Πώς αντιδρούν οι καθηγητές σε ερωτευμένους μαθητές;

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Μιλάμε ,τί μου θύμισε τί μου θύμισε αυτό το συμβάν ;;
Στο σχολείο της αδελφής μου ,εχουν εκεί μια τρελοκαμπέρω που όποιος την κοιτάξει,νομίζει οτι την αγαπάει παθιασμένα ,και μετά κάθεται όοοοοολη μέρα και τα ξαναλέει στην τάξη και πρήζει τα ...αυτιά των άλλων.
Μέχρι στιγμής την αγαπάει ο καθηγητής ιστορίας , ο σερβιτόρος στα φλοκαφέ, ο περαστικός εξω απο το σχολείο,τα μισα αγόρια της τάξης ΚΑΙ ο υπάλληλος στα τζαμπο .
Περιπτωσάρρρρρρρρρρρρρρα

χιχιχι Και μία συμμαθήτριά μου το' κανε αυτό.Άμα της έλεγες ότι είναι όμορφη, έλεγε παντού ότι τα' χετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaterinaInf

Νεοφερμένος

Η KaterinaInf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Φετος ηρθε ενας καινουριος καθηγητης πληροφορικης στο σχολειο μου εγω αρχικα δεν ασχοληθηκα και ψιλο-βαριομουν στο μαθημα του μιας που δεν μου αρεσουν και τα θετικα μαθηματα με αφορμη ενα περισταατικο που ρθε να μου δειξει κατι και κρατουσα το ποντικι και ημουν αφηρημενη και ερχετε αυτος και μου επιασε κατα λαθος το χερι εγω μιας που ειμαι και ρομαντκη μου κολλησε...
ξερω οτι δεν γινετε να γινει κατι με εμας ελα ομως ου μου κολησε τι να κανω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φετος ηρθε ενας καινουριος καθηγητης πληροφορικης στο σχολειο μου εγω αρχικα δεν ασχοληθηκα και ψιλο-βαριομουν στο μαθημα του μιας που δεν μου αρεσουν και τα θετικα μαθηματα με αφορμη ενα περισταατικο που ρθε να μου δειξει κατι και κρατουσα το ποντικι και ημουν αφηρημενη και ερχετε αυτος και μου επιασε κατα λαθος το χερι εγω μιας που ειμαι και ρομαντκη μου κολλησε...
ξερω οτι δεν γινετε να γινει κατι με εμας ελα ομως ου μου κολησε τι να κανω???
Το χέρι σου 'πιασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iris30

Νεοφερμένος

Η iris30 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
διαβαζωντας ολα αυτα που γραφετε αποφασισα να σας πω και εγω την εμπειρια μου.οταν ημουν 1η λυκειου ειχαμε εναν καθηγητη που μας εκανε φυσικη και χημεια. νταξ στην αρχη ολα ηταν καλα αλλα στα μεσα της χρονιας αρχισα να τον ερωτευομαι και εκεινος οποτε εβρισκε ευκαιρια με αγκαλιαζε μου μιλαγε συνεχεια στα διαλειμματα και τα σχετικα.στην αρχη ενιωθα αβολα αλλα παραδωθηκα στην γοητεια του ΗΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ <3 <3 TON AΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΗ :/ :'( <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μιλάτε ακόμα ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεονοη

Νεοφερμένος

Η Θεονοη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξέρω πως δεν επιτρέπεπετε σχέση ανάμεσα μαθητή μαθήτριας και καθηγητή καθηγητριας αλλά κάπιες φορές τα συναισθήματα μας δεν μας ρωτάνε. Καλό θα ήταν αν ένιωθε κάτι κάπιος μαθητής για τον/την καθηγητη του ή καπιος καθηγητης για καπιο μθητη του να προσπαθισει να το διωξει αυτο το συναισθημα απο την αρχη γιατι αν δεν κοπει απο την αρχη μετα ειναι πολυ δύσκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Από τους καθηγητες μας, αν σας αρεσε ενας μαθητης/μαθητρια και σας το εδειχνε, να σας αρεσε και εσας ομως, τι θα κανατε? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vold

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Vold αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,629 μηνύματα.
Από τους καθηγητες μας, αν σας αρεσε ενας μαθητης/μαθητρια και σας το εδειχνε, να σας αρεσε και εσας ομως, τι θα κανατε? :D

Θα τους κρατήσει το φανάρι, αν χρειαστεί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaLoveItaly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Θα τους κρατήσει το φανάρι, αν χρειαστεί :P

Χαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχαχα! :slourp: :rtfm: :worship: :worship: :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cygnus.e

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cygnus.e αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Στο γυμνασιο ειχαμε εναν πεφτουλα καραγκιοζη που ειχε απιστευτη συμπαθεια στις κοπελες και οποτε παω στο γυμνασιο τωρα κανω πως δεν τον βλεπω. Ηταν χαλιας.
Το θεμα ειναι, εισαι 16-17-18. Στην ταξη σου εχεις αλλα 10 αγορια, αλλα 80 στο σχολειο, αν βγεις εξω παντου παιδια της ηλικιας σου ειναι. Τι να κανεις τον γερο να πουμε που σε περναει 15 χρονια;;;
Αυτος και βεβαια σε θελει, αλλα εσυ γιατι να το κανεις στον εαυτο σου; Αυτος τα εχει ζησει ολα εσυ θες να βγεις, να γνωρισεις να ερωτευτεις. Γι αυτον ο χρονος κυλαει για σενα οχι. Ειστε σε διαφορετικες φασεις. Αν υπαρχει μεγαλη διαφορα ηλικιας και σε σεβεται πραγματικα ο αλλος και δεν ειναι καθικι δεν θα κανει σχεση μαζι σου.
Και κατι πολυ σωστο που διαβασα ειναι οτι δεν διαλεγεις το πως θα νιωσεις για καποιον. Μεγαλος μερος αυτων ειναι απλα φασεις. Αλλο γουσταρω αλλο αγαπω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Αυτό που περιγράφει η Νίκη στην αρχή, το ζω εγω τώρα..Συμφωνώ ακράδαντα πως δε πρέπει να περιπλέκουμε τα επαγγελματικα με τα ερωτικά αλλ 'ομως στο κόσμο των συναισθημάτων πότε "τα πρέπει " έχουν εξουσία?Ετσι έχω έναν καθηγητή νέος,ωραίος και πολύ νεοτεριστικός σαν χαρακτηρας και συμπεριφορα.Τον ειχα προσεξει απο το προηγουμενο εξάμηνο και όποτε τον έβλεπα τον κοίταζα πολύ έντονα και ειχε φανει οτι το καταλάβαινε (κάποιες.. ;) φορές),αλλά δεν ήξερα και δεν ήξερε τιποτα ο ένας για τον αλλον.ΦΕΤΟΣ..τον έχω καθηγητη μου :worry: !Δε Το πιστευα!Οταν τον αντικρυσα στη ταξη καθως μπηκε,σαστισα!Ολη την ωρα τον κοιταζα απο πανω μεχρι κατω και πολυ εντονα μεσα στα ματια(τον καρφωνα) σαν να του ελεγα...και αυτος?Αυτος απο τη πρωτη ματια μου οπως καταλαβα ,το αντιληφθηκε και ανταπεδωσε!Και αφου τον κοιταζα με κοιταζε ενω προσπαθουσε να κοιταξει και τους αλλους συμμαθητες μου ,προσεξα οτι ερχοταν συχνα κοντα μου εως και πανω απο το τραπεζι που καθομουν και στεκοταν πανω απο το κεφαλι μου ..Εκει λεω ενταξει θα πει καμια μαλακεια τωρα τυπου τι με κοιτας ετσι κοπελια μου η κατι αναλογο και θα ξεφτιλιστω μπροστά σε ολους..Αλλα δεν ειπε τιποτα σταθηκε λιγο με κοιταξε ξανα και μετα εφυγε μα ξαναρθε και οταν ξαναρθε σταθηκε απο πανω μου ξανα και τον κοιταξα και με κοιταξε τοσο εντονα που αισθανθηκα τοσο αβολα και προστυχα που εσκυψα το κεφαλι και τοτε με ρωταει αν θελω να πω κατι(οτιδηποτε)μιας και ηταν μερα γνωριμιας...Εγω μουρμουρισα και με ξαναρωτησε πιο σιγα και μαζευτηκα..Ντραπηκα και σκεφτηκα Μη και εκτεθω και παρασυρθω χωρις να το καταλάβω μιας και ξερω οτι το βλεμμα μου σε τέτοιες περιπτώσεις λεει πολλα και προκαλει πολυ..Ετσι λοιπον πλεον το "μου αρέσει" αρχιζει να γίνεται ¨"τον ερωτευομαι" και δε ξερω τι να κανω..συν οτι απο κοιταγμα δεν συμβαινει τίποτα άλλο.Με πιανει καθε μερα ολο και περισσοτερη εμμονή γι αυτόν ,να τον συναντήσω,να τον χαιρετησω ,να του μιλησω,να μαθω περισσοτερα για εκεινον και γενικότερα να μπω στη ζωη του αλλά δε ξέρω αν αυτός θα μ έχει καν προσέξει λίγο πιο συγκεκριμένα....Δεν ειναι φαντασιωση που θελω να πραγματοποιησω οπως ισως το εβλεπα στην αρχη η θα σκεφτει κανεις..Εναι συναισθημα που αρχιζει και με τρωει γιατι δε ξερω αν πρεπει να το αφησω να ανθισει και να εκδηλωθει η να το σκοτωσω,καθως απο εκεινη τη μερα και επειτα τον κοιταζω συνεχως όμως σεμνα και μαζεμενα αλλα,τον σκεφτομαι και λεω να κανω με προσοχη κινησεις να του το δειξω και απο κει και περα να πραξει ειτε ενθαρρυντικα ειτε τ αντιθετο .Μα και παλι βαλλομαι απο τοσες συναισθηματικες πλευρές που δε ξερω τι να κανω..ν΄ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ Η ΝΑ ΕΠΙΜΕΙΝΩ?Και αν κανω το δευτερο ,μηπως πετυχω αυτο που θελω η μαλλον ονειρευομαι.?..Το σιγουρο ειναι οτι ειμαι παρα πολυ μπερδεμενη και το θεμα αυτο ειναι αμφιλεγομενο αλλοι το κατακεραυνωνουν και αλλοι τ αποδεχονται..Τι πρεπει να κανω τελικά??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Αυτό που περιγράφει η Νίκη στην αρχή, το ζω εγω τώρα..Συμφωνώ ακράδαντα πως δε πρέπει να περιπλέκουμε τα επαγγελματικα με τα ερωτικά αλλ 'ομως στο κόσμο των συναισθημάτων πότε "τα πρέπει " έχουν εξουσία?Ετσι έχω έναν καθηγητή νέος,ωραίος και πολύ νεοτεριστικός σαν χαρακτηρας και συμπεριφορα.Τον ειχα προσεξει απο το προηγουμενο εξάμηνο και όποτε τον έβλεπα τον κοίταζα πολύ έντονα και ειχε φανει οτι το καταλάβαινε (κάποιες.. ;) φορές),αλλά δεν ήξερα και δεν ήξερε τιποτα ο ένας για τον αλλον.ΦΕΤΟΣ..τον έχω καθηγητη μου :worry: !Δε Το πιστευα!Οταν τον αντικρυσα στη ταξη καθως μπηκε,σαστισα!Ολη την ωρα τον κοιταζα απο πανω μεχρι κατω και πολυ εντονα μεσα στα ματια(τον καρφωνα) σαν να του ελεγα...και αυτος?Αυτος απο τη πρωτη ματια μου οπως καταλαβα ,το αντιληφθηκε και ανταπεδωσε!Και αφου τον κοιταζα με κοιταζε ενω προσπαθουσε να κοιταξει και τους αλλους συμμαθητες μου ,προσεξα οτι ερχοταν συχνα κοντα μου εως και πανω απο το τραπεζι που καθομουν και στεκοταν πανω απο το κεφαλι μου ..Εκει λεω ενταξει θα πει καμια μαλακεια τωρα τυπου τι με κοιτας ετσι κοπελια μου η κατι αναλογο και θα ξεφτιλιστω μπροστά σε ολους..Αλλα δεν ειπε τιποτα σταθηκε λιγο με κοιταξε ξανα και μετα εφυγε μα ξαναρθε και οταν ξαναρθε σταθηκε απο πανω μου ξανα και τον κοιταξα και με κοιταξε τοσο εντονα που αισθανθηκα τοσο αβολα και προστυχα που εσκυψα το κεφαλι και τοτε με ρωταει αν θελω να πω κατι(οτιδηποτε)μιας και ηταν μερα γνωριμιας...Εγω μουρμουρισα και με ξαναρωτησε πιο σιγα και μαζευτηκα..Ντραπηκα και σκεφτηκα Μη και εκτεθω και παρασυρθω χωρις να το καταλάβω μιας και ξερω οτι το βλεμμα μου σε τέτοιες περιπτώσεις λεει πολλα και προκαλει πολυ..Ετσι λοιπον πλεον το "μου αρέσει" αρχιζει να γίνεται ¨"τον ερωτευομαι" και δε ξερω τι να κανω..συν οτι απο κοιταγμα δεν συμβαινει τίποτα άλλο.Με πιανει καθε μερα ολο και περισσοτερη εμμονή γι αυτόν ,να τον συναντήσω,να τον χαιρετησω ,να του μιλησω,να μαθω περισσοτερα για εκεινον και γενικότερα να μπω στη ζωη του αλλά δε ξέρω αν αυτός θα μ έχει καν προσέξει λίγο πιο συγκεκριμένα....Δεν ειναι φαντασιωση που θελω να πραγματοποιησω οπως ισως το εβλεπα στην αρχη η θα σκεφτει κανεις..Εναι συναισθημα που αρχιζει και με τρωει γιατι δε ξερω αν πρεπει να το αφησω να ανθισει και να εκδηλωθει η να το σκοτωσω,καθως απο εκεινη τη μερα και επειτα τον κοιταζω συνεχως όμως σεμνα και μαζεμενα αλλα,τον σκεφτομαι και λεω να κανω με προσοχη κινησεις να του το δειξω και απο κει και περα να πραξει ειτε ενθαρρυντικα ειτε τ αντιθετο .Μα και παλι βαλλομαι απο τοσες συναισθηματικες πλευρές που δε ξερω τι να κανω..ν΄ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΧΑΣΩ Η ΝΑ ΕΠΙΜΕΙΝΩ?Και αν κανω το δευτερο ,μηπως πετυχω αυτο που θελω η μαλλον ονειρευομαι.?..Το σιγουρο ειναι οτι ειμαι παρα πολυ μπερδεμενη και το θεμα αυτο ειναι αμφιλεγομενο αλλοι το κατακεραυνωνουν και αλλοι τ αποδεχονται..Τι πρεπει να κανω τελικά??

Τι έγινε τελικά;;;;; :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meow

Νεοφερμένος

Ο Meow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Εμείς φέτος είχαμε μία καθηγήτρια βιολογίας. Ήταν γύρω στα 30 και πάρα πολύ όμορφη.. Έμοιαζε πιο νέα κι όλας και όλα τα αγόρια μπορώ να πω είχαν σκαλώσει μαζί της. Όλοι στην αρχή της κολούσαν αλλά τελικά αποδείχθηκε πάρα πολύ έξυπνη και τους έβαλε όλους.. όλους όμως στην θέση τους! Αλλά ήταν γενικά συζητήσιμη και ανοίγαμε πολλά θέματα, ακόμα και της ηλικίας μας/πρπβληματισμούς κτλ καθώς γνώριζε αρκετά. Πιθανόν να μην την ξαναέχουμε αλλά θα μείνει αξέχαστη, για μένα ήταν η ιδανική καθηγήτρια (περίπου)!

Λίγο off-topic αλλά έχω να πω και για έναν άλλον καθηγητή. Δεν τον είχα προσωπικά σαν καθηγητή αλλά τον είχε η αδελφή μου και μου έχει πει διάφορα. Αυτός έχει χάσει την κόρη του, και εξαιτίας αυτού του προβλήματος έχει πάθει κάποια "ψύχωση" με τις κοπέλες. Στα διαλλείματα πάει και κάθεται με τα κορίτσια (όπως την αδελφή μου) και τους πιάνει κουβέντα και κάτι άλλα περίεργα.. Ακόμα και όταν με έβλεπε εμένα με ρωτούσα αν είμαστε αδέλφια και μου μιλούσε για αυτήν και κάτι τέτοια.. και το κάνει σε αρκετές κοπέλες..

Καλά αυτοί οι καθηγητές δεν συγκρίνονται με άλλες ιστορίες που διάβασα αλλα ναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ειναι δυνατό (εννοω νόμιμο και σωστο) μια καθηγήτρια λυκειου να συνάψει σχέση με καθηγητή απο το σχολειο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Με καθηγητή? Ναι, δεν απαγόρεύονται οι διαπροσωπικές σχέσεις στον εργασιακό χώρο, εφόσον δεν επηρεάζουν παρεμποδίζουν το έργο. Με μαθητή, όχι δεν επιτρέπεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εάν σε πολυήμερη εκδρομή λυκειου μια καθηγήτρια κάνει σεξ με έναν καθηγητή τι γινεται;
Θέλω να πω,αυτο εχει κάποιο τίμημα για τους καθηγητες;

Εάν σε πολυήμερη εκδρομή λυκειου μια καθηγήτρια κάνει σεξ με έναν καθηγητή τι γινεται;
Θέλω να πω,αυτο εχει κάποιο τίμημα για τους καθηγητες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Εάν σε πολυήμερη εκδρομή λυκειου μια καθηγήτρια κάνει σεξ με έναν καθηγητή τι γινεται;
Θέλω να πω,αυτο εχει κάποιο τίμημα για τους καθηγητες;

Εάν σε πολυήμερη εκδρομή λυκειου μια καθηγήτρια κάνει σεξ με έναν καθηγητή τι γινεται;
Θέλω να πω,αυτο εχει κάποιο τίμημα για τους καθηγητες;

Ο ευσεβής πόθος ολων των μαθητων,μια φαντασιωση που ολοι εχουμε κανει με μιλφ καθηγητρια.
Αν δεν μαθευτει no harm no foul,αν ομως διαρρευσει μιλαμε για αυτοματο στιγματισμο καθηγητριας και νομικες συνεπειες για την ιδια.

Ο μαθητης βεβαια θα εχει να λεει μια κουλ ιστορια στο σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotinipapa

Νεοφερμένος

Η fotinipapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ρωτάω επειδή στο Σχολείο μου έχουμε μια μιλφ καθηγήτρια γύρω στα 45 που το παίζει νέα κτλ (εννοω οτι ντύνεται με ρούχα που δεν ειναι και πολυ κατάλληλα για το σχολειο ),το παίζει λιγο ναζιάρα και ακούγονται φήμες (όσο περνάει ο καιρός αρχίζω να τις πιστεύω ολο κ περισσοτερο) ότι στοξ προηγούμενο σχολειο που ήταν ήρθε πολυ κοντα (if you know what i mean) με τον χημικό του σχολειου (αυτή είναι μαθηματικος) σε μια 5ημερη εκδρομή και γι'αυτό την έδιωξαν και ήρθε στο Σχολείο μας.Εντωμεταξυ εχω παρατηρησει οτι δεν φοραει βερα ,γεγονός που ενισχύει τις φήμες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,218 μηνύματα.
Αρα αμα δεν φοράει βερα πολύ πιθανόν να μην είναι milf; Βασικά ξέρεις τι σημαίνει η λεξη; Επίσης το να κάνει σεξ με έναν άλλο καθηγητή σε εκδρομή πέρα από το το ότι θα αμαυρώσει το όνομα της δεν βλέπω πως Αλλιώς θα έχει οποιαδήποτε νομική επίπτωση. Παραβαίνει κάποιο νομο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Garist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Garist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Ίσως ο όρος cougar ταιριάζει περισσότερο στην εν λόγω κύρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top