Γενικό -  Θεωρητική Κατεύθυνση και 3ο πεδίο

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Και οταν θα παει για χειρουργειο τι θα κανει?Θα βαλει το αυτοματο να μιλαει?
:worry:
Ρε παιδια δεν ειναι τυχαια τα πεδια που ειναι καθε σχολη.
Αν ηταν ετσι και οι Ιατρικες με την Φαρμακευτικη να ηταν στο 1ο πεδιο.Τις βαλανε ετσι για να μας βασανιζουν λετε?
Καθε σχολη θελει και το καταλληλο ''εδαφος'' απο πλευρας του μαθητη:/:

Όταν βγάλετε τις παρωπίδες, ίσως νοιώσετε.

Για τελευταία φορά. Οι πλείστες σχολές του 3ου, δεν απαιτούν υποδομή από το σχολείο. Άρα τις βγάζει ο καθείς, αρκεί να διαβάσει.

2ο, 4ο και 5ο ναι θέλουν γνώσεις από σχολείο, άρα απαιτείται η ανάλογη κατεύθυνση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Δε νομίζω οτι είναι θέμα παρωπίδας και οτι είμαστε προκατειλημμένοι "εμείς" της θετικής.
Αντικειμενικά να το δείς,χρειάζονται γνώσεις και νοοτροπία που καλλιεργούνται περισσότερο στη θετική κατεύθυνση απ'ότι στη θεωρητική.Στη θεωρητική απ'ότι τουλάχιστον έχω καταλάβει δεν απαιτείται συνδυαστική σκέψη και αφαιρετική ικανότητα εκτός από τα αρχαία.Αντίθετα στη θετική ακόμα και σ'αυτό το παπαγαλιστό όπως λέγεται η βιολογία,ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ συνδυσμός κεφαλαίων και γνώσεων κάτι που δεν έχω εντοπίσει.Όσο για τους θεωρητικούς που λένε ότι κάνουν και χημεία,μαθηματικά,φυσική γενικής η δυσκολία δεν συγκρίνεται με της κατεύθυνσης.Όπως σε εμάς δεν συγκρίνεται η δυσκολία στα αρχαία γενικής.
Όσο για τη φαρμακευτική,επειδή έχω αδερφή που τελείωσε θα πεθάνεις στη Χημεία.Και αν δεν είχες και καμία εις βάθος επαφή με το αντικείμενο θα δυσκολευτείς.
Για τις Ιατρικές που λέτε οτι είναι μπλα μπλα απλώς,όταν ο άλλος θα πεθαίνει ή θα θέλει να του βρείς τι έχει,δεν θα περιμένει να ακούσει απέξω τους μύες.Θα περιμένει να σκεφτείς,να συνδυάσεις ότι ξέρεις και να καταλήξεις κάπου κι αυτό δεν λέγεται παπαγαλία.
Αλλά από την άλλη δεν μπορούμε να απορρίπτουμε παιδιά που πραγματικά έχουν μεράκι για αυτές τις σχολές.Μπορεί να στρωθούν,να μη βγαίνουν,να διαβάζουν συνέχεια και να είναι πολύ καλύτεροι από τους αντίστοιχους θετικούς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trelomarw

Νεοφερμένος

Η Trelomarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Δεν ειναι ετσι. Βασικα ειναι δυσκολο ενας απο θεωρητικη να μπει σε αυτες τις σχολες γιατι και σε ολα 20 να γραψει μονο και μονο επειδη ειναι τριτο πεδιο τα μορια του πεφτουν στα 18600. Δευτερον η Ιατρικη που ειμαι δεν ειναι μονο διαβασμα..ειναι γεματη βιοχημειες,μικρομοριακα μοντελα και αλλα σχετικα που θελουν καποιο υποβαθρο. Ναι αν ξεσκιστει στο διαβασμα καποιος θεωρητικης ισως σε 10ετια να την βγαλει. Οσον αφορα την Φαρμακευτικη τωρα εχει πολλη περισσοτερη χημεια και φυσικη. Και να ξερετε οτι οι καθηγητες εχουν ως δεδομενο οτι εχετε τις γνωσεις χημειας,βιολογιας,φυσικης και μαθηματικων που διδαχτηκαν στο λυκειο και ακομα περισσοτερο.Κανεις δεν εχει σκοπο να σας εξηγησει τιποτα ποσο μαλλον να ξεκινησει με τα βασικα χημειας και βιολογιας τα οποια δεν γνωριζετε. Δεν ξερω αν βοηθαει το παραδειγμα αλλα μια συμμαθητρια μου αριστη μαθητρια θεωρητικης πηγε παιδαγωγικο. Εκει 2ο εξαμηνο εχουν ενα μαθημα νευροεπιστημων οπου διδασκονται βασικα πραγματα(ανατομικα,αντλιες,νευροδιαβιβαστες κτλ). Καμια σχεση με την υλη και οσα διδασκονται σε ιατρικα και φαρμακευτικα τμηματα. Και ομως οσο ευκολα και να ειναι και βασικα πραγματα τα βρισκουν σκουρα πραγμα που δε θα συνεβαινε σε ενα ατομο που ειχε καποιες βασικες γνωσεις θετικων μαθηματων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 106952

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν το καταλαβαίνω αυτο με τις κατευθύνσεις. Δηλαδή με την ίδια λογική εμείς της θεωρητικής δεν μπορούμε να γίνουμε δικηγόροι, διαφημιστές, ψυχολόγοι επειδή κάναμε αρχαία και λατινικά στην κατεύθυνση;
Οι κατευθύνσεις στο λύκειο λίγη σχέση έχουν με τις σπουδές. Το χειρουργείο...που κολλάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Δεν το καταλαβαίνω αυτο με τις κατευθύνσεις. Δηλαδή με την ίδια λογική εμείς της θεωρητικής δεν μπορούμε να γίνουμε δικηγόροι, διαφημιστές, ψυχολόγοι επειδή κάναμε αρχαία και λατινικά στην κατεύθυνση;
Οι κατευθύνσεις στο λύκειο λίγη σχέση έχουν με τις σπουδές. Το χειρουργείο...που κολλάει;

Το χειρουργείο κολλάει στο ότι δεν έχει σημασία μόνο να βγάλεις τη σχολή αλλά να μπορείς και να τα εφαρμόσεις,
αυτό που λες εσύ για τους δικηγόρους που κολλάει;
Μα οι πιο πολλοί που πηγαίνουν νομική κτλ από θεωρητική πηγαίνουν, η κανονική κατεύθυνση για να πας νομική ή ψυχολογία η θεωρητική είναι, άλλο αν κάποιοι ανοίγουν πεδία με τα επιλογής, τι τις συγκρίνεις τώρα αυτές τις σχολές με την ιατρική και την φαρμακευτική που είναι της θετικής; Πού την είδες την ίδια λογική;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 106952

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απαντούσα σε αυτήν την άποψη:
Και οταν θα παει για χειρουργειο τι θα κανει?Θα βαλει το αυτοματο να μιλαει?
:worry:
Ρε παιδια δεν ειναι τυχαια τα πεδια που ειναι καθε σχολη.
Αν ηταν ετσι και οι Ιατρικες με την Φαρμακευτικη να ηταν στο 1ο πεδιο.Τις βαλανε ετσι για να μας βασανιζουν λετε?
Καθε σχολη θελει και το καταλληλο ''εδαφος'' απο πλευρας του μαθητη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Απαντούσα σε αυτήν την άποψη:
Μα το κατάλαβα ότι απαντούσες σε αυτό. Και γω για αυτό σου λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
γιατι θα προτιμουσα να σπουδασω οδοντιατρικη στη Θεσσαλονικη παρα νομικη στην Κομοτηνη(οπως φαινεται και απ τη σειρα που τις εβαλα:P). Οταν το στειλα την ειχα διαγραψει την νομικη Κομοτηνης και την οδοντιατρικη απο Θεσσαλονικη την εκανα Αθηνα:P;)
και πιστευεις οτι εχεις τις γνωσεις για να ανταποκριθεις στις απαιτησεις της οδοντιατρικης ενω εισαι θεωρητικος?:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:


Σημείωση:
Τα μηνύματα προήλθαν από το θέμα Μαρτυράμε τα μηχανογραφικά μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
και πιστευεις οτι εχεις τις γνωσεις για να ανταποκριθεις στις απαιτησεις της οδοντιατρικης ενω εισαι θεωρητικος?:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Απ οτι μου ειπε ο πατερας μου που ειναι οδοντιατρος και ξερει τις δυνατοτητες μου, δεν ειναι κατι ακατορθωτο. Κι εγω της ιδιας αποψης ημουν. Εσυ γιατι το πηρες τοσο προσωπικα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
με ποια λογικη βαζεις οδοντιατρικη και μετα νομικη κομοτηνης?:mad:

Χωρίς παρεξήγηση, προς τι το ":mad:"; Εκμεταλλευόμενος τις ηλιθιότητες και αδυναμίες του ισχύοντος συστήματος εισαγωγής στην Ανώτατη Εκπαίδευση, έχει το δικαίωμα (ο συγκεκριμένος και ο καθένας) να καταθέτει τέτοιο μηχανογραφικό. Η ένσταση έγκειται στην απαξίωση της Νομικής Κομοτηνής ή στο γεγονός ότι επιλέγει σχολές όπως η Οδοντιατρική μέσω θεωρητικής;

Σε κάθε περίπτωση (είτε συμφωνούμε, είτε όχι) μπορεί και το κάνει. Αυτό είναι το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Χωρίς παρεξήγηση, προς τι το ":mad:"; Εκμεταλλευόμενος τις ηλιθιότητες και αδυναμίες του ισχύοντος συστήματος εισαγωγής στην Ανώτατη Εκπαίδευση, έχει το δικαίωμα (ο συγκεκριμένος και ο καθένας) να καταθέτει τέτοιο μηχανογραφικό. Η ένσταση έγκειται στην απαξίωση της Νομικής Κομοτηνής ή στο γεγονός ότι επιλέγει σχολές όπως η Οδοντιατρική μέσω θεωρητικής;

Σε κάθε περίπτωση (είτε συμφωνούμε, είτε όχι) μπορεί και το κάνει. Αυτό είναι το θέμα.
Οπου και να εγκειται στα @@ μου, δε μπορει ο καθενας να ξερει τι θελω να κανω στη ζωη μου και ποια κινητρα υπαγορευουν τις κινησεις μου. Εφοσον εγω το εκρινα εξυπνο, κατι παραπανω ξερω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
και πιστευεις οτι εχεις τις γνωσεις για να ανταποκριθεις στις απαιτησεις της οδοντιατρικης ενω εισαι θεωρητικος?:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

οδοντιατρικη ισως αλλα μοριακη βιολογια και γενετικη?!:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Οπου και να εγκειται στα @@ μου, δε μπορει ο καθενας να ξερει τι θελω να κανω στη ζωη μου και ποια κινητρα υπαγορευουν τις κινησεις μου. Εφοσον εγω το εκρινα εξυπνο, κατι παραπανω ξερω:)

Ναι οκ. Θα πρέπει να συνυπολογίζεις και τη -δικαιολογημένη- αγανάκτηση ενός παιδιού που βλέπει δυνάμει να εισάγονται στη σχολή της επιθυμίας του άλλοι, άσχετοι με την κατεύθυνση που σχετίζεται με το αντικείμενο.

Πάντως, όντας μαθητής θεωρητικής (και το γράφω επειδή είναι εξοικειωμένος με αυτές τις έννοιες, μην πέσετε να με φάτε οι θετικοτεχνολογικοί :P) θα έπρεπε να έχεις σε μεγαλύτερη εκτίμηση την έννοια της μεσότητας.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ναι οκ. Θα πρέπει να συνυπολογίζεις και τη -δικαιολογημένη- αγανάκτηση ενός παιδιού που βλέπει δυνάμει να εισάγονται στη σχολή της επιθυμίας του άλλοι, άσχετοι με την κατεύθυνση που σχετίζεται με το αντικείμενο.

Πάντως, όντας μαθητής θεωρητικής (και το γράφω επειδή είναι εξοικειωμένος με αυτές τις έννοιες, μην πέσετε να με φάτε οι θετικοτεχνολογικοί :P) θα έπρεπε να έχεις σε μεγαλύτερη εκτίμηση την έννοια της μεσότητας.:)
Σε εκτιμηση την εχω..ουτε θελω να φαω τη θεση του παιδιου.Το οτι αυτος ηταν θετικη δε σημαινει οτι θα ειναι και καλυτερος φοιτητης απο εμενα. Μια νεα αρχη ειναι το πανεπιστημιο, ξεκολληστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Σε εκτιμηση την εχω..(1) ουτε θελω να φαω τη θεση του παιδιου.Το οτι αυτος ηταν θετικη δε σημαινει οτι θα ειναι και καλυτερος φοιτητης απο εμενα. Μια νεα αρχη ειναι το πανεπιστημιο, ξεκολληστε!

(1) Καθίσταται, άλλωστε, σαφές από τη γενικότερη στάση σου.
Τέλος πάντων. Δε θα ασκήσω κριτική στις επιλογές σου, καθώς δε μου πέφτει λόγος. :P Αν κρίνεις όμως πως οι κατευθύνσεις είναι άσχετες από τις σχολές, οφείλεις να αναθεωρήσεις κάποιες σκέψεις σου. Δηλαδή τι στα κομμάτια; Πιστεύεις πως ο άλλος που καθόταν και μάθαινε Βιολογία γενικής και κατεύθυνσης δε διαθέτει υπόβαθρο που εσύ στερείσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Χωρίς παρεξήγηση, προς τι το ":mad:"; Εκμεταλλευόμενος τις ηλιθιότητες και αδυναμίες του ισχύοντος συστήματος εισαγωγής στην Ανώτατη Εκπαίδευση, έχει το δικαίωμα (ο συγκεκριμένος και ο καθένας) να καταθέτει τέτοιο μηχανογραφικό. Η ένσταση έγκειται στην απαξίωση της Νομικής Κομοτηνής ή στο γεγονός ότι επιλέγει σχολές όπως η Οδοντιατρική μέσω θεωρητικής;

Σε κάθε περίπτωση (είτε συμφωνούμε, είτε όχι) μπορεί και το κάνει. Αυτό είναι το θέμα.
για πλακα βαζω οποιαδηποτε φατσουλα.σε μηνυματα που διαφωνω εχει τυχει να βαλλω χαμογελο:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
(1) Καθίσταται, άλλωστε, σαφές από τη γενικότερη στάση σου.
Τέλος πάντων. Δε θα ασκήσω κριτική στις επιλογές σου, καθώς δε μου πέφτει λόγος. :P Αν κρίνεις όμως πως οι κατευθύνσεις είναι άσχετες από τις σχολές, οφείλεις να αναθεωρήσεις κάποιες σκέψεις σου. Δηλαδή τι στα κομμάτια; Πιστεύεις πως ο άλλος που καθόταν και μάθαινε Βιολογία γενικής και κατεύθυνσης δε διαθέτει υπόβαθρο που εσύ στερείσαι;
Χωρις ωστοσο να εχει καποια ιδιαιτερη σημασια για τις μετεπειτα σπουδες..απλα εγω θα αναγκαζομουν τωρα το καλοκαιρι να μαθω καποια πραγματα στη χημεια και τη βιολογια..οχι ομως οτι θα ηταν και κατι το τραγικο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Χωρις ωστοσο να εχει καποια ιδιαιτερη σημασια για τις μετεπειτα σπουδες..απλα εγω θα αναγκαζομουν τωρα το καλοκαιρι να μαθω καποια πραγματα στη χημεια και τη βιολογια..οχι ομως οτι θα ηταν και κατι το τραγικο:)

ΟΚ. Σε κάποιους ονειρικά πλασμένους κόσμους όλα είναι εύκολα, γρήγορα και τελεσφορούν πάντα. ;) Προφανώς είσαι ο superman, οπότε παραιτούμαι.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ΟΚ. Σε κάποιους ονειρικά πλασμένους κόσμους όλα είναι εύκολα, γρήγορα και τελεσφορούν πάντα. ;) Προφανώς είσαι ο superman, οπότε παραιτούμαι.:)
Δεν ειμαι ο Σουπερμαν, απλα ο,τι θελω το κανω! Σιγουρα πιο δυσκολα θα τελειωνα την Οδοντιατρικη απο οτι τη Νομικη, ομως οχι τοσο γιατι δε θα ειχα βασεις οσο γιατι δεν ειμαι τοσο εξοικειωμενος με αυτα τα μαθηματα..αλλα αφου περναω τωρα στη σχολη που ηθελα εξαρχης νομιζω δε τιθεται θεμα περαιτερω αναλυσης:D:D:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenh7

Νεοφερμένος

Η elenh7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
γινεται να πας νοσηλευτικη απο θεωρητικη κατευθυνση?
και αν ναι τι μαθημα επιλογης πρεπει να παρεις για να δωσεις και πανελληνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top