Ποιοι κατάλαβαν ότι τελικά η σχολή τους θέλει πολύ διάβασμα;

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
εγω παντως μολις τωρα το συνειδητοποιησα:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
στο δεύτερο έτος το συνειδητοποίησα...:D :jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα(είμαι Α' εξάμηνο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,790 μηνύματα.
εγώ το 2005-2008 είχα καταλήψεις...:p και έγραφα διπλές εξεταστικές (δηλ., τον Σεπτέμβριο έγραφα μαζί, μέρα παρά μέρα, τις εξεταστικές Φεβρουαρίου, Ιουνίου και Σεπτεμβρίου) και με εκτός ύλης θέματα...γενικά το 2006-2007 συνειδητοποίησα την δυσκολία της σχολής μου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα(είμαι Α' εξάμηνο)


μα κ εγω Α' εξαμηνο ειμαι,απλα βλεπω οτι οι καθηγητες τρεχουν την υλη πολυ γρηγορα,εχουμε κατι βιβλια 15κιλα.....αααααααα:!::!::!::!::wow::wow::wow::wow:με φοβιζουν:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Εμείς δεν έχουμε καν βιβλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εμείς τα πήραμε την Πέμπτη τα βιβλία.Αλλά τι παραπονιέσαι εσύ.Παιδαγωγικό είσαιΜακράν από τα πιο εύκολα αει της χώρας χωρίς παρεξήγηση.
Τώρα όσο αναφορά την δικιά μας σχολή μπορώ να πω ότι έχει δυσκολία αλλά πιστεύω ότι με ένα σωστό διάβασμα μπορεί να τελιώσει στα χρόνια της.Το θέμα είναι ποιος διαβάζει σωστά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Και η δικιά μου απ' ότι κατάλαβα θέλει πολύ διάβασμα... άλλωστε πρέπει να γνωρίζεις τόσα πράγματα...+το ότι στη Ιατρική δεν επιτρέπονται "λάθη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

.:aLeX:.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο. :aLeX:. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Βαλτε και μενα στο γκρουπ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εμενα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
ρε και εγω σαν να εχω αλλα δεν εχω στρωθει ακομα....ειμαι ακομα σε μεταπανελληνιακη φαση:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serendipity*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η *Serendipity* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
...o αδερφός μου κατάλαβε τι ζόρι είχε η σχολή του και μετάνιωσε ο καημένος που πέρασε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Το ήξερα πριν μπω στην αρχιτεκτονική ότι θα έχει πολλή δουλειά, αλλά σίγουρα η συνειδητοποίηση του τί με περιμένει (από την πρώτη κιόλας βδομάδα στη σχολή) ήταν ψαρωτική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εγώ. Από τη δεύτερη εβδομάδα. Αλλά όχι διάβασμα με την παραδοσιακή έννοια, απλά θέλει ν'ασχολείσαι πολύ αλλιώς δεν βγαίνει. Δεν αρκεί μονο να περνάς μαθήματα, κάτι που ούτως ή άλλως ειναι πρακτικά αδύνατον αν δεν ασχολείσαι μέσα στο εξάμηνο. Ομολογουμένως απ'τις δύσκολες σχολές, κάτι που βέβαια το ήξερα από πριν. Και πολλές εργασίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Massive Attack

Νεοφερμένος

Ο Massive Attack αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Και εγω το καταλαβα παιδια θελει δουλεια το ΓΠΑ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Και εγώ να γίνω μέλος στο γκρουπ....
Διαπίστωσα ότι το μαθηματικό θέλει διάβασμα απο το τέλος της (πρωτης μου) εξεταστικής Ιανουαρίου....
Πολλές φορές απο τότε απογοητεύθηκα που δεν ανταποκρίνεται το διάβασμά μου
στις επιδόσεις μου (ένας με έκοψε με 4,7),αλλα προχωράμε......
Πάντως τόσα χρόνια μας λεγανε διαβάστε, διαβάστε τώρα και μετά θα "κάνετε ζωή".....Αλλα δεν είναι καθόλου έτσι τα πραγματα....
Καλή συνέχεια σε όοοοοοο,τι κι αν κανετε....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Κι εγώ. Όταν ήρθε η εξεταστική του 1ου εξαμήνου τότε κατάλαβα οτι το πολυτεχνείο θέλει πολύυυυ διάβασμα. Από το 3ο εξάμηνο και μετά η κατάσταση άρχισε να ξεφεύγει καθώς οι ώρες διαβάσματος αυξάνονταν εκθετικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasrousmath

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Κι εγώ. Όταν ήρθε η εξεταστική του 1ου εξαμήνου τότε κατάλαβα οτι το πολυτεχνείο θέλει πολύυυυ διάβασμα. Από το 3ο εξάμηνο και μετά η κατάσταση άρχισε να ξεφεύγει καθώς οι ώρες διαβάσματος αυξάνονταν εκθετικά!
Ωχχχχχ κατάλαβα, δεν είμαι ο μόνος που διαβάζει πολύ....
Από τον Σεπτέμβρη εχω και εγώ πολύ δουλεια......
Θέλω λεει να παρω το πτυχίο και σε 3 χρόνια απο τώρα....
Γιατί με περιμένει μεταπτυχιακό, αλλά......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G.P.a.C.

Νεοφερμένος

Ο G.P.a.C. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
τώρα με αγχώσατε τρομερα και κυρίως τα παιδια που σπουδάζουν χημεία γιατι και ε΄γω εκεί θα πάω. ουφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top