Ποιά είναι η χειρότερη ταινία που έχετε δει ποτέ;

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Έχω δει υπερβολικά πολλές άθλιες ταινίες.Μία που μου ήρθε τώρα είναι η μούμια τρία. Ακόμη χειρότερο ήταν η κατάρα το τρία. Αν και πρέπει να πω ότι στην κατάρα γέλασα αρκετά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Dacon

Νομίζω οτι ήταν η χειρότερη.

Και ένα άλλο που είχε να κάνει με τον αντίχριστο αλλα ήταν τόσο βαρετή που δεν την είδα, οπότε δεν την βάζω εδώ (δεν θυμάμαι και πως την λένε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Mε διαφορα epic movie και date movie.
Το the mist γαμαει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Mε διαφορα epic movie και date movie.
Το the mist γαμαει!!
πολυ φαντασια ρε συ...
η αρχη του μου αρεσε απιστευτα,λεω " ωραια ταινια θα δουμε παλι" αλλα μετα τι φτερωτα πουλια ηταν εκεινα, τι παραξενα χταποδια?? ελεος..
Αλλα πολυ ωραιο ηταν και το τελος..
οκ.. ισως να μην ειναι η χειροτερη που εχω δει απλα περιμενα κατι καλυτερο απο αυτα που ειχα ακουσει..:xixi:
Εκεινη την μερα ειχα δει νωριτερα και μια απιστευτη ταινια για αυτο μπορει να μη ξετρελαθηκα με το the mist .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

don_aris91

Δραστήριο μέλος

Ο Άρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Oχι και ελεος...οσο για φαντασια που λες η ομιχλη ειναι εργο του στιβεν κινγκ οποτε...
Το τελος ηρθε με πολυ παραξενο τροπο και ηταν σοκαριστικο...
Ποια ειχες δει εκεινη τη μερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Oχι και ελεος...οσο για φαντασια που λες η ομιχλη ειναι εργο του στιβεν κινγκ οποτε...
Το τελος ηρθε με πολυ παραξενο τροπο και ηταν σοκαριστικο...
Ποια ειχες δει εκεινη τη μερα;
ειχα δει "το κυμα" και μου αρεσε πολυ.. :P και ας ακουγετε λιγο παραξενο σε καποιους..
τωρα που ειπες οτι ειναι του στιβεν κινγκ λες να αναθεωρησω αυτο που ειπα ?? :hmm:
δε ξερω.. ισως με μπερδεψε η μεγαλη διαφορα που ειχα τα δυο εργα μεταξυ τους, το ενα θριλερ το αλλο κοινωνικο...
πφφ μη με μπερδευεις τωρα..:D
-----------------------------------------
ναι δεν ειναι στις χειροτερες που εχω δει... απλα περιμενα κατι καλυτερο.. :emm:
-----------------------------------------
αλλα μου αρεσε που ειχα αγωνια ειδικα απο την ωρα που βγηκαν εξω στην ομιχλη και ηθελαν να πανε στο φαρμακειο και στο αμαξι ..:xixi:
:!: ή εκει που τραβηξαν το σκοινη και ηταν μεσα στα αιματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Twilight , New Moon ΧΑΛΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Το epic movie κ το date movie περίμενα να είναι ψιλοάθλια...
Το G.I.Joe... με έσυραν οι κολλητές μου να το δούμε κ βαρέθηκα τη ζωή μου!!
(γλώσσα δεν έβαλα μέσα... απορώ πως δεν με έβρισαν!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChRistiNOulaa..

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
"η λευκη κορδελα" γερμανικη ασπρομαυρη δυομιση ωρες.... :s:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zenia37756

Νεοφερμένος

Η Zenia37756 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ειχα δει "το κυμα" και μου αρεσε πολυ.. :P και ας ακουγετε λιγο παραξενο σε καποιους..

Παράξενο????Πλάκα κάνεις??Επί 2 βδομάδες στο σχολείο γι'αυτήν την ταινία συζητούσαμε................Μάλιστα ζητήσαμε να μας την προβάλλουν και σε ώρα μαθήματος για να την απολαύσουν και όσα παιδιά δεν την είδαν στον κινηματογράφο....

Όσο για την χειρότερη ταινία: Έρωτας αλα ελληνικά (με διαφορά)
Η αποθέωση του κιτς...................:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Ε τότε τι παραπονιέσαι ρε στόκε (αν και δυσκολεύομαι να σε πιστέψω τα μισά λεγόμενα σου), άμα η ταινία είναι τόσο χάλια που γελάς μαζί της είναι καλή ταινία για παρέα.

Παραπονέθηκα ?? Είδες πουθενά να παραπονιέμαι ?
Μάλλον δεν βλέπεις καλά , πήγαινε στον οφθαλμίατρο !
Εδώ γράφουμε ποιες ταινίες που έχουμε δει είναι οι χειρότερες , που κατά τη γνώμη μου είναι οι συγκεκριμένες ! Επιπρόσθετα , εγώ απλά είπα πως μετα το μισάωρο δεν παρακολουθούσαμε την ταινία ! Λέγαμε χαζομάρες κ ετσι !
Τώρα τι πιστεύεις και τι καταλαβαίνεις είναι δικό σου θέμα !
Και σου επαναλαμβάνω άλλη μια φορά να μην με ξαναπιάσεις στο στόμα σου με τύπου σχόλια , στοκε κτλπ ! Δεν σου δίνει κανένας αυτό το δικαίωμα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
χμμ....δε θυμαμαι ειναι παρα πολλες παντως και συνηθως ειναι σαχλοαμερικανικες κομωδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Eurotrip...:ntomata:Και δεν έχω να πω τίποτα άλλο....
Στα λόγια μου έρχεσαι:no1: Ουδέν σχόλιο για αυτή την ταινία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Στα λόγια μου έρχεσαι:no1: Ουδέν σχόλιο για αυτή την ταινία!
είναι δυστυχώς μια ακόμα ταινία που ενδίδει στα στερεότυπα της εποχής. το γεγονός ότι υποβιβάζει τιςγυναίκες είναι τουλάχιστον απαράδεκτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

makisr91

Νεοφερμένος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Ακριβώς!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
και οι ταινίες όμως american pie δεν πάνε πίσω, ίσα-ίσα είναι κατά πολύ χειρότερες, ειδικά αυτή στο Πανεπιστήμιο που διοργανώνουν κάτι αγώνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
και οι ταινίες όμως american pie δεν πάνε πίσω, ίσα-ίσα είναι κατά πολύ χειρότερες, ειδικά αυτή στο Πανεπιστήμιο που διοργανώνουν κάτι αγώνες.
Τα American Pie έχουν πολύ γέλιο.Για μένα τουλάχιστον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofia21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
μπορεί να είναι κωμικές, αλλά πίστεψε με εγώ δε γελάω καθόλου όταν βλέπω γυναίκες της ηλικίας μου ή μεγαλύτερες να ξεφτιλίζουν τον εαυτό τους έτσι και τους άντρες να το απολαμβάνον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
και οι ταινίες όμως american pie δεν πάνε πίσω, ίσα-ίσα είναι κατά πολύ χειρότερες, ειδικά αυτή στο Πανεπιστήμιο που διοργανώνουν κάτι αγώνες.


Oι χειρότερες αλλά τις είδες ως το τέλος βλέπω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
μπορεί να είναι κωμικές, αλλά πίστεψε με εγώ δε γελάω καθόλου όταν βλέπω γυναίκες της ηλικίας μου ή μεγαλύτερες να ξεφτιλίζουν τον εαυτό τους έτσι και τους άντρες να το απολαμβάνον.

Ε δεν σε αναγκάζει κανείς να τις βλέπεις.
-----------------------------------------
Για μένα η χειρότερη είναι το Twilight. Παναγιά μου ξενέρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top