Γενικό - [Παλιό Σύστημα] ΑΟΔΕ: Να διαβάσω από τη Β' Λυκείου;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Αρχίζει από "Ω" και έχει έδρα το Μαρούσι;

οχι..! Ουτε καν το ονομα του Φρον. ειναι το επιθετο του. ....:D:D:D

ποιο λες εσυ στειλτο μ pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
"Π" μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.


xaoxoaxoa οχι οχι στο Μαρουσι λες την *****..?? ξερω ενα παιδι που πηγαινε εκει που πηγαιναμε μαζι υπολογιστες εκει πας..??

Και Π μαλλον ξερω ποιο λες αλλα δεν λεν λεω ονοματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
μηδενα προ του τελους μακαριζε!


παντως το θεμα ειναι τι μαθαινεις σε τι επιπεδο και σε ποιο βαθμο!

και απο την β λυκειου εκανα μαθηματιακ κατ ,τον σεπτεμβρη ειχα φτασει στα μεσα των παραγωγων και μετα τα χριστουγεννα εκανα επανληψεις (ουτως ειπειν 2 διαγωνισματ πανελληνιων εβδομαιδιαιως)στα οποια πληροφοριακα δεν ειχα πεσει κατω απο 17.
14.1 εγραψα
καλη επτυχια


τον πουκαμισα λες χου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
μηδενα προ του τελους μακαριζε!


παντως το θεμα ειναι τι μαθαινεις σε τι επιπεδο και σε ποιο βαθμο!

και απο την β λυκειου εκανα μαθηματιακ κατ ,τον σεπτεμβρη ειχα φτασει στα μεσα των παραγωγων και μετα τα χριστουγεννα εκανα επανληψεις (ουτως ειπειν 2 διαγωνισματ πανελληνιων εβδομαιδιαιως)στα οποια πληροφοριακα δεν ειχα πεσει κατω απο 17.
14.1 εγραψα
καλη επτυχια


τον πουκαμισα λες χου???

στα φετινα θεματα 14.1 ? βασικα ειναι αναλογα και ποσο θες να περασεις καπου... εγω ξερω παιδια στο φροντ. σε αλλα τμηματα που κανουνε προετοιμασια και αυτοι απο την β αλλα αμα ο καθηγητης τους βαζει 80 ασκησεις και αυτοι κανουνε τις 30 τι να περιμενει κανεις τις υπολοιπες 50 οχι γτ δεν μπορουν αλλα γιατι δεν θελουν..:thanks::thanks::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
στα φετινα θεματα 14.1 ? βασικα ειναι αναλογα και ποσο θες να περασεις καπου... εγω ξερω παιδια στο φροντ. σε αλλα τμηματα που κανουνε προετοιμασια και αυτοι απο την β αλλα αμα ο καθηγητης τους βαζει 80 ασκησεις και αυτοι κανουνε τις 30 τι να περιμενει κανεις τις υπολοιπες 50 οχι γτ δεν μπορουν αλλα γιατι δεν θελουν..:thanks::thanks::thanks::thanks:

ωραια και τι χαιρεσαι?
εγω τελειωσα ολη την υλη στα μαθηματικα και τωρα κανω οτι ασκησεις θες....
πανω σε οποιο κομματι της θεωριας θες...μην περηφανευεσαι ασκοπα
ο καθε μαθητης εχει το δικο του στυλ διαβασματος και κατανοησης. επισης στη φυσικη μου μενει μονο το στερεο (αν και σε αυτο εχω κανει την ισορροπια).μη μιλησω για τη χημεια και τη βιολογια:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
ωραια και τι χαιρεσαι?
εγω τελειωσα ολη την υλη στα μαθηματικα και τωρα κανω οτι ασκησεις θες....
πανω σε οποιο κομματι της θεωριας θες...μην περηφανευεσαι ασκοπα
ο καθε μαθητης εχει το δικο του στυλ διαβασματος και κατανοησης. επισης στη φυσικη μου μενει μονο το στερεο (αν και σε αυτο εχω κανει την ισορροπια).μη μιλησω για τη χημεια και τη βιολογια:bye:

χαζος εισαι.? με βλεπεις να χαιρομαι μακαρι να ειμουνα ακομα Α' Λυκειου,απλως τον ρωτησα αμα φετος εδωσε..δεν με νοιαζει και να μην εκανα τπτ και να ξεκινουσα σε 2 μηνες το ιδιο ειναι δεν ασχολουμε ειδικα φετος με κανεναν οπως και τοσα χρονια..& δν περηφανευομαι απλος το λεω..ο κολλητος του αδερφου μ (2 χρονια μεγαλυτερος) διαβαζε απο την Α λυκειου μαθηματικα και φυσικη και στο τελος εγραψε 15,5 και 16 σημασια εχει ΑΜΑ εσυ διαβασεις και στην Α δημοτικου να κανεις μαθημα αν δεν διαβαζεις σκατα θα γραψεις...εξαλου το 80% τον αριστουχων ξεκινουν στην 3 λυκειου την προετοιμασια ..Α.! και εσυ που τελειωσες την υλη στα μαθηματικα απο τωρα τραβα κανε δηλωση απο τωρα στο πολυτεχνειο..:xixi::xixi: -εγω την τελειωνω τον Ιανουαριο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

napstor

Δραστήριο μέλος

Ο napstor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 715 μηνύματα.
ωραια και τι χαιρεσαι?
εγω τελειωσα ολη την υλη στα μαθηματικα και τωρα κανω οτι ασκησεις θες....
πανω σε οποιο κομματι της θεωριας θες...μην περηφανευεσαι ασκοπα
ο καθε μαθητης εχει το δικο του στυλ διαβασματος και κατανοησης. επισης στη φυσικη μου μενει μονο το στερεο (αν και σε αυτο εχω κανει την ισορροπια).μη μιλησω για τη χημεια και τη βιολογια:bye:
κατι δεν παει καλα εδω.μαλλον δεν παει καλα ο κοσμος πια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stratos_man

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
κατι δεν παει καλα εδω.μαλλον δεν παει καλα ο κοσμος πια.

ναι,απο το πολυ διαβασμα για της πανελληνιες απο το δημοτικο..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Βασικα οσοι λετε οτι εχετε ηδη τελειωσει την υλη, ή κανατε απο αρχες β' λυκειου ψιλοεντατικα, ή δεν εχετε μπει στις υποκατηγοριες των ασκησεων του βιβλιου. Υπαρχουν αμετρητες ομαδες ασκησεων, 5-6 για καθε ενοτητα περιπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilenaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριλένα.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 244 μηνύματα.
χαζος εισαι.? με βλεπεις να χαιρομαι μακαρι να ειμουνα ακομα Α' Λυκειου,απλως τον ρωτησα αμα φετος εδωσε..δεν με νοιαζει και να μην εκανα τπτ και να ξεκινουσα σε 2 μηνες το ιδιο ειναι δεν ασχολουμε ειδικα φετος με κανεναν οπως και τοσα χρονια..& δν περηφανευομαι απλος το λεω..ο κολλητος του αδερφου μ (2 χρονια μεγαλυτερος) διαβαζε απο την Α λυκειου μαθηματικα και φυσικη και στο τελος εγραψε 15,5 και 16 σημασια εχει ΑΜΑ εσυ διαβασεις και στην Α δημοτικου να κανεις μαθημα αν δεν διαβαζεις σκατα θα γραψεις...εξαλου το 80% τον αριστουχων ξεκινουν στην 3 λυκειου την προετοιμασια ..Α.! και εσυ που τελειωσες την υλη στα μαθηματικα απο τωρα τραβα κανε δηλωση απο τωρα στο πολυτεχνειο..:xixi::xixi: -εγω την τελειωνω τον Ιανουαριο..



κι εγ'ω την τελείωσα Απρίλιο.. τα βιβλία ακόμα στην τσάντα είναι.. 15,5 έγραψα... όλα είναι σχετικά!!!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Μπα δεν χρειάζεται διάβασμα για τον απλό λόγο του ότι θα το ξεχάσεις.Εγώ ας πούμε έγραψα 19.6 και τώρα δεν θυμάμαι ούτε μια ολοκληρωμένη πρόταση από εκεί μέσα.Τζάμπα κόπος.Γενικώς δεν αξίζει για τίποτα το συγκεκριμένο μάθημα.Να το πω και αλλιώς,αν ήταν μαλακό το χαρτί άνετα το χρησιμοποιούσα και στην τουαλέτα.:lol:Αλλά ήταν σκληρό και τελικά το έκαψα στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
κατι δεν παει καλα εδω.μαλλον δεν παει καλα ο κοσμος πια.

στη ρωμη κανεις οτι κανουν και οι ρωμαιοι.αμα δεν ξερεις μη μιλας καθολου.προσβαλλεις ατομακαι αυτο δειχνει πολλα για ενα ατομο...
οσον αφορα αυτο που λεει η ρανια εξω ξεκινησα τα μαθηματικα περυσι τα χριστουγεννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
στρατο φετος εδωσα,οφειλω να ομολογησω οτι τα θεματα ηταν ευκολα,απλως εγω δεν ειχα την αποδοση που θα ηθελα,βεβαια περασα στην πρωτη μου επιλογη (μηχ-μηχ κοζανης,παω εμπ ομως)προσωπικα δικαιολογω τον εαυτο μου διοτι σε ολα τα υπολοιπα εγραψα τελεια ,οποτε νομιζω επειδη πανω απ ολα ειμαστε ανθρωποι μια κακη μερα την εχουμε ολοι!


δεν ειναι οτι δεν ξερω μαθηματικα,ή γενικα οτι δεν προσπαθησα,απλα δεν ημουν σε καλη μερα
,αρκετα κουρασμενος και χωρις ορεξη να λυσω τις ασκησεις.


φιλε εγω ειχα ξεκινησει ιδιαιτερα απο τις αρχες της β λυκειου και τελειωσα τα χριστουγεννα της γ ,γενικα τα μαθηματικα εχουν μεγαλο βαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Βασικα οσοι λετε οτι εχετε ηδη τελειωσει την υλη, ή κανατε απο αρχες β' λυκειου ψιλοεντατικα, ή δεν εχετε μπει στις υποκατηγοριες των ασκησεων του βιβλιου. Υπαρχουν αμετρητες ομαδες ασκησεων, 5-6 για καθε ενοτητα περιπου.

φιλε εγω ειχα ξεκινησει ιδιαιτερα απο τις αρχες της β λυκειου και τελειωσα τα χριστουγεννα της γ ,γενικα τα μαθηματικα εχουν μεγαλο βαθος.

That's what i'm talking about =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εξαρταται σε ποιον βαθμο εμβαθυνεις,μπορεις μονο με τα μαθηματικα της γ να ασχολεισαι πολλα χρονια!


παντως το χειροτερο ειναι να εχεις την αισθηση οτι τα ξερεις ολα και οτι θα γραψεις τελεια και οτι εισαι και γαμω εοειδη πας στο καλυτερο φροντ και επειδη εχεις και γαμω καθηγητες...αυτο θα πει αποτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Είμαι καινούριος στο forum και ήθελα να με βοηθήσετε κάπου...
Είμαι στην τεχνολογική κατεύθυνση και επειδή ουσιαστικά φέτος έχουμε μόνο 3 μαθήματα κατεύθυνσης(έκθεση, μαθηματικά, φυσική)
Σκεφτόμουν να άρχιζα να διαβάζω από φέτος και το <<Αρχές Οργάνωσης & Διοίκησης Επειχηρίσεων & Υπηρεσιών>> της γ΄ λυκείου μήπως και είμαι του χρόνου πιο άνετα.
Είναι θεωριτικό μάθημα από ότι έχω ακούσει οπότε θα μπορέσω και μόνος (δλδ χωρίς φροντιστήριο). Τί λέτε να κάνω?? Εσείς (οι τεχνολογικοί) τί θα κάνετε, θα το ρίξετε καμιά ματιά?

ΥΓ:Υπάρχει σε ηλεκτρονική μορφή το βιβλίο?Δεν μπορώ να το βρώ.

Δεν θα κερδίσεις τίποτα. Του χρόνου κάτσε να το διαβάσεις. Θα έχεις άπλετο να βγάλεις την (σχετικά μικρή) ύλη του βιβλίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Meddle

Νεοφερμένος

Ο Meddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σε 9 μήνες εδώ θα είμαστε, και θα δούμε αν όσοι πάτε στα σούπερ ουάου φροντιστήρια που θα μπουν Οκτώβρη μετασχηματισμούς fourier θα πάρετε τις θέσεις μας στο ΗΜΜΥ ή θα πάρετε... ξέρετε.
Συγγνώμη για το υφάκι, αλλά ήταν απαραίτητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ε δεν υπαρχουν μονο οι υμμη!

αμαν με αυτους τους ρατσισμους σας,εμεις οι μηχανολογοι τι εχουμε???


φτανει ,με το οφ τοπικ,απλα αυτο που πρεπει να γνωριζετε ειναι να μην εχετε μεγαλη γλωσσα,δεν αναφερομαι καπου συγκεκριμενα,αλλα να ξερετε οτι οσοι συμμαθητες μου ελεγαν οτι ''εχω γραψει τελεια πανω απο 19 στο ταδε η στο δεινα μαθημα'' χαντακωθηκαν αγρια.

και τωρα πισω στο θεμα ,της αοδε,εχω να προτεινω κατι καλο,για...ψυχακιδες!
πιστευω οτι εαν διαβαζετε καθε μερα απο μιση σελιδα ,μονο αναγνωση για λιγη μονο ωρα,απο την β λυκειου τοτε θα τα παπαγαλιζετε πιο ευκολα στην γ!

αμα εχετε το κουραγιο καντε το ,πιστευω θα βοηθησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Δεν ειναι παραμυθι ρε συ το αοδε να διαβαζουν μιση σελιδα αναγνωση. Παπαγαλια βαρβατη θελει για καποιον που στοχευει στο 20. Ασε που με αναγνωση απλη θα τα ξεχασει και πιο γρηγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top