Γενικό -  [Ανθρωπιστικών] Πού είστε στην ύλη;

Θεωρητικος

Νεοφερμένος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Όπα ρε κάτσε, πολλή φόρα πήρατε :worry:

Για Αριστοτέλη ειδικά είναι νωρίς ακόμα :/:

Που θα επρεπε να ειμαστε δηλαδη αυτη την περιοδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Που θα επρεπε να ειμαστε δηλαδη αυτη την περιοδο?
Εχμ, κοίτα.... άντε να έχετε τελειώσει την Πολιτεία. :/: εμείς θυμάμαι πριν τα Χριστούγεννα είχαμε ολοκληρώσει τα 2 πρώτα των Ηθικών και συνεχίσαμε τα υπόλοιπα Γενάρη + μετά...

Απλά το λέω γιατί μερικά φροντιστήρια/ιδιαίτερα συνηθίζουν να τρέχουν χωρίς να έχουν προλάβει οι μαθητές να εμπεδώσουν την ύλη 100%...αν εσένα όμως σε βολεύει ο ρυθμός αυτός, πάω πάσο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Γνωστό: Πολιτεία Πλάτωνος
Λογοτεχνία: Ιωάννου
Ιστορία: Κρητικό
Λατινικά: Μάθημα 37
Βιολογία: Εξέλιξη.

Βασικά η Λογοτεχνία και η Ιστορία δεν πάνε ακριβώς με τη σειρά.
Κάποιος μπορεί να κάνει πρώτα άλλα μαθήματα/κείμενα.
:confused:

Aπό Ιούνη έχεις αρχίσει μαθήματα or sth? o.O
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεωρητικος

Νεοφερμένος

Ο Θεωρητικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Εχμ, κοίτα.... άντε να έχετε τελειώσει την Πολιτεία. :/: εμείς θυμάμαι πριν τα Χριστούγεννα είχαμε ολοκληρώσει τα 2 πρώτα των Ηθικών και συνεχίσαμε τα υπόλοιπα Γενάρη + μετά...

Απλά το λέω γιατί μερικά φροντιστήρια/ιδιαίτερα συνηθίζουν να τρέχουν χωρίς να έχουν προλάβει οι μαθητές να εμπεδώσουν την ύλη 100%...αν εσένα όμως σε βολεύει ο ρυθμός αυτός, πάω πάσο :P

Τελειωσαμε την Πολιτεια τις πρωτες μερες αυτου του μηνα και την προηγουμενη εβδομαδα μπηκαμε εισαγωγη Αριστοτελη... Οχι σε κειμενο.. Οποτε μην τρελενεσαι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
:confused:

Aπό Ιούνη έχεις αρχίσει μαθήματα or sth? o.O

Την Ιστορία και τη Λογοτεχνία τα έχω βγάλει ήδη από πέρυσι...
Οπότε είναι σαν επανάληψη. (Καλά με την Ιστορία έχω θέμα, αλλά άστο...)
Τη Βιολογία την έκανα ένα μήνα το καλοκαίρι (Ιούλιος) και μετά από όταν ανοίξαμε.
Τα Λατινικά από Αύγουστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stellla

Νεοφερμένος

Η stellla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.
Εμεις στο Γνωστο ειμαστε Αριστοτελη,στην Ιστορια μπηκαμε στο Προσφυγικο ζητημα,στην Λογοτεχνια ξεκινησαμε το Ονειρο στο κυμα,στα Λατινικα ειμαστε στο κειμενο 28.
ευχαριστω!!!!!!:)

Γνωστό: Πολιτεία Πλάτωνος
Λογοτεχνία: Ιωάννου
Ιστορία: Κρητικό
Λατινικά: Μάθημα 37
Βιολογία: Εξέλιξη.

Βασικά η Λογοτεχνία και η Ιστορία δεν πάνε ακριβώς με τη σειρά.
Κάποιος μπορεί να κάνει πρώτα άλλα μαθήματα/κείμενα.


ποια κείμενα έχετε ολοκληρώσει στην λογοτεχνια???

ευχαριστώ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
ευχαριστω!!!!!!:)




ποια κείμενα έχετε ολοκληρώσει στην λογοτεχνια???

ευχαριστώ!!!
Όλα αυτά που είναι στην ύλη. (Για το φροντιστήριο μιλάω! Στο σχολείο έχουμε κάνει Κρητικό, Καβάφη και Βυζηινό.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τελειωσαμε την Πολιτεια τις πρωτες μερες αυτου του μηνα και την προηγουμενη εβδομαδα μπηκαμε εισαγωγη Αριστοτελη... Οχι σε κειμενο.. Οποτε μην τρελενεσαι ;)
ααα...οκ :PPP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Λατινικά: Κείμενο 37
Κείμενα: Κρητικός
Ιστορία: Κρητικό
Αρχαία: Εισαγωγή Αριστοτέλη
Μαθηματικά: Στατιστική
ΑΟΘ: 2ο κεφάλαιο
Για το φροντιστήριο μιλάω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HumaneTouch

Νεοφερμένος

Ο HumaneTouch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Aρχαία : Ηθικά Νικομάχεια
Ιστορία : ΚΕΦΑΛΑΙΟ 3 , 5. Έξοδος
Λογοτεχνία : Έχω κάνει τον Βιζυηνό, τον Κρητικό και τελειώνω το Όνειρο στο κύμα
Λατινικά : Κείμενο 40
Βιολογία : Κάτι με τον άνθρακα :Ρ


όλα αυτά στο φροντηστήριο γιατί άμα περίμενα από το σχολείο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!!...vivaki...!!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 349 μηνύματα.
Παιδιά, που είστε στην ιστορία;;

Γιατί εγώ είμαι στην παλιννόστηση και αγχώθηκα λίγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evout@ki

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Γνωστό: Αριστοτέλη Πολιτικά μπαίνω τώρα αυτή την βδομάδα
Λογοτεχνία: (έχω κάνει): κρητικό, το αμάρτημα, το όνειρο στο κύμα, τον Καβάφη και το Μες στους προσφυγικους συνοικισμούς
Ιστορία: τώρα τελειώνω το προσφυγικό και πάω κρητικό (σε αυτό το μάθημα δεν κάνω φροντ. γι'αυτό,αλλιώς θα είχα τελειώσει την ύλη όπως και τα υπόλοιπα παιδιά θεωρητικής που πάμε στο ίδιο φροντ.)
Λατινικά: Μάθημα 47
Βιολογία: οικολογία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
ιστορια: εχω βγαλει ολη την υλη
βιολογια: εχω βγαλει ολη την υλη
λατινικα: κειμενο 48
γνωστο: ενοτητα 9 στα ηθικα νικομαχεια
λογοτεχνια: εχω κανει τον κρητικο,αμαρτημα της μητρος μου,ονειρο στο κυμα,μελαγχολια,αντικλειδια και το μονο γιατι μ'αγαπησες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evout@ki

Νεοφερμένος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ιστορια: εχω βγαλει ολη την υλη
βιολογια: εχω βγαλει ολη την υλη
λατινικα: κειμενο 48
γνωστο: ενοτητα 9 στα ηθικα νικομαχεια
λογοτεχνια: εχω κανει τον κρητικο,αμαρτημα της μητρος μου,ονειρο στο κυμα,μελαγχολια,αντικλειδια και το μονο γιατι μ'αγαπησες!

οοο μιά χαρά σε βρίσκω...περισσότερος καιρός για επανάληψη...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arpr

Νεοφερμένος

Η arpr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
hello:)...sorry αλλα θα ρωτησω κατι ασχετο...την Δευτερα γραφω 3ωρο διαγωνισμα εκθεσης με θεμα την επιστημη. Που μπορω να βρω κανενα θεματακι για...προθερμανση;:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
@ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΎΣ:

Παιδιά πού βρίσκεστε στην επανάληψη ; Αντέχετε; :eek:
Έχει κάνει κάποιος από εσάς επανάληψη εφ όλης της ύλης ακόμη; ...
Γενικώς, θυμάστε καλά όσα διαβάζετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Makis_Vl

Δραστήριο μέλος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
@ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΎΣ:

Παιδιά πού βρίσκεστε στην επανάληψη ; Αντέχετε; :eek:
Έχει κάνει κάποιος από εσάς επανάληψη εφ όλης της ύλης ακόμη; ...
Γενικώς, θυμάστε καλά όσα διαβάζετε;

Ιστορία: Είμαι στο 2ο κεφάλαιο στη 2η επανάληψη!
Αρχαία: Ενότητα 4 ,Πρωταγόρας δευτερη επανάληψη
Λατινικά : πρωτη επανάληψη και παράλληλα πλάγιο λόγο
Εκθεση : Επανάληψη 1η φορά
Βιολογία : τελειώνω τη 2η επανάληψη
Κείμενα: Τώρα τελειώνω την υλη :redface::redface::redface: εχω αγχωθεί λίγο για αυτό :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fata_Morgana

Νεοφερμένος

Η Fata_Morgana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
@ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΎΣ:

Παιδιά πού βρίσκεστε στην επανάληψη ; Αντέχετε; :eek:
Έχει κάνει κάποιος από εσάς επανάληψη εφ όλης της ύλης ακόμη; ...
Γενικώς, θυμάστε καλά όσα διαβάζετε;
Μην ανχώνεσαι καλό μου παιδί:) Εγώ επειδή δεν πάω φροντιστήριο δεν έχω βγάλει ακόμα όλη την ύλη. Οπότε ριλαξ, υπάρχουν και χειρότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
@ΘΕΩΡΗΤΙΚΟΎΣ:

Παιδιά πού βρίσκεστε στην επανάληψη ; Αντέχετε;
Έχει κάνει κάποιος από εσάς επανάληψη εφ όλης της ύλης ακόμη; ...
Γενικώς, θυμάστε καλά όσα διαβάζετε;

Ιστορια:Επαν. 1η φορα στο 2ο κεφαλαιο(σημερα το βραδυ θα βγαλω Γ,Δ,Ε...σερι θα παει οπως το κοβω :P )
Λογοτεχνια:Επαν. 1η φορα επαναληψη στον ματακια ειμαστε
Λατινικα: γραμματικη 2η φορα,κειμενα πρωτη φορα δεν θυμαμαι σε ποιο ειμαστε
Εκθεση:Επαναληψη ασκησεις μονο,για θεματα,οποιος διαβαζε εξωσχολικα απο 6η δημοτικου θα γραψει :P
Αρχαια:Επαναληψη 1η φορα στην πολιτεια
Βιολογια:το 1ο το εχω βγαλει 3 φορες,το δευτερο 1 φορα και τωρα τελειωνουμε το 3ο,ακολουθει συντομα εφ ολης της υλης διαγωνισμα.

Αλλα κλαιν,μην δινετε σημασια σε κατι μαλακες που διατυμπανιζουν παντου οτι εχουν βγαλει την υλη απο τα χριστουγεννα 10 φορες...αμα καποιος ειναι κομοδινο μπορει να χρειαστει να την βγαλει 10 φορες,αλλα ας επικρατει γενικα ψυχραιμια και λογικη...μην προτρεχουμε σε βεβιασμενες υπερβολες ...τωρα για το αν τα θυμομαστε εγω εχω διαπιστωσει οτι με τις συνεχεις επαναληψεις μηχανικα μου ερχονται στο μυαλο :P
Οι πανελληνιες ειναι πλεον ενας αγωνας λογικης ,ψυχικης ισσοροπιας και αριστων γνωσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Μην ανχώνεσαι καλό μου παιδί:) Εγώ επειδή δεν πάω φροντιστήριο δεν έχω βγάλει ακόμα όλη την ύλη. Οπότε ριλαξ, υπάρχουν και χειρότερα
Κουράγιο! Εύχομαι να μας αποστομώσεις όλους! :-)))
Ιστορια:Επαν. 1η φορα στο 2ο κεφαλαιο(σημερα το βραδυ θα βγαλω Γ,Δ,Ε...σερι θα παει οπως το κοβω :P )

Λογοτεχνια:Επαν. 1η φορα επαναληψη στον ματακια ειμαστε
Λατινικα: γραμματικη 2η φορα,κειμενα πρωτη φορα δεν θυμαμαι σε ποιο ειμαστε
Εκθεση:Επαναληψη ασκησεις μονο,για θεματα,οποιος διαβαζε εξωσχολικα απο 6η δημοτικου θα γραψει :P
Αρχαια:Επαναληψη 1η φορα στην πολιτεια
Βιολογια:το 1ο το εχω βγαλει 3 φορες,το δευτερο 1 φορα και τωρα τελειωνουμε το 3ο,ακολουθει συντομα εφ ολης της υλης διαγωνισμα.

Αλλα κλαιν,μην δινετε σημασια σε κατι μαλακες που διατυμπανιζουν παντου οτι εχουν βγαλει την υλη απο τα χριστουγεννα 10 φορες...αμα καποιος ειναι κομοδινο μπορει να χρειαστει να την βγαλει 10 φορες,αλλα ας επικρατει γενικα ψυχραιμια και λογικη...μην προτρεχουμε σε βεβιασμενες υπερβολες ...τωρα για το αν τα θυμομαστε εγω εχω διαπιστωσει οτι με τις συνεχεις επαναληψεις μηχανικα μου ερχονται στο μυαλο :P
Οι πανελληνιες ειναι πλεον ενας αγωνας λογικης ,ψυχικης ισσοροπιας και αριστων γνωσεων...

Αχαχαχαχ. Ματάκιας ο Παπαδιαμάντης; :P
Κι εγώ σε ίδια επίπεδα κυμαίνομαι σε γενικές γραμμές (πιο μπροστά ιστορία, λατινικά, λογοτεχνία, αρχαία, και πιο πίσω έκθεση, βιολογία)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top