Γενικό -  Πού είστε στην ύλη;

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εγώ ξαναδίνω (μετά απο 2 χρόνια βέβαια,αλλα ξαναδίνω:P:P), κι έτσι μπορώ να πω μόνο για το φροντιστήριο:
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: Όρια στο άπειρο
Μαθηματικά Γενικής: Παραγώγους
Χημεία: Ηλεκτρονιακοί τύποι Lewis
Φυσική: τελειώσαμε ταλαντώσεις,λογικά θα μπούμε κύματα
Βιολογία Κατ: Τελειώσαμε και το 2ο κεφάλαιο, κι είμαστε στην επανάληψη 1ο-2ο
Έκθεση: ντεν ξέρω πως είναι τα θέματα στο σχολείο, εγώ μια έκθεση για τν υπογεννητικότητα έχω να γράψω και την σβαρνάω 1 μήνα:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: Θεώρημα Bolzano (ενδιάμεσες τιμές)
Μαθηματικά Γενικής: Εφαρμογές των παραγώγων
Φυσικη Κατεύθυνσης: Ανάκλαση, διάθλαση κλπ
Χημεία Κατεύθυνσης: ρυθμιστικά διαλύματα
Βιολογια Κατεύθυνσης: σήμερα τελειώσαμε το 5ο, (δεύτερη επανάληψη)
ΑΟΘ: Τελειώσαμε το 2ο κεφάλαιο
Έκθεση: Ε.Ε.

Αυτά για τα φροντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω πουθενα ακομα, μετα την εξεταστικη του Φεβρουαριου θα πιασω βιβλια Γ' Λυκειου μαλλον και ο,τι κατσει. Αλλωστε σε Χημεια-Μαθηματικα-Βιολογια του εξαμηνου, για να προχωρησεις, ολη η υλη της Γ' πρεπει να ειναι δεδομενη. :P

Ομοιοπαθης με την παραπανω για οσους δεν ξερουν, και τρελος κατα πολλους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εγω πουθενα ακομα, μετα την εξεταστικη του Φεβρουαριου θα πιασω βιβλια Γ' Λυκειου μαλλον και ο,τι κατσει. Αλλωστε σε Χημεια-Μαθηματικα-Βιολογια του εξαμηνου, για να προχωρησεις, ολη η υλη της Γ' πρεπει να ειναι δεδομενη. :P

Ομοιοπαθης με την παραπανω για οσους δεν ξερουν, και τρελος κατα πολλους. :P

Πάρα πολλούς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κατα ολους τους συμφοιτητες μου και ολο το ischool. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Εμού εξαιρουμένης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατ : Ορια στο απειρο
Φυσικη κατ: Τελειωνω ταλαντωσεις
Προγραμματισμος: Δομη Επαναληψης
Μαθηματικα γενικης: Εχω βγαλει συναρτησεις και πιθανοτητες και ειμαι στην αρχη στατιστικης
Α.Ο.Θ : 2ο Κεφαλαιο (πιο δυσκολες ασκησεις)
Εκθεση : Διαφημιση
Α.Ο.Δ.Ε : Παραγραφος 2.2.2 & 2.2.3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meddle

Νεοφερμένος

Ο Meddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατεύθυνσης: Συνέχεια και Παράγωγος Συνάρτηση
Μαθηματικά Γενικής: Στατιστική
Φυσική Κατεύθυνσης: Συμβολή Κυμάτων
ΑΕΠΠ: Δομή Επανάληψης
ΑΟΔΕ: Κοινωνική Ευθύνη Επιχείρησης
Έκθεση: Διαφήμιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouko

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ευρωπός (Κιλκίς). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
εγω δινω 2η φορα...
Μαθηματικα κατ/νσης:Ρυθμος Μεταβολης
Φυσικη Κατ/νσης:Φθινουσες Ταλαντωσεις
Χημεια Κατ/σης:Ηλεκτρονιακοι τυποι κατα Lewis
Βιολογια κατ/σης:μπαινουμε 2ο κεφ.
Μαθηματικα Γ.Π:απο Δεκεμβρη μαλλον
Εκθεση:ισως απο τον Ιανουαριο και μετα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellaki

Νεοφερμένος

Η ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εγω πουθενα ακομα, μετα την εξεταστικη του Φεβρουαριου θα πιασω βιβλια Γ' Λυκειου μαλλον και ο,τι κατσει. Αλλωστε σε Χημεια-Μαθηματικα-Βιολογια του εξαμηνου, για να προχωρησεις, ολη η υλη της Γ' πρεπει να ειναι δεδομενη. :P

Ομοιοπαθης με την παραπανω για οσους δεν ξερουν, και τρελος κατα πολλους. :P


καθόλου τρελός φιλαράκι....κ εγώ αυτό έχω στο μυαλό μου εδω κ ένα μήνα (ή λιγότερο μάλλον) π ξεκίνησα τη σχολή, καθόλου τρελός, απομυθοποιήστε τις χαζοεξετάσεις ρε παιδιά, έχετε να δώσετε πολύ σημαντικότερες και σίγουρα δυσκολότερες και να βιώσετε σαφώς μεγαλύτερο ανταγωνισμό, επίσης όσοι έχουν δώσει μια φορά βλέπουν την ύλη πιο σφαιρικά και ήρεμα! .......πώς να την πάρεις όμως την απόφαση όταν την πρώτη φορά πέρασες στην πρώτη πρώτη επιλογή, με τα μόρια στο θεό!!!!!! εγώ είμαι πιο τρελή τελικά φίλε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
καθόλου τρελός φιλαράκι....κ εγώ αυτό έχω στο μυαλό μου εδω κ ένα μήνα (ή λιγότερο μάλλον) π ξεκίνησα τη σχολή, καθόλου τρελός, απομυθοποιήστε τις χαζοεξετάσεις ρε παιδιά, έχετε να δώσετε πολύ σημαντικότερες και σίγουρα δυσκολότερες και να βιώσετε σαφώς μεγαλύτερο ανταγωνισμό, επίσης όσοι έχουν δώσει μια φορά βλέπουν την ύλη πιο σφαιρικά και ήρεμα! .......πώς να την πάρεις όμως την απόφαση όταν την πρώτη φορά πέρασες στην πρώτη πρώτη επιλογή, με τα μόρια στο θεό!!!!!! εγώ είμαι πιο τρελή τελικά φίλε!!!

Το 10% είναι ο άνθρωπος σου! :no1:

Άνθρωπος δεν είναι, ποιητική αδεία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Zizi*

Νεοφερμένος

Η Ζωη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κανενας της θεωρητικης????? που ειστε ρε παιδια μας φαγανεεεεεεεε.....:P:P:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

confusius

Δραστήριο μέλος

Η confusius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 493 μηνύματα.
κανενας της θεωρητικης????? που ειστε ρε παιδια μας φαγανεεεεεεεε.....:P:P:lol:


Μάλλον επειδή το θέμα είναι στη Θετική&Τεχνολογική... :P:P:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penny*

Νεοφερμένος

Η penny* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Μαθηματικα Κ. θα μπω παραγωγο
Φυσικη doppler:D
Προγραμματισμο Πινακες (min, max, αθροισματα σε δισδιαστατους)
ΑΟΔΕ στο 1.5
Εκθεση προπαγανδα (δεν τα κανω με τη σειρα..)
Μαθηματικα γενικης δεν εχω ξεκινησει ακομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ. : Ρυθμός μεταβολής
Φυσική Κατ. : Κύματα(στην αρχή). Έχω κάνει Ταλαντώσεις και Κρούσεις.
Χημεία: Επίδραση Κοινού Ιόντος(Έχω κάνει 1ο και κάποια κομμάτια του 5ου)
Βιολογία:5ο
Μαθηματικά Γεν.
: Στατιστική
Έκθεση: Έχω τελειώσει την ύλη και κάνουμε επανάληψη τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατ τα τελειωσα.
Φυσικη κατ ενεργεια στερεο
Χημεια κατ Αλατα(αντε να τελειωνει το 3 και ολη η υλη τα αλλα τα κανα)
Μαθ γεν Πιθανοτητες
Βιολογια κατ 6
Εκθεση θεματα και παλι θεματα(και κατι στο δοκιμιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trabeli

Νεοφερμένος

Ο trabeli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μαθηματικα Κατ τα τελειωσα.
Φυσικη κατ ενεργεια στερεο
Χημεια κατ Αλατα(αντε να τελειωνει το 3 και ολη η υλη τα αλλα τα κανα)
Μαθ γεν Πιθανοτητες
Βιολογια κατ 6
Εκθεση θεματα και παλι θεματα(και κατι στο δοκιμιο)

πως γινεται να εχεις τελειωσει????λυνεις ασκησεις η μονο απο το σχολικο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Μαλλον δεν εχει κοιταξει ειδικες κατηγοριες ή εκανε απο τη β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
πως γινεται να εχεις τελειωσει????λυνεις ασκησεις η μονο απο το σχολικο???

ασκησεις απο μπαρλα,στεργιου-νακη.Δεν μου μενουν και πολλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Μαθηματικά: Θεώρημα Bolzano κτλ.
Βιολογία Κατ: Mendel
Βιολογία Γεν: Tύποι ανοσίας
Φυσική: Στάσιμο κύμα
Χημεία: Δείκτες-Ογκομέτρηση
Έκθεση: Για το περιβάλλον γράφουμε αυτό τον καιρό, βιβλίο δεν έχω ανοίξει, μη με ρωτάτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top