Τεχνολογία - Βοήθεια/Απορίες σε εργασίες στην Τεχνολογία

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Μπορω να σας ανεβασω την εργασια μου <<σπιτι>> και μπορειτε να την συμβουλευτειται για τα μελη της πρωτης Γυμνασιου!Εαν θελετε πειτε το!

6. Απαγορεύονται οι αναζητήσεις έτοιμων εργασιών/projects. Η αναζήτηση ολοκληρωμένων εργασιών (projects) είναι κατά της ιδεολογίας του iSchool. Σαφώς και το Forum είναι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε βοήθεια σε κάποια εργασία σας.

Ακομη και αν την ανεβασεις,θα θεωρηθει σαν 'ετοιμο ψωμι'.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos13

Νεοφερμένος

Ο Panos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
:iagree: τοτε δν θα την ανεβασω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dadela

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εχετε καμιά ιδέα τι μπορω να φτιαξω?η κυρία ευτυχώς δεν είναι πολύ αυστηρή αλλά δεν ξέρω τι να φτιάξω.Προσπαθώ να βρω μια ιδέα αλλά τίποτα.....εσείς εχετε καμιά ιδέα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dadela

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγώ στη θέση σου θα έψαχνα στο internet!όλο και κάτι θα γράφει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaim

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
https://en.wikipedia.org/wiki/Airport#Airport_ownership_and_operation

Ίσως είδες το ελληνικό άρθρο για τα αεροδρόμια.Στο αγγλικό άρθρο της Wikipedia, υπάρχουν άφθονες πληροφορίες.Τώρα αν έχεις πρόβλημα με τη μετάφρασή τους, μπορούμε να σε βοηθήσουμε εμείς (τουλάχιστον εγώ προσφέρομαι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
ελα βρε,,,εδω για το βενιζελος εχει τοσα!! Ψαξε λιγο...βαλε στο google λεξεις κ θα βρεις τα παντα!!! καλη δυναμη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Έχω δουλέψει σε αεροδρόμιο και ξέρω αρκετά καλά πως λειτουργούν, αν θες κάτι συγκεκριμένο ή κάποια διευκρίνιση ρώτα... Προφανώς για εργασία Α γυμνασίου δεν χρειάζεσαι ούτε στο ελάχιστο "σοβαρές πληροφορίες", ουτε ICAO, ούτε FAA και ούτε κατά διάνοια πως λειτουργεί το air traffic με TCAS κτλ. Από εκεί και πέρα τι να πω!?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
εχετε καμιά ιδέα τι μπορω να φτιαξω?η κυρία ευτυχώς δεν είναι πολύ αυστηρή αλλά δεν ξέρω τι να φτιάξω.Προσπαθώ να βρω μια ιδέα αλλά τίποτα.....εσείς εχετε καμιά ιδέα?
τόσα υπάρχουν...εγώ είχα διαλέξει τηλεόραση λόγω ευκολίας της κατασκευής:P..θα σου το πρότεινα..είναι εύκολη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simos24

Νεοφερμένος

Ο Σιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
εγω εφτιαξα ηλεκτρικο κουδουνι...με μπαταρια .......πανευκολο κ εντυπωσιακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
εμείς κάναμε αθλητικό κέντρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KwNsTanDiNaA

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για ατομική εργασία εγώ έκανα Η/Υ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
για ατομικη ειχα παρει μια βαση ξυλο το εβαψα πρασινο κ μετα με πυλο εφτιαξα μια σπηλια (λεεεεμε τωρα:P).... την εβαψα καφε, στη συνεχεια εφτιαξα με κατι πετρες εναν κυκλο κ της κολλησα στο ξυλο, μεσα το εβαψα μπλε και ετοιμη κ η λιμνουλα και η ατομικη!! :):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kass0la

Νεοφερμένος

Η Kassy Christina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Για κασε να θυμηθω και εγω....στη 1η γυμνασιου καναμε μονοι μας ο καθενας... εγω εκανα εναν Φαρο.. και φυσικα με βοηθησε η αδελφη μου..! :D Παλι καλα βγηκε φοβερος!! :lol: Στη 2α Γυμνασιου καναμε ομαδικα το εργοστασιο "Νικας".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!msm!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η !msm! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
εγώ έκανα για ατομική Η/Υ και πήρα 20 στη 2α ομαδική κάναμε εργοστάσιο τομάτας και ξαναπήρα 20
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γρηγόρης25459

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης25459 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Eγώ είχα φτιάξει μια ανεμογενιτρια και πήρα 20:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Εγώ έφτιαξα μια γέφυρα...Ακόμα την έχω και κοσμεί ένα από τα ράφια του τοίχου μου...

Μια συμβουλή για την κατασκευή: Οι χαρτόκουτες, κομμένες σε ένα συγκεκριμένο, επιθυμητό σχέδιο και ντυμένες με χαρτόνι, κάνουν θαύματα. Είναι μια γερά κομμάτια, ομοιόμορφα, και μπορείς να φτιάξεις το καθετί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Χμμ... Εγώ θυμάμαι είχα κάνει στην πρώτη Γυμνασίου στην ατομική ένα σταθερό τηλέφωνο απο γύψο:D. Στη δευτέρα είχαμε κάνει με την ομάδα μου ένα ναυπηγείο.. Τρομερό είχε βγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παιδια δωστε μου πληροφοριες για τη χυτρα ταχυτητας.Τις χρειαζομαι για μια εργασια στην τεχνολογια και δεν εχω βρει σχεδον τιποτα.

Δωστε ιστοσελιδες, κειμενα ,ο,τι σχετικο γιατι αρχισα να ψαχνω στο γκουγκλ και μου εβγαζε συνεχεια διαφημησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stavrouli_to

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Γιατί δεν πήρες κατι πιο εύκολο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fffppp

Νεοφερμένος

Η Φωτεινη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Βρες κατι ευκολοτερο γιατι με αυτο δεν τα βγαζεις περα!!!!!!!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top