DC Comics

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Διαβάζει κανείς ;Τώρα βγήκε μια νέα γαμάτη σειρά του McFarlane αλλά είναι της Image το "Haunt" .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Πάντα προτιμούσα τα comic books της Marvel (Captain Universe,Silver Surfer,Spider-man,Thor,Hulk κα) και ειδικότερα τις παλιές εκδόσεις.Απο DC έχω μόνο comics απο Superman (The Greatest Superman stories ever told,All-star Superman κ.α.) και Green Lantern.Θα σου πρότεινα επίσης να διαβάσεις και το "Marvel Versus DC" που συνδέονται τα δυο σύμπαντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Μμμμ , ναι εμένα δεν μου αρέσει πολύ η MARVEL αλλά καλό είναι το 1602 της αν έχεις διαβάσει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Διαβάζει κανείς ;Τώρα βγήκε μια νέα γαμάτη σειρά του McFarlane αλλά είναι της Image το "Haunt" .


Ναι... Τα ξεκίνησα όταν είχα βαρεθεί τα κόμιξ της Disney, και ασχολήθηκα ιδιαίτερα με X-Men, Watchmen, και τώρα τελευταία, όποτε βρίσκω χρόνο διαβάζω The Spirit του Αραγονές και Εβανιέρ, γιατί μου άρεσαν, στις ιστορίες με το Γκρου, από τότε που τις δημοσίευε το KOMIΞ, αλλά ενταξει, το The Spirit είναι τελείως άλλη φάση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μμμμ , ναι εμένα δεν μου αρέσει πολύ η MARVEL αλλά καλό είναι το 1602 της αν έχεις διαβάσει .

Δεν το χω διαβάσει...φαίνεται αρκετά πρωτότυπο πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Το "the spirit" είναι πολύ γαμάτο .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top