Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,648 εγγεγραμμένα μέλη και 2,434,445 μηνύματα σε 76,377 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 239 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)

"Κωνσταντίνου και Ελένης". Το έχετε δει;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 260)
Έχω δει ό,τι επεισόδιο έχει δείξει.
232
89,23%
Έχω δει αρκετά επεισόδια.
23
8,85%
Δεν έχω δει κανένα, αλλά ξέρω την σειρά.
4
1,54%
Τι είναι αυτό;
1
0,38%

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 23:00, 01-10-09:

Θέλω να δω ποσοστά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 23:00, 01-10-09:

τι ποσοστα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής του τμήματος Μαθηματικών Αθήνας . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 23:02, 01-10-09:

Δε ποσοστά.
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 23:03, 01-10-09:

τα χω δει ολα
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 23:04, 01-10-09:

"Έχω δει ό,τι επεισόδιο έχει δείξει." Σε σημειο που να τα ξερω ολα απ' εξω (αυτο το λενε καψιμο ).

Γιατι καποια πραγματα ειναι κλασσικα...
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Καθηγητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Καθηγητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,467 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 23:06, 01-10-09:

Τα χω δει όλα αλλά πλέον τα χω σιχαθεί.
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,018 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 23:06, 01-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από chris_90
"Έχω δει ό,τι επεισόδιο έχει δείξει." Σε σημειο που να τα ξερω ολα απ' εξω (αυτο το λενε καψιμο ).

αναποφευκτο,μετα απο 1.234.567,890 επαναληψεις..
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H SoZi έγραψε: στις 23:06, 01-10-09:

Ούτε την Βιολογία δεν ξέρω τόσο καλά όσο τους διαλόγους.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

myrto.s

Μαθητής Γ' λυκείου

H myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H myrto.s έγραψε: στις 23:07, 01-10-09:

να σου πω απο τωρα τα ποσοστα?
100%
0%
0%
0%
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Καθηγητής

H SoZi έγραψε: στις 23:09, 01-10-09:

Λες και το γιαούρτι?
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,228 μηνύματα.

O chris_90 έγραψε: στις 23:12, 01-10-09:

Το εκπληκτικο γιαουρτι "ΣΤΡΟΥΓΓΑ"; Η μηπως τον φανταστικο χυμο "ΦΡΟΥΤΕΞ";

Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 23:12, 01-10-09:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=U6nQavero4w&feature=related[/ame]
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:13, 01-10-09:

ετσι ακριβώς...και δεν βαριέμαι να το βλέπω...
Παράθεση

Λουκρητία (Ειρήνη.)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου του τμήματος --- . Έχει γράψει 770 μηνύματα.

H Λουκρητία έγραψε: στις 23:14, 01-10-09:

Το εκπληκτικο γιαουρτι "ΣΤΡΟΥΓΓΑ"; Η μηπως τον φανταστικο χυμο "ΦΡΟΥΤΕΞ";

Σαν τα τσιγαρα Σερετης ομως..
Α ντακσει, καμενη απλα, ξερω την καθε ατακα.
Αλλα οκεη, οπως ειναι λογικο εχω σταματησει να το βλεπω πλεον συστηματικα, αλλα αμα το πετυχω το βλεπω ευχαριστα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής . Έχει γράψει 2,018 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 23:14, 01-10-09:

ρε παιδια ψαχνω εκεινη τη σκηνη που την πεφτει η ματινα στον νικολα ειναι το επισοδειο με την μανα της ελενης μηπως το ξερετε??

και μπερδευει τα λογια της,αλλα δεν το βρισκω...
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

O chris_90 έγραψε: στις 23:14, 01-10-09:

Εκεινο που λεει "τα ωραια γυαλακια σου χρειαζονται ματακια";
Παράθεση

myrto.s

Μαθητής Γ' λυκείου

H myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H myrto.s έγραψε: στις 23:16, 01-10-09:

αμε και και το γιαουρτι το λεω... ολοπαχο διαίτης

Εκεινο που λεει "τα ωραια γυαλακια σου χρειαζονται ματακια;".
πωωω... αξεχαστες ατάκες...
Παράθεση

Pure_Seduction

Μεταπτυχιακός φοιτητής

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 23:17, 01-10-09:

Εκεινο που λεει "τα ωραια γυαλακια σου χρειαζονται ματακια";

οχι,ειναι αυτο που του λεει ''νικολα''

''ναι ματινα''

''νικολα''

''ναι ματινα''

εισαι για μια νυχτα που δεν θα την ξεχασει κανεις

και αντι να πει αυτο λεει

εισαι δεν κανεις ξεχασει νυχτα μια
Παράθεση

Goseithor (Νότα στο Διάστημα)

Φοιτητής

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 216 μηνύματα.

O Goseithor να πιάνω αστέρια στο βυθό της μουσικής σ έγραψε: στις 23:18, 01-10-09:

τα χω δει όλα...100000000000000000000000000 φορές!!!!τέλεια είναι!!!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chris_90 (Χρήστος)

Φοιτητής

O chris_90 έγραψε: στις 23:19, 01-10-09:

"Εισαι για μια νυχτα που κανεις ποτε δεν θα μας τον ξεχασει.... τον;"

Ελενη: "Τον. Ναι, τωρα το 'σωσες"
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια