Γενικό - Ποιο μάθημα της Β' Γυμνασίου θεωρείτε πιο δύσκολο;

dimosthenisgeo

Νεοφερμένος

Ο dimosthenisgeo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ιστορια(:worry:) και Γεωγραφια(:/:).Πιστευω οτι ειναι τα δυσκολοτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MiTcOc-(DiMiTrA

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ιστορία είναι δύσκολη γιατί είναι πολύ μεγάλα τα κείμενα και ποίος κάθεται να την διαβάζει:hmm::mad:!!! Γεωγραφία δεν μου αρέσει ΚΑΘΟΛΟΥ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
παιδιά άλλο δύσκολο και άλλο βαρετό.... εμένα η ιστορία μου φαίνεται πολύ βαρετή αλλά όχι δύσκολη...
κανένα μάθημα δεν είναι δύσκολο αν διαβάζεις.!!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Βασικα στην Ιστορια της Β Γυμνασιου το βιβλιο ειναι αρκετα κακογραμμενο(οχι τοσο οσο της Α και της Γ)
On: το χειροτερο μαθημα ηταν και για εμενα η Γεωγραφια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria14698

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φυσική ενοείται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μαθηματικά..
Δυσκολεύουν υπερβολικά πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σκατά:P

Τα πιο εύκολα είναι της Β':P

Όπως τα μπορεί ο καθένας,εγώ πάντως δε καταλαβαίνω χριστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Όπως τα μπορεί ο καθένας,εγώ πάντως δε καταλαβαίνω χριστό.
See you at Θεωρητική κατεύθυνση, λοιπόν:) (ή ό,τι σκατά θα έχετε εσείς:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Πολλά βιβλία είναι κακογραμμένα ειδικά της Ιστορίας,της Χημείας και της Φυσικής.Το πιο βαρετό μάθημα πιστεύω πως είναι η Ιστορία αλλά το πιο δύσκολο τα Μαθηματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
γεωγραφια ρε σεις.

που ειναι η κρητη μου ελεγε και του απανταγα διπλα απο τη θρακη Ο_ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πολλά βιβλία είναι κακογραμμένα ειδικά της Ιστορίας,της Χημείας και της Φυσικής.Το πιο βαρετό μάθημα πιστεύω πως είναι η Ιστορία αλλά το πιο δύσκολο τα Μαθηματικά.
Πίστεψέ με, τα βιβλία δεν είναι κακογραμμένα (άλλωστε τα λάθη τους διορθώθηκαν μέσω παροραμάτων:P). Του λυκείου είναι 1000 φορές περισσότερο κακογραμμένα (αυτό κατάλαβα εγώ:P).
γεωγραφια ρε σεις.

που ειναι η κρητη μου ελεγε και του απανταγα διπλα απο τη θρακη Ο_ο
Μπράβο:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

the-stockbroker

Νεοφερμένος

Ο the-stockbroker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Προσωπικά έχω μαθήματα που δεν είναι χρήσιμα και ξεκινώ.....πληροφορίκή, θα μπορούσε να είναι προαιρετικό....όποιος θέλει.....τεχνολογία...θα κάνουμε για το ομοίωμα και τις μ@κιες .....γυμναστική...δεν προσφέρει τίποτε...οικ οικ δεν κάνει απόλύτως τίποτα....κατάργηση Ιλιάδας, Κειμένων..β΄ξενης γλώσσας ενώ τα αρχαία προαιρετικά....αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Πολλά βιβλία είναι κακογραμμένα ειδικά της Ιστορίας,της Χημείας και της Φυσικής.Το πιο βαρετό μάθημα πιστεύω πως είναι η Ιστορία αλλά το πιο δύσκολο τα Μαθηματικά.

Ιστορία/Φυσική είναι γαμάτα βιβλία. Η Ιστορία δεν είναι λεπτομερής μέχρι αηδίας και η Φυσική είναι γεμάτη διαγράμματα, εικόνες και παραδείγματα.
Η Χημεία είναι μέτρια γραμμένη.
Τα μαθηματικά της β' γυμνασίου είναι ενδιαφέροντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Προσωπικά έχω μαθήματα που δεν είναι χρήσιμα και ξεκινώ.....πληροφορίκή, θα μπορούσε να είναι προαιρετικό....όποιος θέλει.....τεχνολογία...θα κάνουμε για το ομοίωμα και τις μ@κιες .....γυμναστική...δεν προσφέρει τίποτε...οικ οικ δεν κάνει απόλύτως τίποτα....κατάργηση Ιλιάδας, Κειμένων..β΄ξενης γλώσσας ενώ τα αρχαία προαιρετικά....αυτά.

Πληροφορική -> συμφωνώ
Τεχνολογία α γυμνασίου -> να μείνει, ο μαθητής μαθαίνει να γράφει εργασίες (γραπτή εργασία)
γυμναστική -> believe it or not, το καλοκαίρι παχαίνουν οι περισσότεροι επειδή δεν πάνε σχολείο να κάνουν γυμναστική
οικ. οικον. -> σε κάποια κεφάλαια έχει πολύ χρήσιμα πράγματα
ιλιάδα -> στο πρώτο τρίμηνο να είναι απαραίτητη και στα υπόλοιπα προαιρετική
κείμενα -> εννοείτε πως πρέπει να μείνουν, αν κάποιος είναι "καλλιεργημένος" επειδή πήγε σχολείο είναι από το μάθημα των κειμένων
β ξένη γλώσσα -> απαραίτητη στο α τρίμηνο και στα υπόλοιπα προαιτερική
αρχαία -> υποχρεωτικά στο πρώτο τρίμηνο και από εκεί και πέρα μέχρι το λύκειο να είναι επιλογής

αυτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
γεωγραφια ρε σεις.

που ειναι η κρητη μου ελεγε και του απανταγα διπλα απο τη θρακη Ο_ο
Μόνο; Εδώ σου 'πα ότι εδώ (Ελβετία) έχουμε μέρα και το 'χαψες. Μία ώρα διαφορά έχουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Μόνο; Εδώ σου 'πα ότι εδώ (Ελβετία) έχουμε μέρα και το 'χαψες. Μία ώρα διαφορά έχουμε...

XAAXXAAXAXA ρε ψευτηηηηηηηηηη
καλα θα σου πω εγω:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Omg η Γεωγραφία μακράν. Ακόμη δεν τους έχω μάθει εκείνους τους ρημαδονομούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Η φυσική!Ο καθηγητής που έχουμε δεν μας εξηγεί τίποτα και μετά λέει ότι εμείς δεν διαβάζουμε τίποτα!Ότι να'ναιι.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top