Γενικό - Στο διάλειμμα με τους υπολογιστές στα χέρια

MixalisRodos

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Και σιγά το λαπτοπ...στο σχολείο μου πολλά άτομα έχουν περάσει το counter και παίζουν και επεξεργαστή το πολύ 1.6 ghz
Aκριβώς το ίδιο... Πέρασαν το counter και χαίρονται:P. Άσε που κολλάει σε τέτοιο λαπτοπ. Υποτίθεται ότι στο διάλειμμα βγαινουμε για να ξεσκάσουμε λίγο από το μάθημα:P Μεγάλο κάψιμο...τους λυπάμαι πραγματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos100

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καμενα ειναι ολα τους!!!!!
Στο σχολειο μου ειναι ολοι στην σειρα και θελεις να τους παρεις με ενα χαστουκι
εχουν ολοι βαλει τουλαχιστον 10 παιχνιδια μεσα στο λαπτοπ ή ταινιες και καθονατι σαν αποβλακομενα
6 γυμνασιο ροδου α4 τμημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kesaraki

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης Μελανιτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Παιδια εμας μας αφηνουν να τους περνουμε σε ενα μαθημα την Βιολογια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos100

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλα σε εμας τα φερνουν μονοι τους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Junior_aromeo

Νεοφερμένος

Ο Junior_aromeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εμενα ολα τα καμενα εκει παιοζουν κατι gta sa και gta vc.Εγω ρε παιδια ισως ειμαι ο μονος που εχω Windows Seven και οταν παιζουν οι αλλοι με τα gta εγω ανοιγω visual basic να μαθω τπτ....εχω λιωσει να φτιαξω ενα προγραμμα με μια βαση δεδομενων αλλα....
Καποια στιγμη θα το φτιαξω...
Ως τωρα εφτιαξα ενα radio player....και οταν εβαζα τα buttons με κοιταγαν σαν χαζα και ελεγαν τα γνωστα..
χαζεψες?τι κανεις εκει ρε μλκ?θα νιωσεις να παιξεις κανενα παιχνιδι?,τι το παιζεις μαγκας μου λεει ενα αφου δεν ξερεις τι ειναι το xFire.....
Μετα πεθανα στα γελια οταν εφτιαξα το γνωστο facebook webcam hack και πηγαινα στο καθενα και τους ελεγα...παρε hackareis καμερες και μου λενε θα το δοκιμασω....
Και μετα εψαχναν να δουν γιατι εκλεισε ο υπολογιστης.
Με κυνηγαγαν μετα αλλα οκ.....
Τους ειπα οτι θελει Ιnternet για να δουλεψει και τωρα αρχισαν να ρωτανε στο msn.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Mερικοί δεν είχανε ποτέ υπολογιστές και τώρα που πήρανε ξοδεύουν όλη τους την μέρα εκεί!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εμαςσ δεν μασ εχουν πει να τα φερουμε ακομα αλλα καλιτερα γιατι μπορουν και να στα κλεψουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
εγω τα επαιρνα στην αρχη αλλα ειδα την αδιαφορια και ειπα τι στο καλο; τζαμπα θα το κουβαλαω; Ε και δεν το ξαναπηρα!! Χαζη ειμαι; Να το κουβαλανε οι καθηγητες αν μπορουν! :D Και τωρα το εχω μονιμα στο γραφειο,κανω τις βρομοδουλειες μου και δεν με παιρνει κανεις χαμπαρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mapa

Νεοφερμένος

Ο mapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
αμα δεν δουλέψει καλά το σύστημα με τα λαπτοπ δεν θα το ξανά κάνουν τα επόμανα χρόνια!!!:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εμας ακομα να μας που να τα φερουμε τι θα γινει τωρα ποποποπο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos100

Νεοφερμένος

Ο manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εμεις ασχουλουμαστε με κατι λογισμικα στην βιολογια και στην γεωγραφια και για ενα αλλο προγραμμα στα γερμανικα στα αλλα μαθηματα οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
εμείς τα χρησιμουποιουμε μόνο στα μαθηματικα με ενα πρόγρμμα γεωμετρίας. :'(

πάντως εγω πιστεύω πως δεν έπρεπε να δώσουν τα κουπόνια για προσωπικά λάπτοπ αλλα για 1 αίθουσα πληροφορικής εξελιγμένη αλλα όχι μόνο για το μαθημα της πληροφορικής αλλά και για άλλα μαθηματα, όπως τα λάπτοπ. αν σκεφτήτε βγαίνει μία τάξη πληροφορικής και συντήριση για πολλά χρονια αν κάτσεις να μετρήσεις περιπου τα λεφτα που χαλασαν για τα κουπονια στην πρωτη. Βέβαια υπάρχουν και σχολεια που δεν περιμένουν το κράτος η ιδιοτηκά και έχουν ίδη εξελιγμένη αίιθουσα υπολογιστων:nono:

---------------------------------
καλά εγώ τον έχω κάνει το δικό μου λάπτοπ τουρμπίνα του άλλαξα επεξεργαστή και καρτα γραφικών...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kvgreco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 256 μηνύματα.
Μεγάλο λάθος τα κουπόνια γιά λάπτοπ.Το κράτος κάνει ελεημοσύνες.
Αντί να εξοπλίζει αίθουσες και εργαστήρια κάνει τάχα δωρεές(?) έτσι γιά τα μάτια τού κόσμου.
Ο εξοπλισμός του παιδιού είναι δουλεια του γονιού.(Δεν είναι δα και κανένα απαγορευτικο ποσό τα 4 κατοστάρικα το ανώτερο που κοστίζει ένα netbook) ενώ ο εξοπλισμός των σχολών είναι δουλειά του Υπουργείου.
Υπάρχουν σχολές και μάλιστα του αντικειμένου των υπολογιστών με παμπάλαια μηχανήματα που ούτε σε τριτοκοσμικές χώρες δεν βλέπεις αυτό το χάλι.
Αυτό που θα γίνει τώρα είναι να προφασίζονται τα παιδιά στο σπίτι ότι μελετάνε μέ σύγχρονες μεθόδους την ίδα στιγμή που θα παίζουν ολημερίς παιχνιδάκια.Γιατί απαιτητικά παιχνίδια δεν μπορούν να παίξουν αυτά τα μαραφέτια.
Θα χάνουν έτσι ώρες διαβάσματος και μοιραία ο σύγχρονος τρόπος εκπαίδευσης θα πάει στράφι.Έπειτα το πήγαινε έλα με το λάπτοπ στο σχολείο κάποια στιγμή θα γίνει κουραστικό.Δεν ξέρω ποιό θα είναι το όφελος τελικά.
Δεν ξέρω αν όντως ήταν οδηγία της Ε.Ε η αγορά των φορητών και κονδύλι από εκεί ωστόσο έπρεπε ο Υπουργός της Παιδείας ο τότε, να τους πεί εκεί στις Βρυξέλλες ότι εδώ δεν έχουν υπολογιστές της προκοπής οι σχολές γιά να εκπαιδευτούν οι νέοι επιστήμονες και ότι θα έπρεπε πρώτα να δοθούν κονδύλια προς τα εκεί.
Λάπτοπ τελικά έπρεπε να δωθούν μόνο στα άπορα παιδιά ώστε να μη μείνουν πίσω στην επαφή με την τεχνολογία.Όχι δηλαδή κατ' ανάγκη με πρόφαση την εκπαίδευση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μεγάλο λάθος τα κουπόνια γιά λάπτοπ.Το κράτος κάνει ελεημοσύνες.
Αντί να εξοπλίζει αίθουσες και εργαστήρια κάνει τάχα δωρεές(?) έτσι γιά τα μάτια τού κόσμου.
Ο εξοπλισμός του παιδιού είναι δουλεια του γονιού.(Δεν είναι δα και κανένα απαγορευτικο ποσό τα 4 κατοστάρικα το ανώτερο που κοστίζει ένα netbook) ενώ ο εξοπλισμός των σχολών είναι δουλειά του Υπουργείου.
Υπάρχουν σχολές και μάλιστα του αντικειμένου των υπολογιστών με παμπάλαια μηχανήματα που ούτε σε τριτοκοσμικές χώρες δεν βλέπεις αυτό το χάλι.
Αυτό που θα γίνει τώρα είναι να προφασίζονται τα παιδιά στο σπίτι ότι μελετάνε μέ σύγχρονες μεθόδους την ίδα στιγμή που θα παίζουν ολημερίς παιχνιδάκια.Γιατί απαιτητικά παιχνίδια δεν μπορούν να παίξουν αυτά τα μαραφέτια.
Θα χάνουν έτσι ώρες διαβάσματος και μοιραία ο σύγχρονος τρόπος εκπαίδευσης θα πάει στράφι.Έπειτα το πήγαινε έλα με το λάπτοπ στο σχολείο κάποια στιγμή θα γίνει κουραστικό.Δεν ξέρω ποιό θα είναι το όφελος τελικά.
Δεν ξέρω αν όντως ήταν οδηγία της Ε.Ε η αγορά των φορητών και κονδύλι από εκεί ωστόσο έπρεπε ο Υπουργός της Παιδείας ο τότε, να τους πεί εκεί στις Βρυξέλλες ότι εδώ δεν έχουν υπολογιστές της προκοπής οι σχολές γιά να εκπαιδευτούν οι νέοι επιστήμονες και ότι θα έπρεπε πρώτα να δοθούν κονδύλια προς τα εκεί.
Λάπτοπ τελικά έπρεπε να δωθούν μόνο στα άπορα παιδιά ώστε να μη μείνουν πίσω στην επαφή με την τεχνολογία.Όχι δηλαδή κατ' ανάγκη με πρόφαση την εκπαίδευση.


Δίκιο έχεις παρόλου που δεν με χάλασε το λάπτοπ που πήρα αλλά να λέμε το λάπτοπ λαπτοπ και το δίκιο δίκιο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μεγάλο λάθος τα κουπόνια γιά λάπτοπ.Το κράτος κάνει ελεημοσύνες.
Αντί να εξοπλίζει αίθουσες και εργαστήρια κάνει τάχα δωρεές(?) έτσι γιά τα μάτια τού κόσμου.
Ο εξοπλισμός του παιδιού είναι δουλεια του γονιού.(Δεν είναι δα και κανένα απαγορευτικο ποσό τα 4 κατοστάρικα το ανώτερο που κοστίζει ένα netbook) ενώ ο εξοπλισμός των σχολών είναι δουλειά του Υπουργείου.
Υπάρχουν σχολές και μάλιστα του αντικειμένου των υπολογιστών με παμπάλαια μηχανήματα που ούτε σε τριτοκοσμικές χώρες δεν βλέπεις αυτό το χάλι.
Αυτό που θα γίνει τώρα είναι να προφασίζονται τα παιδιά στο σπίτι ότι μελετάνε μέ σύγχρονες μεθόδους την ίδα στιγμή που θα παίζουν ολημερίς παιχνιδάκια.Γιατί απαιτητικά παιχνίδια δεν μπορούν να παίξουν αυτά τα μαραφέτια.
Θα χάνουν έτσι ώρες διαβάσματος και μοιραία ο σύγχρονος τρόπος εκπαίδευσης θα πάει στράφι.Έπειτα το πήγαινε έλα με το λάπτοπ στο σχολείο κάποια στιγμή θα γίνει κουραστικό.Δεν ξέρω ποιό θα είναι το όφελος τελικά.
Δεν ξέρω αν όντως ήταν οδηγία της Ε.Ε η αγορά των φορητών και κονδύλι από εκεί ωστόσο έπρεπε ο Υπουργός της Παιδείας ο τότε, να τους πεί εκεί στις Βρυξέλλες ότι εδώ δεν έχουν υπολογιστές της προκοπής οι σχολές γιά να εκπαιδευτούν οι νέοι επιστήμονες και ότι θα έπρεπε πρώτα να δοθούν κονδύλια προς τα εκεί.
Λάπτοπ τελικά έπρεπε να δωθούν μόνο στα άπορα παιδιά ώστε να μη μείνουν πίσω στην επαφή με την τεχνολογία.Όχι δηλαδή κατ' ανάγκη με πρόφαση την εκπαίδευση.

Δυστυχώς έχεις απόλυτο δίκιο.... Όλα αυτά είναι κινήσεις για τα μάτια του κόσμου και δεν ωφελούν πραγματικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μεγάλο λάθος τα κουπόνια γιά λάπτοπ.Το κράτος κάνει ελεημοσύνες.
Αντί να εξοπλίζει αίθουσες και εργαστήρια κάνει τάχα δωρεές(?) έτσι γιά τα μάτια τού κόσμου.
Ο εξοπλισμός του παιδιού είναι δουλεια του γονιού.(Δεν είναι δα και κανένα απαγορευτικο ποσό τα 4 κατοστάρικα το ανώτερο που κοστίζει ένα netbook) ενώ ο εξοπλισμός των σχολών είναι δουλειά του Υπουργείου.
Υπάρχουν σχολές και μάλιστα του αντικειμένου των υπολογιστών με παμπάλαια μηχανήματα που ούτε σε τριτοκοσμικές χώρες δεν βλέπεις αυτό το χάλι.
Αυτό που θα γίνει τώρα είναι να προφασίζονται τα παιδιά στο σπίτι ότι μελετάνε μέ σύγχρονες μεθόδους την ίδα στιγμή που θα παίζουν ολημερίς παιχνιδάκια.Γιατί απαιτητικά παιχνίδια δεν μπορούν να παίξουν αυτά τα μαραφέτια.
Θα χάνουν έτσι ώρες διαβάσματος και μοιραία ο σύγχρονος τρόπος εκπαίδευσης θα πάει στράφι.Έπειτα το πήγαινε έλα με το λάπτοπ στο σχολείο κάποια στιγμή θα γίνει κουραστικό.Δεν ξέρω ποιό θα είναι το όφελος τελικά.
Δεν ξέρω αν όντως ήταν οδηγία της Ε.Ε η αγορά των φορητών και κονδύλι από εκεί ωστόσο έπρεπε ο Υπουργός της Παιδείας ο τότε, να τους πεί εκεί στις Βρυξέλλες ότι εδώ δεν έχουν υπολογιστές της προκοπής οι σχολές γιά να εκπαιδευτούν οι νέοι επιστήμονες και ότι θα έπρεπε πρώτα να δοθούν κονδύλια προς τα εκεί.
Λάπτοπ τελικά έπρεπε να δωθούν μόνο στα άπορα παιδιά ώστε να μη μείνουν πίσω στην επαφή με την τεχνολογία.Όχι δηλαδή κατ' ανάγκη με πρόφαση την εκπαίδευση.


Χρηματοδότηση της ΕΕ κατά 80% είναι, ανήκει σε ειδικο προγραμμα ψηφιακής σύγκλισης.
Κατα τ'αλλα αν αποφασίσει κανείς να εξοπλίσει κάθε σχολειο με μια σοβαρή αίθουσα υπολογιστών θα πρέπει να επωμιστεί και το κόστος αναβάθμισης κάθε 2 χρόνια, δεν αρκεί να πετάξεις δέκα κομπιούτερς και να νομίζεις ότι καθάρισες για την επόμενη δεκαετία. Επίσης, χρειάζεται τεχνικό προσωπικό για τη συντήρηση, δεν ειναι δυνατον να υπάρχει ένας τεχνικός ανά δέκα σχολεία...Ειδικα αν αυτο το συνδυάσουμε με καθηγητές πληροφορικής-δημοσίους υπαλλήλους (aka άσχετους) που δεν ειναι σε θέση ουτε να συνδέσουν ενα καλώδιο σε ένα απλό 24αρι hub ενός σχολείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kWstaK1s -_^

Νεοφερμένος

Ο Kwnstantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Χρηματοδότηση της ΕΕ κατά 80% είναι, ανήκει σε ειδικο προγραμμα ψηφιακής σύγκλισης.
Κατα τ'αλλα αν αποφασίσει κανείς να εξοπλίσει κάθε σχολειο με μια σοβαρή αίθουσα υπολογιστών θα πρέπει να επωμιστεί και το κόστος αναβάθμισης κάθε 2 χρόνια, δεν αρκεί να πετάξεις δέκα κομπιούτερς και να νομίζεις ότι καθάρισες για την επόμενη δεκαετία. Επίσης, χρειάζεται τεχνικό προσωπικό για τη συντήρηση, δεν ειναι δυνατον να υπάρχει ένας τεχνικός ανά δέκα σχολεία...Ειδικα αν αυτο το συνδυάσουμε με καθηγητές πληροφορικής-δημοσίους υπαλλήλους (aka άσχετους) που δεν ειναι σε θέση ουτε να συνδέσουν ενα καλώδιο σε ένα απλό 24αρι hub ενός σχολείου.

Φιλε δεν εχεις αδικο. Εχω πατερα τεχνικο υπολογιστων(διευθυντης). Η μονη δουλεια ειναι να πηγαινει σε εταιριες... Μια φορα πηγε σε ιδιωτικο φροντιστηριο, και αυτο εγινε για να φτιαξει σερβερ(καθολου ευκολο). Γιατι να μην κανουν μια συμφωνια, με 10 σχολεια(λεω εγω τωρα) να τους κανει δουλεια, και να τον πληρωνουν λιγοτερο και να τον κανουν διαφημηση????

Αμα θες να ακολουθησεις εναν δρομο, υπαρχουν τροποι να τν ακολουθησεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefiiloveyaa

Νεοφερμένος

Η stefiiloveyaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
εμας το σχολειο τα απαγορεψε τα λαπτοπ...αυτο που κανουν οι συμμαθητες σου ειναι λιγο παρανοικο!χαλανε ολο το διαλειμμα που θ μπορουσαν να κνουν πολλα πραγματα!εμενα αυτη ειναι η γνωμη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Αν το διάλειμμα τους είναι σαν το δικό μας, σε πληροφορώ ότι δεν θα είχαν να κάνουν σχεδόν τίποτα καλύτερο το διάλειμμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NiKoS WSN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αν το διάλειμμα τους είναι σαν το δικό μας, σε πληροφορώ ότι δεν θα είχαν να κάνουν σχεδόν τίποτα καλύτερο το διάλειμμα...

γιατί τι έχει το διάλειμά σας ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top