Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)

"Κωνσταντίνου και Ελένης". Το έχετε δει;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Έχω δει ό,τι επεισόδιο έχει δείξει.

  • Έχω δει αρκετά επεισόδια.

  • Δεν έχω δει κανένα, αλλά ξέρω την σειρά.

  • Τι είναι αυτό;


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
-Χλέμπουρας.
-Το βλέπουμε...
-Ποιο?
-Το Χλέμπουρας...
Χαχαχαχα!:D
χαχαχαχαχα τα σπαει!!!
-οι μαρτυρες στην 3η διαθηκη ειναι η δις λολοτα και η κυρια νιστα;;
-ναι εγω μαρτυρισα πρωτη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natasoula...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,907 μηνύματα.
Χαχα...Δις καλέ,από το δεσποινίς...Αχ δε μιλάτε κυριλάτα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
-σκεφτομαι να κανω ενα τζασκουζι..
-δηλαδη θα κανετε μπανιο και αυτο θα σκουζει;;

χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
ένα απο τα κορυφαία σίριαλ της ελληνικής τηλεόρασης!!! εχω δει ολα τα επεισοδια και συνεχιζω!! δεν σταματω να γελω με τις ατακες τους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
"Κλείσε τον οχετό ανεπρόκοπη ημιόνα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
σκύλες τη λυσσας ..... πω το εβλεπα πριν απο δυο λεπτα και εχω σκασει στα γελια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δώσε :clapup:
Δεν υπάρχει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Μου κάνετε πλάκα τώρα έτσι?! Πείτε μου ΕΝΑΝ άνθρωπο μου να μην έχει δει αυτή τη σειρά! ΕΝΑΝ!
Πραγματικά ..από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου έβλεπα αυτή τη σειρά! Διαχρονική ...:D


Πάρτε μία ιδέα :

:lol: :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcia+Brutus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcia+Brutus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Μου κάνετε πλάκα τώρα έτσι?! Πείτε μου ΕΝΑΝ άνθρωπο μου να μην έχει δει αυτή τη σειρά! ΕΝΑΝ!
Πραγματικά ..από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου έβλεπα αυτή τη σειρά! Διαχρονική ...:D


Πάρτε μία ιδέα :

:lol: :lol: :lol: :lol:

Καλά μιλάμε η κυρία Νίτσα είναι Ο Λ Α Τ Α Λ Ε Φ Τ Α ! ! ! ! ! ! !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Βασικά νομίζω ότι είναι μία από τις σειρές που και να μη θέλεις να τη δεις, τόσες φορές που τη δείχνει, δεν παίζει να μην την έχεις δει ποτέ...
Το μόνο που μου τη σπάει είναι ότι βάζουν συνέχεια τα ίδια επεισόδια και κάποια δεν τα έχουν βάλει σχεδόν ποτέ.
Τελευταία δεν την βλέπω κάθε μέρα, ακόμα όμως πολύ συχνά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Καλά μιλάμε η κυρία Νίτσα είναι Ο Λ Α Τ Α Λ Ε Φ Τ Α ! ! ! ! ! ! !

Χαχαχαχα "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Η ΜΝΗΣΤΗ ΤΟΥ ΦΡΑΝΚΕΣΤΑΙΝ !" ΧΑΧΑΧΧΑ ..κλαίω λίγο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Εννοείται πως το βλέπουμε...ασχέτως που έχουμε μάθει απ'έξω τι θα πει ο καθένας στην επόμενη σκηνή.. :P
Δεν έχουν βάλει ποτέ το επεισόδια με τη δίκη...και αναγκαστικά το είδα χθες στο youtube...:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αυτό με τη δίκη τα σπάει :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios1994-4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στελιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Έχω φτάσει σε τέτοιο επίπεδο, που όταν παίζει στην τηλεόραση, απλα ακούω τους διαλόγους και καταλαβαίνω που βρίσκονται τι φοράνε τι θα πούνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μια από τα ίδια και εγώ!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Τα έχω δει όλα τα επεισόδια σε τηλεόραση και ίντερνετ από 100000000000000000000000 φορές το καθένα. Δεν το 'χω βαρεθεί καθόλου και μάλιστα δεν εκπλήσσομαι που κάνει ακόμα τρελά νούμερα, πιο πολύ και από Μενεγάκη. Επίσης ξέρω περίπου και με ποια σειρά τα βάζουν και έχω παρατηρήσει ότι κάθε επεισόδιο το βάζουν πάντα ίδια μέρα.

Το κορυφαίο:
ΒΟΗΘΕΙΑ! Ο ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΟΣ ΜΕ ΒΙΑΖΕΙ! ΒΟΗΘΕΙΑ! ΜΟΥ ΣΚΙΖΕΙ ΤΟ ΒΡΑΚΙ! ΣΑΤΥΡΕ! ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΙΖΕΙΣ! ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΟ!

Σήμερα είχε τέλειο επεισόδιο, που μάζεψαν τα ζώα στο σπίτι.

Εννοείται πως το βλέπουμε...ασχέτως που έχουμε μάθει απ'έξω τι θα πει ο καθένας στην επόμενη σκηνή.. :P
Δεν έχουν βάλει ποτέ το επεισόδια με τη δίκη...και αναγκαστικά το είδα χθες στο youtube...:D


ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!! Είμαι η Ο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Άκρως βαρετό είναι το επεισόδιο με τη θεία της Ελένης και το θείο του Κωνσταντίνου! :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το επισόδειο που παντρεύονται έχει πολύ γέλιο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αχχχ αγαπημενη σειρα!! Ακομα την βλεπω:P:P:P

Το επισόδειο που παντρεύονται έχει πολύ γέλιο :hehe:

Το αγαπημενο μου :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Εγώ λατρεύω και το επεισόδιο με την Πόπη που έφτιαχνε κουνελόπιτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top