Σχέσεις: Ποιος κάνει την πρώτη κίνηση;

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Η γυναίκα πρέπει να κατακτηθεί. Και ο άντρας πρέπει να νιώσει ότι κατακτά.
Είναι πολύ σημαντικά πράγματα αυτά. Έτσι είναι η λειτουργία των δύο φύλων. Δεν είμαστε ίδιοι, άντρες και γυναίκες, λυπάμαι. Ο ψυχισμός μας διαφέρει.
Η Μυρτώ δεν πήγε να του την πέσει του παιδιού, απλά του απάντησε ετεροχρονισμένα. Υπάρχει διαφορά.
Άποψή μου, είναι και κρατήστε την στο μυαλό σας.
Στην πράξη όλοι κάνουμε λάθη μέχρι να μάθουμε και να καταλάβουμε.
Για να κρατήσει μια σχέση στο χρόνο, αυτό είναι σημαντικό , κατά τη γνώμη μου: Πρέπει ο άντρας να νιώσει ότι προσπάθησε για αυτή τη γυναίκα, ότι την κέρδισε και ότι εκείνη θέλει τώρα εκείνον και μόνον εκείνον πια. Και η γυναίκα πρέπει να νιώσει ότι ο άντρας την διεκδίκησε. Ίσως ακούγονται πολύ ρομαντικά αυτά, αλλά έτσι είναι..

δεν νομιζω να εχει αξια να αρχιζουμε να λεμε και εμεις "Ετσι ειναι".
ετσι σας συμφερει να ειναι, γιατι θελει θαρρος να κανεις κατι τετοιο. το φλερτ, ειναι κατι που δεν γινεται απο εναν, που δεν πρεπει να γινεται απο εναν, και προσωπικα θα ηθελα να προσπαθησει μια γυναικα να με "κατακτησει". αλλα αυτη η λογικη δειχνει κτηση και πολυ φοβαμαι οτι παρ'ολο που οι γυναικες βγαινουν και λενε οτι ειναι φεμινιστριες, απλα διαιωνιζουν τα κεκτημενα. ειναι πολυ λυπηρο.

δεν ειναι η λειτουργια τοσο τω φυλων, αλλα η λειτουργια της κοινωνιας που ζουμε.
για να κρατησει η σχεση στο χρονο, πρεπει να υπαρχουν δυο βασικες αρχες:
εμπιστοσυνη και ειλικρινείας, οσους ερωτικους συντροφους και αν εχουν στον χρονο, ο καθε ενας(ειτε υπαρχουν, ειτε δεν υπαρχουν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Ίσως ακούγονται πολύ ρομαντικά αυτά, αλλά έτσι είναι..
Δεν ακούγονται ρομαντικά, ακούγονται... ε. Άσχημα; Πολύ στερεότυπο ρε παιδί μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Για να κρατησει μια σχεση -πιστευω- πρεπει ο ενας να κατακτα και να κερδιζει τον αλλο, οχι μονο μια φορα, αλλα καθε μερα ;)

Για την απαρχή της σχέσης μίλησα, όχι για την εξέλιξή της.
Να μην μπορούμε να συνεννοηθούμε σε αυτό το φόρουμ.

Επίσης, fasdag, δε λειτουργώ σε μία σχέση όπως με συμφέρει, κάνεις μεγάλο λάθος.
Ίσως, πάλι κάποια πράγματα να τα ξέρω καλύτερα από σένα, συμβαίνει και αυτό ξέρεις.
Ίσως, όμως, αυτή η επιθυμία σου για ισοτιμία στην πρώτη κίνηση να εκφράζει το φόβο της δικήςσου αδεξιότητας, με αυτόν τον τρόπο ίσως κάποια στιγμή κάποια κάνει την πρώτη κίνηση που εσύ δεν μπορείς να κάνεις. Συγγνώμη, αλλά αυτην την εντύπωση μου δίνεις.

Αλέξανδρε, νιώθω την ανάγκη να εξηγήσω κάτι και σε σένα για να με καταλάβεις πιο καλά. Δεν εννοώ να κάθεται η άλλη και να περιμένει να βγάλει τα μάτια του ο άλλος και να πάει να της μιλήσει. Πάντα η γυναίκα δίνει το οκ, δεν το έχετε ακούσει που το λέει όλος ο κόσμος που έχει λίγη εμπειρία από μια σχέση; Αυτά στις νεαρές ηλικίες είναι πιο ασαφή, μεγαλώνοντας, όμως, γίνονται πιο ξεκάθαρα. Για αυτό εγώ μπορώ και τα εκφράζω. Εγώ ό,τι είχα να πω το είπα. Στείρα ερμηνεία είναι λάθος να γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Για την αρχή της σχέσης μίλησα, όχι για την εξέλιξή της.
Να μην μπορούμε να συνεννοηθούμε σε αυτό το φόρουμ.

το καταλαβα :P απλα θεωρω οτι δεν εχει σημασια τι θα γινει στην αρχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Με την Krou δεν προσπάθησα, δεν την κατέκτησα, αυτή έκανε την πρώτη κίνηση. Ούτε αυτή πιστεύω οτι ένιωσε οτι την διεκδίκησα, γιατί δεν το έκανα :P
Κράτησε 3.5 χρόνια, αντιβαίνει λίγο με τη θεωρία σου.

Ξέρω οτι εκφράζεις γνώμη, ξεκινάς με το "κατά τη γνώμη μου" άλλωστε. Καταλήγεις όμως με τη φράση "έτσι είναι", λίγο απόλυτη σε βρίσκω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Με την Krou δεν προσπάθησα, δεν την κατέκτησα, αυτή έκανε την πρώτη κίνηση. Ούτε αυτή πιστεύω οτι ένιωσε οτι την διεκδίκησα, γιατί δεν το έκανα :P
Κράτησε 3.5 χρόνια, αντιβαίνει λίγο με τη θεωρία σου.

Ξέρω οτι εκφράζεις γνώμη, ξεκινάς με το "κατά τη γνώμη μου" άλλωστε. Καταλήγεις όμως με τη φράση "έτσι είναι", λίγο απόλυτη σε βρίσκω.

Δεν έχω δική μου "θεωρία".
Είμαι μεγαλύτερη, κάποια πράγματα τα έχω ξεκαθαρίσει, αυτό μπορεί να ακούγεται στα αυτια σου απόλυτο.
3,5 χρόνια δεν είναι και τόσος πολύς χρόνος, πάντως, ειδικά σε αυτήν την ηλικία.
Δηλαδή, ήρθε και στην έπεσε στην ψύχρα; Χωρίς να έχει κάποιο σημάδι από σένα, τίποτα; Θα στο πω διαφορετικά; εμένα δε μου ταιριάζει αυτό. Εξαρτάται πάντα, βέβαια, από τον άνθρωπο που έχω απέναντί μου, βασικό αυτό. Η Κρου μπορεί να είναι καλή και άγια, δε σημαίνει, όμως, ότι εγώ προσωπικά θα συμφωνούσα με τις συμπεριφορές της. Δεν είναι το μέτρο σύγκρισής μου. Ούτε, επίσης, αυτά που θα επιδοκίμαζες εσύ.:P
Αυτά τα πράγματα δεν μπορούν να επεξηγηθούν από το ρημαδοίντερνετ, μένουν κενά.
Πάντως, δεν υιοθετώ την παλαιά αντίληψη των γυναικών, του "κάθομαι και περιμένω", σε καμία περιπτωση. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
3,5 χρονια λιγα στην ηλικια 15-18 (εγω) και 19-23? Αποσο θυμαμαι οχι δεν μου ειχε δειξει κανενα σημαδι περα απο το οτι με συμπαθουσε γενικα μιας και καναμε ιντερνετικη παρεα και τα πηγαιναμε καλα σαν φιλοι. Ετσι κ αλλιως ουτε που του ειχε περασει απο το μυαλο οταν του το ειπα...Και για μενα ηταν πολυ ξαφνικο. 3 φορες τον ειδα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Στα 15 της δεν είναι πολύς καιρός 3.5 χρόνια;
Στην τελείως ψύχρα ναι, εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι τίποτα, είμαι ντουβάρι σε αυτά τα θέματα :P

Το να μη σου ταιριάζει και να μη συμφωνείς προφανώς μπορείς να το κάνεις όσο θέλεις, απλά έτσι όπως το είπες μου φάνηκες πολύ σίγουρη για τη "θεωρία" σου, αυτό ήταν όλο.

έδιτ: με πρόλαβε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Νομίζω ότι το παιχνίδι του να διεκδικήσεις τον άλλον είναι αμοιβαίο και όταν παίζεται πολύ καιρό απλά ο πιο τολμηρός το ''ανακοινώνει'' στον άλλον. Και οι 2 θέλουν να διεκδικήσουν και να τους διεκδικήσουν και αν κάποιος πει το αντίθεο παει κόντρα στη φύση του...
Η ταπεινή και ανολοκλήρωτη μου γνώμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Παντα παιζει μια μορφη διεκδικησης αλλα το φυλο δεν εχει σημασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Για την αρχή της σχέσης μίλησα, όχι για την εξέλιξή της.
Να μην μπορούμε να συνεννοηθούμε σε αυτό το φόρουμ.

Επίσης, fasdag, δε λειτουργώ σε μία σχέση όπως με συμφέρει, κάνεις μεγάλο λάθος.
Ίσως, πάλι κάποια πράγματα να τα ξέρω καλύτερα από σένα, συμβαίνει και αυτό ξέρεις.
Ίσως, όμως, αυτή η επιθυμία σου για ισοτιμία στην πρώτη κίνηση να εκφράζει το φόβο της δικήςσου αδεξιότητας, με αυτόν τον τρόπο ίσως κάποια στιγμή κάποια κάνει την πρώτη κίνηση που εσύ δεν μπορείς να κάνεις. Συγγνώμη, αλλά αυτην την εντύπωση μου δίνεις.

νομιζω το αν κανω την κινηση πρωτος ή οχι δεν σε αφορα, και στο κατω κατω αφηνεις αναπαντητο ουσιαστικα το λογισμο μου (επιτεθηκες στο ηθος μου, αν δεν κανω λαθος). δεν φοβαμαι να παραδεχτω οτι δειλιάζω. κατι που δυστυχως δεν το κανουν πολλες γυναικες.


δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις με την προταση "οτι ξερεις καποια πραγματα καλυτερα απο μενα", καθως δεν ξερεις τα ορια των δικων μου γνωσεων για να μπορεις να τα συγκρινεις.

η αληθεια ειναι οτι δεν με αφορα τι κανεις στις δικιες σου σχεσεις, και για αυτο το λογο δεν αναφερθηκα στις δικιες σου σχεσεις.
τα περι φεμινισμου δεν αφορουν μονο ενα ζευγαρι, αλλα μια ολοκληρη κοινωνια, και δυστυχως εσεις οι ιδιες δεν θελετε την ισοτητα.

εδιτ:το ιντερνετ τα επαιξε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Νομίζω ότι το παιχνίδι του να διεκδικήσεις τον άλλον είναι αμοιβαίο και όταν παίζεται πολύ καιρό απλά ο πιο τολμηρός το ''ανακοινώνει'' στον άλλον. Και οι 2 θέλουν να διεκδικήσουν και να τους διεκδικήσουν και αν κάποιος πει το αντίθεο παει κόντρα στη φύση του...
Η ταπεινή και ανολοκλήρωτη μου γνώμη...
Συμφωνω και εγω με αυτο...
Υπαρχει μια ιδιαιτερη ατμοσφαιρα αναμεσα στα 2 φυλα και λιγο-πολυ οταν θελουμε να διεκδικησουμε καποιον φροντιζουμε να του δειξουμε το ενδιαφερον μας...Αν δεις οτι υπαρχει το αναλογο ενδιαφερον και απο την μερια του/της πιστευω πως δεν εχει σημασια ποιος θα το πει...Βασικα τα πραγματα αρχιζουν και ''μιλανε'' απο μονα τους και σιγα - σιγα εξελισεται μια σχεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Νομίζω ότι το παιχνίδι του να διεκδικήσεις τον άλλον είναι αμοιβαίο και όταν παίζεται πολύ καιρό απλά ο πιο τολμηρός το ''ανακοινώνει'' στον άλλον. Και οι 2 θέλουν να διεκδικήσουν και να τους διεκδικήσουν και αν κάποιος πει το αντίθεο παει κόντρα στη φύση του...
Η ταπεινή και ανολοκλήρωτη μου γνώμη...


Κατά τη δική μου γνώμη, ακριβώς έτσι ειναι. Δεν ειναι πάντα ο άντρας αυτός που κάνει την πρώτη κίνηση. Ειναι απλά αυτός που νιώθει οτι μπορεί να την κάνει. Τι να πω, κι εμένα μου έχει τύχει και μπορώ να πω ότι εκτίμησα πολύ το ότι ορισμένες κοπέλες έκαναν την πρώτη κίνηση μαζί μου, αντί να την κάνω εγώ μ'αυτές. Δεν υπάρχουν σταθερές στις σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Νομίζω ότι το παιχνίδι του να διεκδικήσεις τον άλλον είναι αμοιβαίο και όταν παίζεται πολύ καιρό απλά ο πιο τολμηρός το ''ανακοινώνει'' στον άλλον. Και οι 2 θέλουν να διεκδικήσουν και να τους διεκδικήσουν και αν κάποιος πει το αντίθεο παει κόντρα στη φύση του...
Η ταπεινή και ανολοκλήρωτη μου γνώμη...

Κατά τη δική μου γνώμη, ακριβώς έτσι ειναι. Δεν ειναι πάντα ο άντρας αυτός που κάνει την πρώτη κίνηση. Ειναι απλά αυτός που νιώθει οτι μπορεί να την κάνει. Τι να πω, κι εμένα μου έχει τύχει και μπορώ να πω ότι εκτίμησα πολύ το ότι ορισμένες κοπέλες έκαναν την πρώτη κίνηση μαζί μου, αντί να την κάνω εγώ μ'αυτές. Δεν υπάρχουν σταθερές στις σχέσεις.

+1:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
νομιζω το αν κανω την κινηση πρωτος ή οχι δεν σε αφορα, και στο κατω κατω αφηνεις αναπαντητο ουσιαστικα το λογισμο μου (επιτεθηκες στο ηθος μου, αν δεν κανω λαθος). δεν φοβαμαι να παραδεχτω οτι δειλιάζω. κατι που δυστυχως δεν το κανουν πολλες γυναικες.


δεν μπορω να καταλαβω τι εννοεις με την προταση "οτι ξερεις καποια πραγματα καλυτερα απο μενα", καθως δεν ξερεις τα ορια των δικων μου γνωσεων για να μπορεις να τα συγκρινεις.

η αληθεια ειναι οτι δεν με αφορα τι κανεις στις δικιες σου σχεσεις, και για αυτο το λογο δεν αναφερθηκα στις δικιες σου σχεσεις.
τα περι φεμινισμου δεν αφορουν μονο ενα ζευγαρι, αλλα μια ολοκληρη κοινωνια, και δυστυχως εσεις οι ιδιες δεν θελετε την ισοτητα.

εδιτ:το ιντερνετ τα επαιξε

Κάνεις λάθος.
-----------------------------------------
Στα 15 της δεν είναι πολύς καιρός 3.5 χρόνια;
Στην τελείως ψύχρα ναι, εγώ δεν είχα πάρει χαμπάρι τίποτα, είμαι ντουβάρι σε αυτά τα θέματα :P

Το να μη σου ταιριάζει και να μη συμφωνείς προφανώς μπορείς να το κάνεις όσο θέλεις, απλά έτσι όπως το είπες μου φάνηκες πολύ σίγουρη για τη "θεωρία" σου, αυτό ήταν όλο.

έδιτ: με πρόλαβε :P

Δεν έχω δικές μου θεωρίες. Είμαι κατά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Ανδρας κανει προταση, γυναικα απανταει και μετα αρχιζει το φλιρτ. Αμα κανει ο ανδρας λαθος, χαλαει ολο. Αυτα οταν συναντας ενα ατομο για πρωτη φορα στην ζωη σου. Αμα εχετε εμπειρια ο ενας με τον αλλον, δεν παιζει ρολο ποιος θα κανει την προταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Για μενα παντως δεν εχει τοση μεγαλη σημασια αν θα κανω εγω την κινηση ή η αλλη, αρκει να μην ειναι πολυ ευκολη και με ξενερωσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Για μενα παντως δεν εχει τοση μεγαλη σημασια αν θα κανω εγω την κινηση ή η αλλη, αρκει να μην ειναι πολυ ευκολη και με ξενερωσει.
οσο πιο ευκολη ειναι τοσο το καλυτερο.αμα ειναι να μου βγαλει την πιστη,τοτε ασ΄το καλυτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
οσο πιο ευκολη ειναι τοσο το καλυτερο.αμα ειναι να μου βγαλει την πιστη,τοτε ασ΄το καλυτερα.
Μπα, απο ενα σημειο και μετα γινεται too easy και βαριεσαι.Ασε που οι ευκολες ειναι ή πολυ πουτ@ν*ς ή πολυ αγαθιαρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
Μπα, απο ενα σημειο και μετα γινεται too easy και βαριεσαι.Ασε που οι ευκολες ειναι ή πολυ πουτ@ν*ς ή πολυ αγαθιαρες.
μα δεν το βρισκω παιχνιδι να προσπαθω να κερδισω μια κοπελα.αρα οσο πιο ευκολο τοσο το καλυτερο,για μενα.αν με δυσκολευει,θα εχω αμηχανια και χεσε ψηλα και αγναντευε μετα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top