Πόσοι από εσάς πηγαίνετε φροντιστήριο;

tzeni93

Νεοφερμένος

Η Tζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Πόσοι από όλους εσάς ξεκινήσατε φροντιστήριο΄,είστε ικανοποιημένοι κ σε ποιά μαθήματα γραφτήκατε;:)προσωπικά εγώ είμαι γραμμένη(ενώ δεν ήθελα αρχικά)και καλά έκανα-λατινικά,αρχαία αγνωστο,αρχαια γραμματική-συντακτικό,έκθεση)γιατί όλοι οι καθηγητές και κατεύθυνσης και γενικής(έκθεση)είναι κάτω του μετρίου!Όχι μόνο από άποψη μετάδοσης των γνώσεων προς εμάς αλλά και άποψη όρεξης που διαθέτουν για το μάθημα!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ε τότε φύγε.



Εγώ δεν πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Oύτε εγώ πάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flo0ra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Φλωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
εγω παω αγνωστο λατινικα και εκθεση και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.
οι καθηγητες του σχολειου ειναι απαραδεκτοι και κατι μου λεει πως η υλη δεν θα βγει ουτε αν κανουμε ολη την εβδομαδα κατευθυνση:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzeni93

Νεοφερμένος

Η Tζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγω παω αγνωστο λατινικα και εκθεση και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.
οι καθηγητες του σχολειου ειναι απαραδεκτοι και κατι μου λεει πως η υλη δεν θα βγει ουτε αν κανουμε ολη την εβδομαδα κατευθυνση:mad:



συμφωνώ μαζί σου!:):no1:
-----------------------------------------
Ε τότε φύγε.



Εγώ δεν πάω.



Απ'ότι κατάλαβα είσαι και πολύ κατά των φροντιστηρίων!Δε λέω και εγώ είμαι κατά σ'αυτούς που απαξι'ωνουν πλήρως τη δημόσια εκπαίδευση αλλά κκαλό θα σου κάνει να μην είσαι απόλυτος σε αυτά που λες και γραφεις!:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiger

Νεοφερμένος

Η tiger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εγω κανω αρχαια,λατινικα και εκθεση...στα αρχαια και στην εκθεση με εχει βοηθησει παρα πολυ γιατι στο σχολειο δεν γινεται μαθημα:( αλλα στα λατινικα κανουμε ωραια το μαθημα και τα καταλαβαινω και απο το σχολειο και απο το φροντιστηριο;)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Εγώ κάνω Μαθηματικά , Φυσική και Έκθεση ! Με έχει βοηθήσει 100% !
Οι καθηγητές στο σχολείο είναι στο πάτο !
Περνάω ευχάριστα την ώρα μου μπορώ να πω με τους 5 συμμαθητές μου στο φροντιστήριο !
Και οι καθηγητές , άριστοι !
Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος !
Και αποδίδω και πάρα πολύ καλά !
Δεν βρίσκω κανένα λόγο να είναι κακό κανείς να μην κάνει φροντιστήριο !
Σε κάθε περίπτωση σε βοηθάει !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
συμφωνώ μαζί σου!:):no1:
-----------------------------------------




Απ'ότι κατάλαβα είσαι και πολύ κατά των φροντιστηρίων!Δε λέω και εγώ είμαι κατά σ'αυτούς που απαξι'ωνουν πλήρως τη δημόσια εκπαίδευση αλλά κκαλό θα σου κάνει να μην είσαι απόλυτος σε αυτά που λες και γραφεις!:thanks:

Όταν εννοώ να φύγει, εννοώ να πάει σε άλλο ή να κάνει ιδιαίτερα. Απλά βιαζόμουν και έγραψα ένα ξερό φύγε. Α, και δεν είμαι και φανατικά κατά των φροντ., του χρόνου πχ θα κάνω εγώ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ κάνω Μαθηματικά , Φυσική και Έκθεση ! Με έχει βοηθήσει 100% !
Οι καθηγητές στο σχολείο είναι στο πάτο !
Περνάω ευχάριστα την ώρα μου μπορώ να πω με τους 5 συμμαθητές μου στο φροντιστήριο !
Και οι καθηγητές , άριστοι !
Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος !
Και αποδίδω και πάρα πολύ καλά !
Δεν βρίσκω κανένα λόγο να είναι κακό κανείς να μην κάνει φροντιστήριο !
Σε κάθε περίπτωση σε βοηθάει !

Eγώ βρίσκω.
Αυτό:
Οι καθηγητές στο σχολείο είναι στο πάτο !

E αν δεν είναι και ξέροντας ότι η ύλη φέτος λίγη σχέση έχει με του χρόνου..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ρωτα καλυτερα ποιος δεν κανει φροντιστηριο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Εγώ πήγαινα μόνο μαθηματικά και φυσική κατεύθυνσης. Και δεν το μετάνιωσα. Άκουσα πράγματα που στο σχολείο δεν έγινε καμία αναφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
E το παμε.Εξαρτάται από τους καθηγητές και τη θέληση τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω παω αγνωστο λατινικα και εκθεση και δεν το εχω μετανιωσει καθολου.
και εγω τα ιδια κανω και δε το εχω μετανιωσει γιατι ειδικα με τη καθηγητρια λατινικων και εκθεσης στο σχολειοι δε θα καταλαβαινα τιποτα αν δε πηγαινα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D.Gray-man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο D.Gray-man αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Πηγαίνω Μαθηματικά, Φυσική, Έκθεση, Χημεία. Οι καθηγητές στο σχολέιο όχι μόνο δεν κάνουν σωστή παράδοση, αλλά οι περισσότεροι δεν έχουν καν όρεξη να παραδώσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Νταξ υπαρχουν και σχολεια που οι καθηγητες εχουν ορεξη και ενδιαφερονται.Απλα ειναι εξαιρεσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εγώ κάνω λατινικά,αρχαία γνωστό και άγνωστο,έκθεση και άλγεβρα...Και αν δεν έκανα θα ήμουνα ψιλοχαμένη νομίζω...Στο σχολείο δεν γίνεται ιδιαίτερο μάθημα..Ουσιαστικά πάμε για να ξεκουραστούμε εκεί και μετά λιώνουμε στα φροντιστήρια..:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EleNouzZz

Νεοφερμένος

Η EleNouzZz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
κ εγω πηγαινω γνωστο αγνωστο λατινικα κ εκθεση
κ με εχει βοηθησει παρα πολυ
οι επιδοσεις μου ειναι καλυτερες και καταλαβαινω αρκετα πραγματα.
ειμαστε μονο 2 παιδια κ ειναι σαν ιδιαιτερο..πιστευω με εχει βοηθησει παρα πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Εγώ βασικά πάω φροντιστήριο,αλλά κάνω μαθήματα της κατεύθυνσης,γενικής δεν κάνω..συγκεκριμένα φυσική,μαθηματικά κ χημεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εγώ βασικά πάω φροντιστήριο,αλλά κάνω μαθήματα της κατεύθυνσης,γενικής δεν κάνω..συγκεκριμένα φυσική,μαθηματικά κ χημεία!
Φυική και μαθηματικά γενικής δεν κάνεις???

Εγώ κάνω μαθηματικά κατεύνθυνσης-γενικής, φυσική κατεύθυνση-γενικής και έκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaris1

Νεοφερμένος

Ο johnaris1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ πάω αρχαία και γνωστό και άγνωστο, λατινικά, έκθεση, φυσική και μαθηματικά (τα δυο τελευταια μονο για βαθμο στο σχολειο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top