Γενικό -  Θεωρητική Κατεύθυνση και 3ο πεδίο

angela912

Νεοφερμένος

Η angela912 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μηπωσ ξερει κανεις τις σχολες 3ου πεδιου που μπορω να επιλεξω απο θεωρητικη με μαθημα επιλογης τη βιολογια???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ολες μπορεις, δες εδω https://gym-n-mylot.pel.sch.gr/epistpedia.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela912

Νεοφερμένος

Η angela912 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ευχαριστω.αλλα λογικα καποιες σχολες για να της δηλωσεις πρεπει να πηγαινεις θατικη ετσι δεν ειναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
στο 3ο πεδιο οχι, απο τη στιγμη που παιρνεις βιολογια εχεις δικαιωμα να δηλωσεις οποια σχολη του 3ου θες. Απλως απο τη θετικη εχεις προσβαση και στα 2ο και 4ο πεδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
και ιατρική μπορείς να δηλώσεις αλλά είναι εξ ορισμού αδύνατο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela912

Νεοφερμένος

Η angela912 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σας ευχαριστω πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eua_

Νεοφερμένος

Η Euaggelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Με βαση την λογικη ολες τις σχολες μπορεις να τισ δηλωσεις...απλα οντως ειναι αδυνατον να πιασεις τισ υψηλοβαθμες σχολες..διοτι οταν πας σε αλλο πεδιο απο αυτο που κανονικα "ανηκεις" πεφτουν τα μορια σου κατα 1000 (νομιζω:hmm:)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Απλα οι συντελεστες ειναι μειωμενοι στα μαθηματα βαρυτητας. Αυτο εχει σαν αποτελεσμα αν εχεις πχ 20 σε ολα τα μαθηματα να βγαζεις 18.600 μορια στο 3ο (παραπανω απο τοσα δεν γινεται να βγαλεις μ' αυτο τον τροπο).

Μπορεις να κανεις δοκιμες και στον υπολογιστη μοριων του site.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
αααααααααααααααα!!!!!!δηλαδη αν θελω(λεμε τωρα)απο 3ο πεδιο,μια σχολη με 12.000 μορια και τοτε θα πεσουν τα μορια μου η' οχι?(κι αν εχω βγαλει τοσα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Θα έχεις πιο λίγα στο τρίτο πεδίο για όποια σχολή και αν επιλέξεις όσα μόρια και να έχεις.Όταν σου πουν τα μόρια σου θα σου πουν πχ 17,000 για πρώτο πεδίο και 15,500 για το τρίτο.Και από κει επιλέγεις,εγώ είχα 16,800 στο πρώτο και στο τρίτο 15,700 δηλαδή μόνο κάποια ΤΕΙ έπιανα.Αλλά και πάλι πρεπει να ξέρεις ότι εφόσον μπεις σε σχολή τρίτου πεδίου θα κάνεις μαθηματικα και βιολογίες στη σχολή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
καλα Ιωαννα μου δεν ειναι ολες οι σχολες με μαθηματικα και βιολογιες.Το εχω ψαξει...Τεσπα...Thanx!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

depoulini

Νεοφερμένος

Η depoulini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε παιδιά να σας ρωτίσω κάτι?είμαι θεωριτική και έχω πάρει βιολογία....θέλω νοσιλευτική λαμίας και έχει 11.619...πόσο πρέπει να γράψω περίπου για να μπω....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Θα έχεις πιο λίγα στο τρίτο πεδίο για όποια σχολή και αν επιλέξεις όσα μόρια και να έχεις.Όταν σου πουν τα μόρια σου θα σου πουν πχ 17,000 για πρώτο πεδίο και 15,500 για το τρίτο.Και από κει επιλέγεις,εγώ είχα 16,800 στο πρώτο και στο τρίτο 15,700 δηλαδή μόνο κάποια ΤΕΙ έπιανα.Αλλά και πάλι πρεπει να ξέρεις ότι εφόσον μπεις σε σχολή τρίτου πεδίου θα κάνεις μαθηματικα και βιολογίες στη σχολή...

δηλαδη κ λογοθεραπεια θελει κ βιολογια????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

THANASIS_freez

Νεοφερμένος

Ο THANASIS_freez αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έχει κανείς περάσει σε σχολή του 3ου πεδίου από Θεωρητική Κατεύθυνση? Σε ποια? Πόσο βατά είναι τα μαθήματα της σχολής? Κι αν το έχει μετανοιώσει για αυτή την επιλογή. Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγω απο θεωρητικη περασα Λογοθεραπεια που ειναι στο 3ο πεδιο...:P
Δεν αρχισα ακομα μαθηματα ομως.. :) :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
κ εγω απο θεωρητικη περασα μαιευτικη, αλλα στο δευτερο εξαμηνο, οποτε δεν εχω αποψη ακομα....! :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντωνης123

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας , θελω να μαθω τι σχολες υπαρχουν στο τεταρτο πεδιο κιριως με ενδιαφερει γυμναστικη ακαδημια , νοσηλευτικη και στρατιωτικες σχολες ( αν υπαρχουν στο 4ο πεδιο ) και με ποσα μορια περναω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Well αν είσαι θεωρητική γυμναστική ακαδημία περνάς από το 1ο πεδίο.Για στρατιωτικές δεν έχω άποψη ενώ η νοσηλευτική είναι μόνο στο 3ο πεδίο κάτι που σημαίνει ότι θα διαλέξεις μεταξύ βιολογίας ΓΠ και μαθηματικών:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Οσο για τις στρατιωτικές,αναλόγα ποιες θές.Εαν ειναι κάποια που σ αρέσει,στο 4ο πεδιο και εισαι θεωρητική,τοτε θα παρεις Μαθηματικά ΓΠ ως επιλογή και θα εχεις πρόσβαση στο 4ο πεδίο.Αλλα θα εχεις απώλεια μορίων (1000-1500) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντωνης123

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Αρα στο 4ο πεδιο υπαρχουν οντως στρατιωτικεσς σχολες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top