Πώς αντιδρούν οι καθηγητές σε ερωτευμένους μαθητές;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γι' αυτό σας λέω μην φυτρώνετε εκεί που δεν σας σπέρνουν, γιατί μεταξύ των "φωνάζω αυτό", "βλέπω αυτό", "ισχύει αυτό", υπάρχει το Γκραν Κάνυον, όχι αστεία.

Αυτη το ειπε για να δειξει το κατωρθομα της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τελος παντων ενας καθηγητης μου φλερταρε με μια μαθητρια η οποια ειναι κατω τν 18 και οχι μονο περπατουσαν ολο μαζι και καθοταν και στο λεοφωριο και γλυκολογα...

Άντε ρε κα σε πειρα στα σοβαρά.
Αφού δεν είδατε τι έγινε δεν μπορείται να ανακατεύεσται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Τελος παντων ενας καθηγητης μου φλερταρε με μια μαθητρια η οποια ειναι κατω τν 18 και οχι μονο περπατουσαν ολο μαζι και καθοταν και στο λεοφωριο και γλυκολογα...

Έλα πές την αλήθεια...
Ζηλεύεις που προτίμησε την κοπελίτσα απο εσένα ο καθηγητής:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έλα πές την αλήθεια...
Ζηλεύεις που προτίμησε την κοπελίτσα απο εσένα ο καθηγητής:P

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Κόμπρα ήτανε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μιλάμε ,τί μου θύμισε τί μου θύμισε αυτό το συμβάν ;;
Στο σχολείο της αδελφής μου ,εχουν εκεί μια τρελοκαμπέρω που όποιος την κοιτάξει,νομίζει οτι την αγαπάει παθιασμένα ,και μετά κάθεται όοοοοολη μέρα και τα ξαναλέει στην τάξη και πρήζει τα ...αυτιά των άλλων.
Μέχρι στιγμής την αγαπάει ο καθηγητής ιστορίας , ο σερβιτόρος στα φλοκαφέ, ο περαστικός εξω απο το σχολείο,τα μισα αγόρια της τάξης ΚΑΙ ο υπάλληλος στα τζαμπο .
Περιπτωσάρρρρρρρρρρρρρρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Μιλάμε ,τί μου θύμισε τί μου θύμισε αυτό το συμβάν ;;
Στο σχολείο της αδελφής μου ,εχουν εκεί μια τρελοκαμπέρω που όποιος την κοιτάξει,νομίζει οτι την αγαπάει παθιασμένα ,και μετά κάθεται όοοοοολη μέρα και τα ξαναλέει στην τάξη και πρήζει τα ...αυτιά των άλλων.
Μέχρι στιγμής την αγαπάει ο καθηγητής ιστορίας , ο σερβιτόρος στα φλοκαφέ, ο περαστικός εξω απο το σχολείο,τα μισα αγόρια της τάξης ΚΑΙ ο υπάλληλος στα τζαμπο .
Περιπτωσάρρρρρρρρρρρρρρα

Μα καθόλου φαντασιόπληκτος άνθρωπος δεν πρέπει να 'ταν. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μέχρι στιγμής την αγαπάει ο καθηγητής ιστορίας , ο σερβιτόρος στα φλοκαφέ, ο περαστικός εξω απο το σχολείο,τα μισα αγόρια της τάξης ΚΑΙ ο υπάλληλος στα τζαμπο .
Περιπτωσάρρρρρρρρρρρρρρα

οχι ο Σκουπιδιάρης; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Σκέψου...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Μπα δεν...:P

Η 17χρονη που λες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
καλα αυτη αφησε την βλαμμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Κι έλεγα τι μου θύμιζε όλη αυτή η κατάσταση...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Βάζω στοίχημα οτι θα έχει συνταρακτική συνέχεια.Έχει καιρό μέχρι τον Ιούνιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaterinaInf

Νεοφερμένος

Η KaterinaInf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
στο μυαλο μου ειστε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top