Ταινίες που περιμένουμε

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

ChRistiNOulaa..

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
το saw, το new moon, και αλλες δυο αλλα δεν θυμαμαι τωρα ποιες....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Avatar.Η επιστροφή του James Cameron.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
A Christmas Carol με τον Jim Carey

πρεπει να ειναι τελεια!!!
ανυπομονω να την δω...
γενικα ολη η ιστορια αυτη μου αρεσει παρα πολυ, εχω δει οποιαδηποτε εκδοση του σκρουτζ!!!:xixi:
-----------------------------------------
Avatar.Η επιστροφή του James Cameron.

πρεπει να ειναι επισης πολυ ωραια...!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το Avatar μαλλον βλακεια θα 'ναι το κοβω.
Δεν ηξερα οτι θα βγει το Χομπιτ αλλα τωρα που το μαθα θελω σιγουρα να το δω. Επισης θελω το ντοκτορ παρνασους και το Χαρι Ποτερ. Γενικα με ταινιες δεν πολυασχολουμαι, για τις σειρες ανυπομονω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Το Avatar είναι του James Cameron(The Abyss,Aliens,Terminator) που είναι εγγύηση στο συγκεκριμένο είδος.Με χαλάνε τα full 3D εφε βεβαια αλλα Cameron είναι αυτός.Κάτι θα ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το Avatar είναι του James Cameron(The Abyss,Aliens,Terminator) που είναι εγγύηση στο συγκεκριμένο είδος.Με χαλάνε τα full 3D εφε βεβαια αλλα Cameron είναι αυτός.Κάτι θα ξέρει.


Το είχα δει που το διαφήμιζε το δελτίο του αντέννα, κάποια στιγμή, και έδειχνε μόνο τις σκηνές όπου δεν έπαιζαν άνθρωποι, και έτσι, δε μου άρεσε πολύ. Μετά είδα το trailer στο σινεμά, και είδα ότι έπαιζαν και άνθρωποι και μου άρεσε κάπως, γιατί παίζει μέσα και η Michelle Rodriguez. Πάντως, οι ταινίες αυτού του είδους, δε με πολυτρελαίνουν. Δε με νοιάζει αν βασίζεται η ταινία στην πραγματικότητα, και σε τι ποσοστό, ο Άρχοντας πχ, μου άρεσε, αλλά αυτή, δεν ξέρω, αμφιταλαντεύομαι.

Περιμένω: "New York, I love you" (ήταν να πάω σήμερα, αλλά τελικά για την επόμενη εβδομάδα...)
The Hobbit, The Lovely Bones, The Wolfman.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ο Μικρός Νικόλας...:)

Αν και στην Καστοριά δε νομίζω να το φέρουν:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Ο Μικρός Νικόλας...:)

Αν και στην Καστοριά δε νομίζω να το φέρουν:'(

τι ταινία είναι αυτή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
το hobbit 1 και 2 φυσικά.

οι ηθοποιοί που έπεξαν τον γκάνταλφ την γκαλάντριελ τον έρλοντ και το γκόλουμ θα επιστρέψουν στους ρόλους τους.

ήδη είναι έτοιμα τα σκηνικά του hobbiton και τα γυρίσματα ξεκινάνε απο ιανουάριο. η ταινία θα βγεί σε 2 χρόνια απο τώρα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
The Hobbit, σαφώς.

+00. Θα βγει σε δύο μέρη λένε οι φήμες. Το πρώτο το 2011 και το επόμενο ένα χρόνο μετά (λογικά). Φήμες επίσης λένε ότι τον Γκάνταλφ θα τον ενσαρκώσει και πάλι ο Μακέλεν. Βέβαια θα 'ναι κάπως μεγάλος, αλλά νταξ.

https://www.imdb.com/title/tt0903624/

Νήσος,απλά και μόνο επειδή έχει γυριστεί στη Σίφνο.Βγαίνει βέβαια 29 Δεκεμβρίου,αν δεν κάνω λάθος,και θα το δω λίγο αργότερα.

Kι αυτό, κι αυτό. :P Α! Και το Χάρι Πότερ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Shutter island, the lovely bones
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Percy Jackson & the Olympians
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Remember me,The Runaways,Eclipse
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Είναι αυτή η ταινία με το αγόρι που είναι γιος του Δία;

Ναι

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=dI08-pCFJj0[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Α,και εγω περιμενω το Percy Jackson and the Olympians...το ειδα σε τρειλερ..μου φανηκε ενδιαφερον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
remember me
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
αχ...ναι και εγω θελω να την δω αυτη...αντε να δουμε και τον Robert σε νεο ρολο!!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top