Ποιο βιντεοπαιχνίδι θα αγοράσετε;

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
εγω το pro 10 αυτη την βδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Άσε.. Έκανα την υπέρτατη μλκία να αγοράσω το FIFA 10 επειδή το 09 με είχε καταπλήξει. Ακόμα κλαίω τα λεφτά. Τραγικό. Το PES δεν το δοκίμασα αλλά άκουσα ότι φέτος είναι καλύτερο...

Συγνωμη αλλα πρεπει να εισαι μλκς.
Ειχα νοικιασει το φιφα 9 και τωρα που αγορασα το 10 εχω να πω πως ειναι το καλυτερο ποδοσφαιρακι για το πσ3!!!! :jumpy:
Το προ ειναι μλκ, επεξα το ντεμο κ ξερω.... Οσο για τον αλλον π λεει πως το ουι(wii) ειναι η καλυτερη κονσολα, να πας να γαμη****:thanks:
Το ουι ειναι για 5χρονα και χοντρομπαλαδες που νομιζουν οτι με το ουι φιτ θα αδυνατησουν :lol: το 360 ειναι καλο, αλλα εγω προτιμω το πσ3 μου :jumpy:
Το επομενο παιχνιδι που θα παρω Η call of duty modern warfare 2 H assasins creed 2. δεν εχω αποφασισει εεσεις τι λετε?
Μηπως μπορει κανεις να μου κανει ΠΜ με κανενα σιτε για να κατεβαζω παιχνιδια για πισι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
Κατεβάζω το FM 2010,το έπαιξε κανείς να μας πει γνώμες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Star Trek Online σε 5 μήνες.Μέχρι τότε μονο διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Συγνωμη αλλα πρεπει να εισαι μλκς.
Ειχα νοικιασει το φιφα 9 και τωρα που αγορασα το 10 εχω να πω πως ειναι το καλυτερο ποδοσφαιρακι για το πσ3!!!! :jumpy:
Το προ ειναι μλκ, επεξα το ντεμο κ ξερω.... Οσο για τον αλλον π λεει πως το ουι(wii) ειναι η καλυτερη κονσολα, να πας να γαμη****:thanks:
Το ουι ειναι για 5χρονα και χοντρομπαλαδες που νομιζουν οτι με το ουι φιτ θα αδυνατησουν :lol: το 360 ειναι καλο, αλλα εγω προτιμω το πσ3 μου :jumpy:
Το επομενο παιχνιδι που θα παρω Η call of duty modern warfare 2 H assasins creed 2. δεν εχω αποφασισει εεσεις τι λετε?
Μηπως μπορει κανεις να μου κανει ΠΜ με κανενα σιτε για να κατεβαζω παιχνιδια για πισι?
www.google.com?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Συγνωμη αλλα πρεπει να εισαι μλκς.
Ειχα νοικιασει το φιφα 9 και τωρα που αγορασα το 10 εχω να πω πως ειναι το καλυτερο ποδοσφαιρακι για το πσ3!!!! :jumpy:
Οσο για τον αλλον π λεει πως το ουι(wii) ειναι η καλυτερη κονσολα, να πας να γαμη****:thanks:
Το ουι ειναι για 5χρονα και χοντρομπαλαδες που νομιζουν οτι με το ουι φιτ θα αδυνατησουν

Κι εσύ το ίδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

n!ko$

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλοχώρι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Pro 10 φυσικά σε ότι κονσόλα έχω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Συγνωμη αλλα πρεπει να εισαι μλκς.
Ειχα νοικιασει το φιφα 9 και τωρα που αγορασα το 10 εχω να πω πως ειναι το καλυτερο ποδοσφαιρακι για το πσ3!!!! :jumpy:
Το προ ειναι μλκ, επεξα το ντεμο κ ξερω.... Οσο για τον αλλον π λεει πως το ουι(wii) ειναι η καλυτερη κονσολα, να πας να γαμη****:thanks:
Το ουι ειναι για 5χρονα και χοντρομπαλαδες που νομιζουν οτι με το ουι φιτ θα αδυνατησουν :lol: το 360 ειναι καλο, αλλα εγω προτιμω το πσ3 μου :jumpy:
Το επομενο παιχνιδι που θα παρω Η call of duty modern warfare 2 H assasins creed 2. δεν εχω αποφασισει εεσεις τι λετε?
Μηπως μπορει κανεις να μου κανει ΠΜ με κανενα σιτε για να κατεβαζω παιχνιδια για πισι?




:D


κοινως,το wii εχει πολυ καλυτερα κ πιο fun exclusive παιχνιδια απο οτι το ps3.

PS. το wii fit ειναι τρομερα διασκεδαστικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Call of Duty 6: Modern Warfare 2

Το προ-παράγγειλα!
-----------------------------------------



:D


κοινως,το wii εχει πολυ καλυτερα κ πιο fun exclusive παιχνιδια απο οτι το ps3.

PS. το wii fit ειναι τρομερα διασκεδαστικο

Ορίστε ένας κανονικός άνθρωπος (που του αρέσει να κουνιέται και να γυμνάζεται)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Για τα Χριστούγεννα θα μου πάρουν για το PS3 το God of war 3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Το God of war 3 βγαίνει στις 10 Μαρτίου 2010. Πώς θα στο πάρουν για τα Χριστούγγενα, εκτός και αν εννοείς ότι θα πάρεις τότε το δώρο Χριστουγγένων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Είδα κάτι βιντεάκια για ένα film noir thriller game που πρόκειται να κυκλοφορήσει αρχές του 2010. Heavy Rain λέγεται και είναι της Quantic Dream, της ίδιας εταιρίας που κυκλοφόρησε το πολύ επιτυχημένο Fahrenheit.. Δείχνει πολλά υποσχόμενο, τουλάχιστον από trailers που είδα... [ame="https://www.youtube.com/watch?v=XFPu0zNjT4A&feature=related"]Link[/ame]
Θα κυκλοφορήσει αποκλειστικά για ps3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Πολύ καλό παιχνίδι όντως. Όμως τι ακριβώς εννοεί ότι θα είναι θρίλερ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Call of duty 5 και Pro 10...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Call of duty 5 και Pro 10...
Το 5? Αφού όλοι τώρα σκοτώνονται για το 6. Σ' αρέσει αυτή η εποχή έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Το 5? Αφού όλοι τώρα σκοτώνονται για το 6. Σ' αρέσει αυτή η εποχή έτσι?

:iagree::iagree::iagree::iagree: Yeah....
Και όχι μόνο αυτό... Έχει το 5 ένας φίλος μου και θέλουμε να παίζουμε multiplayer online.... Γι αυτό το προτιμώ....
Αλήθεια, εσύ που μου φαίνεσαι γνώστης του αντικειμένου, μπορείς να μου πεις τη γνώμη σου για το pro 10, γιατί έχω όλη τη σειρά και δε θέλω να απογοητευτώ...
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
:iagree::iagree::iagree::iagree: Yeah....
Και όχι μόνο αυτό... Έχει το 5 ένας φίλος μου και θέλουμε να παίζουμε multiplayer online.... Γι αυτό το προτιμώ....
Αλήθεια, εσύ που μου φαίνεσαι γνώστης του αντικειμένου, μπορείς να μου πεις τη γνώμη σου για το pro 10, γιατί έχω όλη τη σειρά και δε θέλω να απογοητευτώ...
:thanks:
Πολλοί λένε ότι έχει αρχίσει να πέφτει η ποιότητα του προ από το 2008. Αν σου άρεσαν τα προ 08-09 πιστεύω ότι θα σου αρέσει και το 10. Μπορείς να κατεβάσεις το ντέμο του 10 για να το δεις από το ps store. Αν έχεις xbox 360 δεν ξέρω αν μπορείς να το κατεβάσεις, αλλά πιστεύω πως ναι. Μπορείς και να το νοικιάσεις για να το δεις ακόμα καλύτερα. Δυστυχώς, δεν πολυασχολούμαι με παιχνίδια ποδοσφαίρου, αλλά αν το δω θα σου πω καλύτερη γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Είδα και τα δύο ποδοσφαιράκια και το φίφα 10 είναι κατά πολύ ανώτερο. Ρεαλιστικό σε πάρα πολύ μεγάλο βαθμό και φοβερά γραφικά. Το φιφα έχει μπει στην νέα γενια, το προ όχι. Σου συστήνω ανεπιφύλακτα το φίφα 10.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Το God Of War No3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top