Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,839 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,177 μηνύματα σε 78,669 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 189 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Στρατιωτικές σχολές

lefteris94 (Lefteris)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O lefteris94 έγραψε: στις 10:55, 21-11-09:

Παιδιά μας έδωσαν φυλλάδιο στο σχολείο από το υπουργείο παιδείας της Κύπρου που λέει πώς οι Στρατιωτικές και γενικά αξιωματικών βρίσκονται στο 2 επιστημονικό πεδίο
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε: στις 12:40, 21-11-09:

Σωστα εκτός την αστυνομία που βρίσκεται 5ο.Οι άλλες ειναι 2ο και 1-2 4ο.
Παράθεση

lefteris94 (Lefteris)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

O lefteris94 έγραψε: στις 20:29, 21-11-09:

σοβαρά δεν το ήξερα :O hehe
Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε: στις 20:50, 21-11-09:

Απλά τα μόρια απο 2ο-4ο ειναι πιο "δύσκολα" απο 5ο.Γιατι στο 2ο-4ο τα μαθηματα βαρύτητας ειναι τα μαθηματικά κατ και η φυσική κατ ενώ στο 5ο οι αοθ και τα μαθηματικά γενικής
Παράθεση

lefteris94 (Lefteris)

Μαθητής Α' λυκείου

O lefteris94 έγραψε: στις 12:02, 22-11-09:

σε εμάς είναι διαφορετικό το σύστημα δηλαδή μας δίνουν ένα χαρτί για να επιλέξουμε τα μαθήματα που μας ενδιαφέρουν
Παράθεση

george vellis

Νεοφερμένος

Ο george vellis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O george vellis αγαθα κοποις κτωνται έγραψε: στις 22:07, 03-04-11:

Γεια σας παιδιά. Μπορώ να μπω στη σχολη Ναυτικών Δοκιμων αφού τελειώσω την "ΣΜΥΝ";
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Catalyst : 03-09-11 στις 23:29. Αιτία: greeklish
Παράθεση

potkapot

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο potkapot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 69 μηνύματα.

O potkapot έγραψε: στις 16:58, 31-08-12:

Όχι, δεν υπάρχει πλέον αυτή η δυνατότητα.
Μόνο από την ΣΜΥ στην ΣΣΕ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια