Βιολογία - Σας αρέσει η Βιολογία;

Σας αρέσει η Βιολογία;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 29)
  • Ναι,πολύ

    Ψήφοι: 21 72.4%
  • Έτσι και έτσι

    Ψήφοι: 5 17.2%
  • Λίγο

    Ψήφοι: 1 3.4%
  • Καθόλου

    Ψήφοι: 2 6.9%

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ..Είναι το αγαπημένο μου μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
μου αρεσει η Βιολογια αλλα δεν τρελαινομαι!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πρωτη μου αρεσε.
Δευτερα δεν καναμε.
Τριτη ε, τωρα θα δουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dream on

Νεοφερμένος

Η dream on αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η Βιολογια ειναι τελεια! Αλλα αν θες Βιολογικο καλυτερα να μη πας απο θεωρητικη γιατι χανεις πολλες μοναδες..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι, αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ναι. Της Α' Γυμνασίου δεν ήταν τόσο ωραία (πολλά ασαφή κενά), ήδη όμως η βιολογία της Γ' Γυμνασίου φαίνεται πιο ωραία και ενδιαφέρουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Von Dutch

Νεοφερμένος

Η Πόπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η Βιολογία!!!
Και θέλω να περάσω στο Πανεπιστήμιο της Πάτρας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixalisRodos

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Απο τα καλυτερα μαθηματα μεχρι στιγμης... Ισως επειδη εχουμε καλη καθηγητρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
E,καλουτσικη ήταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

funny

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 84 μηνύματα.
εμενα μου αρεσει αλλα ο καθηγητης δεν μου πολυ αρεσει...
τον φωαζουμε κοιμηση... βαλτε στο νου σας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ειναι ο,τι χειροτερο μου συνεβη ποτε...
τη μισω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Me too.Πως θα την αντέξω του χρόνου ένας θεός ξέρε:papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggel A4 forever

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
ειναι γαματη. και ειναι ενα απο τα λιγα μαθηματα που θυμαμε αψογα για να λεμε και τν αληθεια της πρωτησ ειναι λιγο βαρετη αλλα με ελκυε πλ απο μονο του το μαθημα αυτο. της τριτης ειναι σιγουρα καλυτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εεε.. αύριο θα κάνουμε το πρώτο μάθημα βιολογίας! :P
Σε καμιά βδομάδα θα σου πω κι εγώ τη γνώμη μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
της τριτης γυμνασιου ηταν ακομη χειροτερη απ της πρωτης...
κι ειναι κ παρομοια με αυτη της β λυκειου...αστα να πανε:sick:


παλι καλα που ειμαι θεωρητικη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Μπα, εγώ προσωπικά της τρίτης θα έλεγα ότι ήδη καλύτερη φαίνεται (αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα πως είναι, αλλά ως αρχή καλά πάμε). Θυμάμαι, δηλαδή, ότι στη 1η βαριόμουν γιατί δεν κάναμε καμία απολύτως επέκταση και το μάθημα βασιζόταν κυρίως στις απλές καθημερινές γνώσεις. Πολλή θεωρία με κενά, χωρίς εμβάθυνση. Ενώ τώρα με πρωτεΐνες και νουκλεοτίδια (πιο κοντά σε αυτό που θα αποκαλούσα εγώ Βιολογία) γίνεται όλο και πιο ωραία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Στην α γυμνασίου δε μου πολυάρεσε.:zilia:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Μπα, εγώ προσωπικά της τρίτης θα έλεγα ότι ήδη καλύτερη φαίνεται (αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα πως είναι, αλλά ως αρχή καλά πάμε). Θυμάμαι, δηλαδή, ότι στη 1η βαριόμουν γιατί δεν κάναμε καμία απολύτως επέκταση και το μάθημα βασιζόταν κυρίως στις απλές καθημερινές γνώσεις. Πολλή θεωρία με κενά, χωρίς εμβάθυνση. Ενώ τώρα με πρωτεΐνες και νουκλεοτίδια (πιο κοντά σε αυτό που θα αποκαλούσα εγώ Βιολογία) γίνεται όλο και πιο ωραία...

+++.
Αυτο ακριβως.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Ό,τι χειρότερο μου συνέβει. Στην φυσική πέρυσι επαναλαμβάνω πως στο μάθημα με το κυκλοφορικό σύστημα, είχα κατέβει στις τουαλέτες να μην ακούω όσα λέγονταν, και έκανα εμετό. Δεν μπορώ την "ανθρωπολογία" που έχει στη Βιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eμένα πάλι αυτά μου αρέσουν μόνο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top