Πρόθεση ψήφου εκλογών Οκτωβρίου 2009

Εκλογές 4-9-09

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 1)
  • Ν.Δ.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κ.Κ.Ε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΑ.Ο.Σ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΟΩΝ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ο.Α.Κ.Κ.Ε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μ.Λ. Κ.Κ.Ε

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κ.Κ.Ε Μ.Λ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΟΙ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΚΥΝΗΓΟΙ ΕΛΛΑΔΑΣ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΛΕΥΚΟ

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΑΠΟΧΗ

    Ψήφοι: 1 100.0%
  • ΔΝ-ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Άμα το πιστεύεις πες το .

Δεν ειναι πολιτικός διάλογος αυτός, ειναι διάλογος μεταξύ πιτσιρικίων που δεν ξέρουν ουτε τα μισά απ'οσα νομίζουν. Δεν το ξερα οτι πρέπει να πάρω και την άδεια του όχλου για να ψηφίσω το κόμμα που γουστάρω, το οποίο δεν ειναι ουτε το ΛΑΟΣ, ούτε η ΧΑ, αλλα αυτό δεν έχει καμία σημασία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parantop

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο parantop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Αφού το θέτεις έτσι,όλα τα κόμματα στην ίδια "ζουγκλα" βρίσκονται χωρίς εξαίρεση και ο καθενας μπορει να κατεβει στις εκλογες δεν του το απαγορευει κανεις..

Φυσικά και μπορεί όποιος θέλει να κατέβει στις εκλογές. Δεν σε προβληματίζει πάντως ότι το οικονομικοπολιτικό μας σύστημα προβάλει τόσο πολύ τις θέσεις μόνο ορισμένων κομμάτων;

Πως για παράδειγμα εμφανίστηκαν οι Οικολόγοι και το ΛΑΟΣ; Μήπως το σύστημα, μας τους επιβάλλει, γιατί στις πολιτικές τους γραμμές βλέπει να εξυπηρετούνται τα συμφέροντά του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Δεν ειναι πολιτικός διάλογος αυτός, ειναι διάλογος μεταξύ πιτσιρικίων που δεν ξέρουν ουτε τα μισά απ'οσα νομίζουν. Δεν το ξερα οτι πρέπει να πάρω και την άδεια του όχλου για να ψηφίσω το κόμμα που γουστάρω, το οποίο δεν ειναι ουτε το ΛΑΟΣ, ούτε η ΧΑ, αλλα αυτό δεν έχει καμία σημασία.

Συμπεριλαμβάνεσε και εσύ σε αυτά ;Εγώ πάντως όσα πιστεύω πως ξέρω ξέρω .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Συμπεριλαμβάνεσε και εσύ σε αυτά ;Εγώ πάντως όσα πιστεύω πως ξέρω ξέρω .


Όχι φιλαράκι, εγώ τουλάχιστον δεν βλέπω τόση τηλεόραση ώστε να δουλεύω όποιον τολμήσει να ψηφίσει κάτι άλλο απ'αυτο που σας μαθαίνουν στη ζώνη 15-44 οι μεγαλοεκδότες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Γιατί ρε φιλαράκο, θα σε ρωτησει ο καθενας τι γουστάρει να ψηφίζει; Ξυπνάτε μωρέ και δειτε μακριά απ'τη μυτη σας που νομίζετε οτι μπορείτε να κρινετε τα πάντα εκτός απ'τα χάλια σας...Έλεος πια, έχω βαρεθεί ν'ακούω τις ίδιες και τις ίδιες παπαριές.

Να μάθεις να σέβεσαι τις επιλογές των άλλων.

:fss:

Ο καθένας μπορεί, ασφαλώς, να ψηφίζει αυτό που θέλει. Αλλά αυτό είναι το πρόβλημα. Το ψηφίζουν γιατί το θέλουν; Το ψηφίζουν γιατί είναι επιλογή δική τους; Πώς να το πω πιο κατανοητά;

Κρουκ, μετά από 5,5 χρόνια απόλυτης εξαθλίωσης ήρθε η ώρα της αλλαγής.
Ήρθε η ώρα της υπέρτατης εξαθλίωσης.
:P

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Όχι φιλαράκι, εγώ τουλάχιστον δεν βλέπω τόση τηλεόραση ώστε να δουλεύω όποιον τολμήσει να ψηφίσει κάτι άλλο απ'αυτο που σας μαθαίνουν στη ζώνη 15-44 οι μεγαλοεκδότες...

1ον δεν κατακρίνω κάποιους γιατί μου τα λέει ο Λαζόπουλος πχ αλλά γιατί κρίνω πως το πρόγγραμα τους είναι τραγικά λανθασμένο .

2ον γιατί συζητάς τότε ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όχι φιλαράκι, εγώ τουλάχιστον δεν βλέπω τόση τηλεόραση ώστε να δουλεύω όποιον τολμήσει να ψηφίσει κάτι άλλο απ'αυτο που σας μαθαίνουν στη ζώνη 15-44 οι μεγαλοεκδότες...

Αναρωτιέμαι αν οι "μεγάλοι" που συζητούν σοβαρά για πολιτικά θέματα ξέρουν πραγματικά όσα νομίζουν πως ξέρουν και είναι όντως μέσα στο πνεύμα της δημοκρατίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
:fss:

Ο καθένας μπορεί, ασφαλώς, να ψηφίζει αυτό που θέλει. Αλλά αυτό είναι το πρόβλημα. Το ψηφίζουν γιατί το θέλουν; Το ψηφίζουν γιατί είναι επιλογή δική τους; Πώς να το πω πιο κατανοητά;



:P

Άσε τα εικονίδια παλικαράκι, δεν σου πάνε. Το ψηφίζουν γιατι έτσι γουστάρουνε και δεν θα δώσουνε λογαριασμό σε κανέναν για τους λόγους. Κατάλαβες; Γιατί θα τους βολέψει, γιατι γουστάρουν τον αρχηγό του, γιατι έτσι τους είπε ο πατέρας τους, γιατι το πρόγραμμα το βρίσκουν επαρκές, γιατί τους έπεισε το debate, ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ. Κατάλαβες; Εσύ, όταν έρθει η ώρα που θα ψηφίσεις, να κάτσεις να ψάξεις τους λόγους τους δικούς σου, όχι των άλλων. Δεν ειναι δουλειά σου.
-----------------------------------------
1ον δεν κατακρίνω κάποιους γιατί μου τα λέει ο Λαζόπουλος πχ αλλά γιατί κρίνω πως το πρόγγραμα τους είναι τραγικά λανθασμένο .

2ον γιατί συζητάς τότε ;

Γιατί μπορώ.

Αναρωτιέμαι αν οι "μεγάλοι" που συζητούν σοβαρά για πολιτικά θέματα ξέρουν πραγματικά όσα νομίζουν πως ξέρουν και είναι όντως μέσα στο πνεύμα της δημοκρατίας.

Αυτό που κολλάει ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Αφού μπορείς μιβάκο θέλεις .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν είναι δουλειά του κάτι που τον επηρεάζει άμεσα;
Απο τη στιγμή που κάποιος επιλέγει να αποκαλύψει τι ψηφίζει και γιατί (μυστική είναι η ψηφοφορία, έχει την επιλογή να μην το κάνει), δεν μπορεί να απαιτήσει να μην κριθεί για τις επιλογές του. Όπως και για όλες τις υπόλοιπες επιλογές του που επηρεάζουν τους συμπολίτες του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
A, ώστε έτσι αντιμετωπίζουν οι μεγάλοι που ψηφίζουν τα "παλικαράκια". Ακυρώνουν τη γνώμη τους επειδή δεν ψηφίζουν.

Το ποιος σέβεται/δε σέβεται και το ποιος κάνει το "παλικαράκι" με έμμεσες προσβολές είναι ξεκάθαρο, νομίζω.

Είναι δουλειά μου, διότι ό,τι ψηφίσουν επηρεάζει κι εμένα. Κατανοώντας τους λόγους για τους οποίους κάποιος ψηφίζει ένα κόμμα, μπορούμε να καταλάβουμε από πού προέρχονται τα προβλήματα της σύγχρονης πολιτικής κατάστασης.

Edit: Με πρόλαβε ο συνονόματός μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Αφού μπορείς μιβάκο θέλεις .

Καληνύχτα.

Δεν είναι δουλειά του κάτι που τον επηρεάζει άμεσα;
Απο τη στιγμή που κάποιος επιλέγει να αποκαλύψει τι ψηφίζει και γιατί (μυστική είναι η ψηφοφορία, έχει την επιλογή να μην το κάνει), δεν μπορεί να απαιτήσει να μην κριθεί για τις επιλογές του. Όπως και για όλες τις υπόλοιπες επιλογές του που επηρεάζουν τους συμπολίτες του.

Όχι, δεν ειναι δουλειά του. Η ψήφος ειναι μοναδική, έτσι και οι ευθύνες και κανένας δεν έχει δουλειά να ανακατεύεται εκεί που δεν τον έσπειραν. Μη ζητάς να μάθεις περισσότερα απ'αυτα που θέλω να σου πω εγώ, δική μου είναι η ψήφος κι επηρεάζει εμένα. Γι'αυτά που επηρεάζουν εσένα, έχεις δική σου ψήφο. Και να σέβεσαι τις επιλογές όλων, όπως θα επιθυμούσες να σέβονται κι αυτοί τις δικές σου. Φιλολογίες περί "οι νέοι δεν γινεται να ψηφίσουν ΝΔ/ΛΑΟΣ κλπ." εκφέρονται από αδαείς, απευθύνονται σε αδαείς, συνεπώς δε μ'ενδιαφέρουν, συνεπώς τις γράφω στα @@ μου.

A, ώστε έτσι αντιμετωπίζουν οι μεγάλοι που ψηφίζουν τα "παλικαράκια". Ακυρώνουν τη γνώμη τους επειδή δεν ψηφίζουν.

Το ποιος σέβεται/δε σέβεται και το ποιος κάνει το "παλικαράκι" με έμμεσες προσβολές είναι ξεκάθαρο, νομίζω.

Είναι δουλειά μου, διότι ό,τι ψηφίσουν επηρεάζει κι εμένα. Κατανοώντας τους λόγους για τους οποίους κάποιος ψηφίζει ένα κόμμα, μπορούμε να καταλάβουμε από πού προέρχονται τα προβλήματα της σύγχρονης πολιτικής κατάστασης.

Δεν μπορείς να έχεις γνώμη για τα δικά μου πολιτικα κριτήρια, όσο κι αν κάποιοι χρεωκοπημένοι "διαφωτιστές" προσπαθούν να σε πείσουν για το αντίθετο. Κοίτα τη δουλειά σου κι αν όπως παπαγαλίζεις, σε ενδιαφέρουν τα προβλήματα της σύγχρονης πολιτικής κατάστασης, κοίτα να διορθώσεις τη δική σου συμβολή σ'αυτά. Στα θέματα των άλλων δεν έχεις καμία δικαιοδοσία. Το πολύ-πολύ στου πατέρα σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όχι, δεν ειναι δουλειά του. Η ψήφος ειναι μοναδική, έτσι και οι ευθύνες και κανένας δεν έχει δουλειά να ανακατεύεται εκεί που δεν τον έσπειραν. Μη ζητάς να μάθεις περισσότερα απ'αυτα που θέλω να σου πω εγώ, δική μου είναι η ψήφος κι επηρεάζει εμένα. Γι'αυτά που επηρεάζουν εσένα, έχεις δική σου ψήφο. Και να σέβεσαι τις επιλογές όλων, όπως θα επιθυμούσες να σέβονται κι αυτοί τις δικές σου. Φιλολογίες περί "οι νέοι δεν γινεται να ψηφίσουν ΝΔ/ΛΑΟΣ κλπ." εκφέρονται από αδαείς, απευθύνονται σε αδαείς, συνεπώς δε μ'ενδιαφέρουν, συνεπώς τις γράφω στα @@ μου.

Η λαϊκή κυριαρχία υποτίθεται πως "τροφοδοτεί" τους πολιτικούς ηγέτες.
Θέλουμε να ξέρουμε τις κινήσεις, τα κίνητρα και τους σκοπούς των ηγετών μας, αφού θέλουμε να υπάρχει διαφάνεια.
Για να γίνει αυτό, θα πρέπει να γίνει κατανοητό και γιατί ο κόσμος ψηφίζει κάτι.
Δε λέω, μπορεί κάποιος κάλλιστα να πει "εγώ ψηφίζω Χ" και να μην αιτιολογήσει γιατί ψηφίζει Χ, αλλά εδώ συζητάμε και το να μπαίνει ο ένας κι ο άλλος και να αρχίσει να λέει "εγώ ψηφίζω αυτό, εγώ ψηφίζω το άλλο", νομίζω πως δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο νόημα αν δεν εμβαθύνουμε στα κίνητρα και στις λεπτομέρειες, αλλιώς γιατί υπάρχει το τόπικ; Δεν είναι εκλογικό κέντρο το φόρουμ.

Δεν μπορείς να έχεις γνώμη για τα δικά μου πολιτικα κριτήρια, όσο κι αν κάποιοι χρεωκοπημένοι "διαφωτιστές" προσπαθούν να σε πείσουν για το αντίθετο. Κοίτα τη δουλειά σου κι αν όπως παπαγαλίζεις, σε ενδιαφέρουν τα προβλήματα της σύγχρονης πολιτικής κατάστασης, κοίτα να διορθώσεις τη δική σου συμβολή σ'αυτά. Στα θέματα των άλλων δεν έχεις καμία δικαιοδοσία. Το πολύ-πολύ στου πατέρα σου.

Likewise.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Όχι, βρίσκω πιο επικίνδυνο να προβάλλεις θέσφατα, ότι "αφού είσαι 18, ψηφίζεις Τσίπρα" και άλλα γραφικά.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Αλλά, δε νομίζω ότι τούτη η πεπατημένη που παρουσιάζεις είναι η μοναδική εναλλακτική
Και πάνω απ' όλα, δεν είναι κοντά στο πνεύμα της τοποθέτησης μου
Γιατί απλά το ίδιο πράγμα λέμε



Επιπλέον, γίνεσαι απότομος
Και προσπαθείς να πεις ότι διαφέρεις από τη μάζα εκείνων που θα ψηφίσουν αυτό που στηρίζεις και εσύ, απλά εξαιτίας των γνώσεών σου επί του θέματος.

Οι πολιτικές σου πεποιθήσεις δε με αφορούν
Το να παρουσιάζεις ως παπαγαλάκια αυτούς που δεν εξωραϊζουν τη μελλοντική αναπόφευκτη σαπίλα όμως, δε σε τιμά -αν μου επιτρέπεις φιλικά να σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
miv, έχουμε ελευθερία του λόγου, θα σε κρίνω και εσένα και τις επιλογές σου όσο θέλω, δε θα μου πεις τι θα κρίνω, ούτε θα σου πω τι θα ψηφίσεις. Οπότε άσε τις βλακειούλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
miv, έχουμε ελευθερία του λόγου, θα σε κρίνω και εσένα και τις επιλογές σου όσο θέλω, δε θα μου πεις τι θα κρίνω, ούτε θα σου πω τι θα ψηφίσεις. Οπότε άσε τις βλακειούλες.


Όταν μάθεις τι σημαίνει κριτική κι εσύ κι οποιοσδήποτε άλλος τυχόν το αγνοεί, είμαι διαθέσιμος για να κάνω και να δεχτώ οποιαδήποτε κριτική. Προς το παρόν νανάκια. Το "χαχα, κοίτα, αυτός ψηφίζει ΛΑΟΣ, πες μου οτι κάνει πλάκα" είναι πιασάρικο όταν το λες στο σχολείο με τους συμμαθητές σου, αλλά στην κάλπη δεν έχει καμία αξία αν τουλάχιστον σ'ενδιαφέρουν οι εκλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Όταν μάθεις τι σημαίνει κριτική κι εσύ κι οποιοσδήποτε άλλος τυχόν το αγνοεί, είμαι διαθέσιμος για να κάνω και να δεχτώ οποιαδήποτε κριτική. Προς το παρόν νανάκια. Το "χαχα, κοίτα, αυτός ψηφίζει ΛΑΟΣ, πες μου οτι κάνει πλάκα" είναι πιασάρικο όταν το λες στο σχολείο με τους συμμαθητές σου, αλλά στην κάλπη δεν έχει καμία αξία αν τουλάχιστον σ'ενδιαφέρουν οι εκλογές.

Έχεις πολύ επιθετικό ύφος και είσαι ξερόλας. Το τι ξέρω εγώ το γνωρίζω μόνο εγώ. Σταμάτα λοιπόν αυτό το "μάγκικο" στυλάκι γιατι μπροστά μου δε θα τα έλεγες αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πωπω ρε φίλε, σε βαρέθηκα, άντε γεια σου που δεν θα τα έλεγα κιόλας πιτσιρίκο. Αμα θες να κάνεις κριτική, να την κάνεις σωστά. Αυτό που κάνεις λέγεται "σχολιο", δεν λέγεται "κριτική" και για να κάνεις σχόλια πρέπει να έχεις μια κεκτημένη θέση στην κοινωνία που να σου δίνει γι'αυτά το απαραίτητο βήμα. Εσύ δεν την έχεις. Βρες τη πρώτα και μετά λεγε ό,τι θες. Αυτά τα λέω για όλους, οχι μονο για σένα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Δεν υπάρχει σωστό και λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top