Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)

"Κωνσταντίνου και Ελένης". Το έχετε δει;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Έχω δει ό,τι επεισόδιο έχει δείξει.

  • Έχω δει αρκετά επεισόδια.

  • Δεν έχω δει κανένα, αλλά ξέρω την σειρά.

  • Τι είναι αυτό;


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Τιποτα αν πω ποσες φορες με βοηθησες στα αρχαια νταξει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
η δουλειά μου τ'αρχαία..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Έχω δει όλα τα επεισόδια και είναι αναμενόμενο πως μετά από τόσες επαναλήψεις ξέρω τα λόγια απ'έξω.Αν τύχει να είμαι σπίτι και δεν έχει κάτι καλύτερο στην TV θα το παρακολουθήσω με ευχαρίστηση.Απλά μου σπάει τα νεύρα που επαναλαμβάνει κάποια επεισόδια ξανά και ξανά(όπως με το μωρό της Ρόζμαρι π.χ) και κάποια άλλα,κυρίως τα τελευταία,πολύ πιο σπάνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Έχω δει όλα τα επεισόδια και είναι αναμενόμενο πως μετά από τόσες επαναλήψεις ξέρω τα λόγια απ'έξω.Αν τύχει να είμαι σπίτι και δεν έχει κάτι καλύτερο στην TV θα το παρακολουθήσω με ευχαρίστηση.Απλά μου σπάει τα νεύρα που επαναλαμβάνει κάποια επεισόδια ξανά και ξανά(όπως με το μωρό της Ρόζμαρι π.χ) και κάποια άλλα,κυρίως τα τελευταία,πολύ πιο σπάνια.


ναι οντως μεσα στο καλοκαιρι τα εδειξε κ τα τελευταια παντως ....κ ειπε και ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ στο τελευταιο επεισοδειο κ μετα ξεκινησε απο την αρχη :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Πάντως θα έπρεπε κάθε φορά που τελειώνουν οι 2 κύκλοι να βάζουν άλλο σίριαλ,εναλλάξ, και όχι επανάληψη πάλι το ίδιο από την αρχή.Έτσι,μπας και μας λείψει λιγάκι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
εγω εκτος απο αυτο βλεπω και το καφε της χαρας...τα εχω δει ολα τα επεισοδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
και εγώ...όπως και το θα βρεις το δάσκαλό σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
εχω δει ολα τα επεισοδια απο 4-5 φορες...Κλασικη αξια σαν τα "Φιλαρακια":D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HOOLIGAN13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dhmhtrhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Βασικα τωρα βγαινω off topic αλλα ρε παιδια αυτο το παρα 5 δεν το εβαλαν μια επαναληψη στο MEGA ηταν φοβερη σειρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
2 ειν οι σειρες που δν βαριεμαι να τις βλεπω καθε τρεις κ λιγο: παρα5 κ κων/νου κ ελενης!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Έχω δει όλα τα επεισόδια που έχει δείξει κανά 5-6 φορές:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xmmmm

Νεοφερμένος

Η xmmmm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Όχι άλλο κάρβουνο........:P
(αν και εδώ που τα λέμε και εγώ τα χω δει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
δεν υπαρχει τετοιο επισοδιο αφου στο τελος ο θειος εξηγει πως εχουν τα πραγματα με μια κασετα..
Μπορει να βρει καποιος αυτο το βιντεο δεν το εχω δει ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
και εγω τα εχω δει ολα τα επεισοδια οσες φορες τα εχει δειξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
ειναι δυνατον να μην το εχει δει καποιος??
ελεος δηλαδη, οσο ωραιο κ αστειο ειναι, τοσο το βαρεθηκα τοσες
φορες που το εχω δει...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
το εχω συχαθει!το εχω δει τοσες πολλες φορες που το επομενο σταδιο ειναι να μαθω τος διαλογους απ εξω!!!!!!!
-----------------------------------------
δεν υπαρχει τετοιο επισοδιο αφου στο τελος ο θειος εξηγει πως εχουν τα πραγματα με μια κασετα..


δηλαδη τι γινεται????
γιατι δεν τοχω δει εγω αυτο το επισοδειο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
τα εχω δει ολα και τα εχω βαρεθει πια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

twilight_girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
και εγω..ελεος πια...ενταξει,αστειο ειναι αλλα ποσες φορες να το δει κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
φανταζεσαι να κανει ακομα νουμερα?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Tα χω δει ολα και αμα δεν εχει τιποτα αλλο η τηλεοραση συνεχιζω να τα βλεπω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top