο και λαμπυρίζει είναι ΟΛΑ τα λεφτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
Νταξ, απλά βαρετή, όχι όμως και η χειρότερη.

Και η σκηνή που βγαίνει ο Εντ στον ήλιο και λαμπυρίζει είναι ΟΛΑ τα λεφτά.

βασικά τα βιβλία δε συγκρίνονται με τις ταινίες....:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Νταξ, απλά βαρετή, όχι όμως και η χειρότερη.

Και η σκηνή που βγαίνει ο Εντ στον ήλιο και λαμπυρίζει είναι ΟΛΑ τα λεφτά.

Ελπιζω να εννοεις απο αποψη γελιου και οχι απο αποψη ΓΑΜΑΤΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑΣ και ΓΑΜΑΤΟΥ ΣΕΝΑΡΙΟΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Είχα δει μια ταινία πριν χρόνια, λεγόταν "prrrrrrrr...."
Ηλίθια ταινία. Εντελώς όμως.
Έχω δει κι άλλες, αλλά αυτή παίρνει το δικό μου βραβείο.
:)

Πες μου ότι εννοείς αυτή με κάτι πρωτογονους; Που μιλάνε γαλλικά και παίζουν βόλευ με ένα φουσκωτό κατσίκι;

Αυτή που λέω εγώ πρέπει να λέγεται Rrrrrrr. Πραγματικά με το που είδα τον τίτλο του θέματος ήταν η πρώτη ταινία που μου πέρασε απο το μυαλό!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Ελπιζω να εννοεις απο αποψη γελιου και οχι απο αποψη ΓΑΜΑΤΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΣΙΑΣ και ΓΑΜΑΤΟΥ ΣΕΝΑΡΙΟΥ.

Ε, ναί, τι άλλο; :P

Εγώ εκεί περίμενα πως θα αρχίσει να καίγεται ή έστω θα εμφανίσει κάποια τρομακτική μορφή, ή κάτι τέτοιο, όχι οτι θα ναι... glitter. Αυτό ξεπερνάει τα όρια του κιτς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ε, ναί, τι άλλο; :P

Εγώ εκεί περίμενα πως θα αρχίσει να καίγεται ή έστω θα εμφανίσει κάποια τρομακτική μορφή, ή κάτι τέτοιο, όχι οτι θα ναι... glitter. Αυτό ξεπερνάει τα όρια του κιτς.

Καλα ναι, κ εγω καπως ετσι το φανταζομουν και μετα εσκασα στα γελια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το american beauty!!!Απαισια ταινια!!

Γιατί? Τι δε σου άρεσε? Τη θεώρησα συμπαθητική, προσωπικά.


------
Ξέχασα να προσθέσω και το Star Trek το καινούριο... Μεγάααααλη παπαριά. Γενικά, δε μου αρέσουν πολύ αυτού του είδους οι ταινίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Γιατί? Τι δε σου άρεσε? Τη θεώρησα συμπαθητική, προσωπικά.


------
Ξέχασα να προσθέσω και το Star Trek το καινούριο... Μεγάααααλη παπαριά. Γενικά, δε μου αρέσουν πολύ αυτού του είδους οι ταινίες.
Ηταν πολυ μελαγχολικο και περιεργο το σκηνικο και η πλοκη μου φανηκε καπως ανουσια...ισως γιατι περιμενα κατι πιο ρομαντικο:D!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
η χειροτερη ηταν το "κλειδωσες???τιποτα δεν καταλαβα...ουτε το τελος ουτε γτ τελειωσε ετσι...πεταμενα λεφτα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τις χειρότερες ταινίες τις έχει βγάλει η εταιρία asylum. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Asylum

Είχα την ατυχία να δω 4 ταινίες από αυτήν την εταιρία (The Terminators,The Day the Earth stopped,100 million BC,2012 Doomsday) και κυριολεκτικά η μια είναι χειρότερη από την άλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PADI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η PADI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 166 μηνύματα.
Απλα δε θυμαμαι τον τιτλο της χειροτερης ταινιας γιατι αφου ηταν τοσο χαλια δε με ενοιαζε να τον θυμαμαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
ο ηχος του θανατου.ουτε που καταλαβα τι πραγματευοταν....ενα μπερδεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Ηταν πολυ μελαγχολικο και περιεργο το σκηνικο και η πλοκη μου φανηκε καπως ανουσια...ισως γιατι περιμενα κατι πιο ρομαντικο:D!!
μελαγχολικο? :!: ωραια να το δω..:P

:jumpy: επιτελους θημηθηκα μια απο τις τρειςχειροτερες ταινιες που εχω δει...
απο οτι θυμαμαι λεγοταν dead meat ... ( μπορει και να κανω λιγο λαθος τον τιτλο)....
εγω ηθελα να δω θριλερ και μονο κατι τρελες αγελαδες θυμαμαι πως ειχε.. -.-:P[ame]https://www.youtube.com/watch?v=9wgvLai1I6E[/ame] ναι αυτο ειναι..

και ναι το ειδα ολο μεχρι τελος γιατι δεν ειχα τιποτα αλλο να κανω :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
"New Moon". Α, και αρκετά πρόσφατα τον "Κυνόδοντα".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Amelie.Μακράν η χειρότερη ταινία που είδα ποτέ μου.Και ούτε καν την είδα ολόκληρη.Σηκώθηκα και έφυγα από τον κινηματογράφο στη μέση της ταινίας(και πολύ άντεξα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seize the day

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η seize the day αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 280 μηνύματα.
Amelie.Μακράν η χειρότερη ταινία που είδα ποτέ μου.Και ούτε καν την είδα ολόκληρη.Σηκώθηκα και έφυγα από τον κινηματογράφο στη μέση της ταινίας(και πολύ άντεξα).


Έι,αυτό είναι ιεροσυλία!:P
Την ταινία την έχω δει πάνω από 5 φορές...Εντάξει,περίεργη,αλλά όχι και τόσο τραγική πια...
Απ' τις χειρότερες ταινίες που έχω δει μάλλον είναι το "Gothika".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top