Γενικό -  [Ανθρωπιστικών] Πού είστε στην ύλη;

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Παιδιά,που βρίσκεστε στην ύλη των μαθημάτων της κατεύθυνσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Αρχαία είμαι στην εισαγωγή Αριστοτέλη
Λογοτεχνία έκανα τον Κρητικό και τώρ ακάνω το αμάρτημα
Ιστορία είμαι στο προσφυγικό
Λατινικα στο 36
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Είναι γεγονός πως πηγαίνουμε λίγο αργά, αλλά δε φανταζόμουν τόση διαφορά, ειδικά στο γνωστό! Εμείς είμαστε στην Πολιτεία (τώρα μπήκαμε), λογοτεχνία τελειώσαμε το αμάρτημα της μητρός μου και το όνειρο στο κύμα και μπαίνουμε Κρητικό, ιστορία στο Διχασμό και Λατινικά στο 30.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Παιδιά ο καθένας παει με τους δικούς του ρυθμούς...Αν είναι να υπάρχει αυτο το τόπικ για να αγχωνόμαστε καθε φορα που θα μπαίνουμε, καλύτερα να κλέιδωθει. Δεν ύπαρχει πάω αργά και πάω γρήγορα. Αλλά παιδία δουλευουν απο το καλοκαίρι αλλα απο τώρα. Εντάξει η marakigreece είναι στο 36, εμεις στο σχολείο είμαστε στο 23. Την ίδια ύλη θα έχουμε βγάλει μεχρι το Μαρτιο. Δεν έχει νόημα να λεμε ποιος είναι μπροστά και ποιος πισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
δεν έχει νόημα να αγχωνόμαστε..απλά κουβέντα κάνουμε..εμείς γνωστό,είμαστε στο 7 του Πρωταγόρα,το τελειώσαμε δηλαδή τώρα..λατινικά στο 29,ιστορία στο κίνημα στο Γουδί,λογοτεχνία μας μένουν μόνο ο Καισαρίων,η Μικρή Ασυμφωνία εις Α΄ Μείζον,η Ιστορία ενός αιχμαλώτου, και Γας ομφαλός...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
λογοτεχνία μας μένουν μόνο ο Καισαρίων,η Μικρή Ασυμφωνία εις Α΄ Μείζον,η Ιστορία ενός αιχμαλώτου, και Γας ομφαλός...

Πώς ακριβώς το κατάφερες αυτό στη λογοτεχνία? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
το Σάββατο,μπαίνουμε σε νέο κείμενο :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλα

Νεοφερμένος

Η λιλα-πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
φροντιστηριο η σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κουνελι

Νεοφερμένος

Η γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Παιδιά διαφωτίστε σας παρακαλώ και μένα που διαβάζω στο σπίτι που είστε σε κάθε μάθημα τώρα. αυτήν την περίοδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παιδια εμεις εχουμε τελειωσει τα αρχαια(αρχιζουμε επαναληψεις απο τις 10 ιανουαριου), τελειωσαμε λατινικα(τα γραφουμε σε 10 μερες και μετα επαναληψεις), ιστορια μπηκαμε στο κρητικο, λογοτεχνια εχουμε κανει: κρητικο, ονειρο στο κυμα και αμαρτημα της μητρος μου(θελουμε 2-3 μαθηματα να το τελειωσουμε!)
εμενα η λογοτεχνια με προβληματιζει:( γιατι εκτος του οτι παμε καπως αργα ειναι και καπως δυσκολα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Και εγώ κάπως έτσι....Ειδικά στη λογοτεχνία είμαι πίισω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
παιδια εμεις εχουμε τελειωσει τα αρχαια(αρχιζουμε επαναληψεις απο τις 10 ιανουαριου), τελειωσαμε λατινικα(τα γραφουμε σε 10 μερες και μετα επαναληψεις), ιστορια μπηκαμε στο κρητικο, λογοτεχνια εχουμε κανει: κρητικο, ονειρο στο κυμα και αμαρτημα της μητρος μου(θελουμε 2-3 μαθηματα να το τελειωσουμε!)
εμενα η λογοτεχνια με προβληματιζει:( γιατι εκτος του οτι παμε καπως αργα ειναι και καπως δυσκολα...

Τελειωσατε τα αρχαια!!!!!!!!:jumpy:Ποτε προλαβατε?Εμεις ειμαστε στην 6η των ηθικών!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daphne1406

Νεοφερμένος

Η Δαφνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
εγώ τέλειωσα ιστορία κ λογοτεχνία μένει η μιση ιστορία ενός αιχμαλώτου η δημουλά κ η σονάτα...αρχαία είμαι λίγο πίσω...μόλις τέλειωσα την πολιτεία...κ λατινικά είμαι στο 46...αλλά ρε παιδιά χαλαρά μην αγχώνεστε θα βγει χαλαρά η ύλη...εγώ πάντως γενικά δν έχω προς το παρόν άγχος...κ ανησυχώ βέβαια λίγο γι αυτο γτ όλοι αγχώνονται..τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΓΩΝΑ

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θήβα (Βοιωτία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Αρχαία έιμαι στα Πολιτικά,Λατινικά στο 43,λογοτεχνία στην Ιστορία ενός αιχμαλώτου και μας έχει μείνει η Σονάτα και η Δημουλά και Ιστορία είμασυε στον Παρευξύνιο...Κατα τ άλλα μια χαρά είμαστε ούτε άγχος ούτε τίποτα..Το μυστικό είναι να κάνουμε σωστές επαναλήψεις μέσα στα Χριστούγεννα και να μαζέψουμε τα πιο εύκολα όπως ιστορία,βιολογία,λατινικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenidrama1

Νεοφερμένος

Η elenidrama1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
πω πω αγχώθηκα...εμείς ήμαστε στα αρχαία στο 3 των ηθικών,στα λατινικα στο 34,λογοτεχνία καναμε τον κρητικο,το αμάρτημα,το ονειρο στο κυμα,καισαρίων,ελεγκτη και μελαγχολια....ιστορια είμαστε στισ αρχές του προσφυγικού..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaggelia

Νεοφερμένος

Η ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Σιδηρόκαστρο (Σέρρες). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Στα αρχαία είμαστε στην 15 ενότητα στα πολιτικά.Στα λατινικά τελείωσαμε τα κείμενα και κάνουμε επαναλήψεις και ασκήσεις συντακτικού.Στα κείμενα ξεκινήσαμε σονάτα και μετά έχουμε τα δύο της Δημουλά και τελειώνουμε.Στην ιστορία είμαστε στο προσφυγικό απο την β ενότητα το δεύτερο μάθημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Καλά πως τα κάνατε όλα αυτά?????
Εμείς είμαστε στην ιστορία ενος αιχμαλώτου, αρχαία ενότητα 6 στα ηθικά νικομάχεια, λατινικά στο μάθημα 35, και ιστορία στο προσφυγικό.
έκθεση και ιστορία γενικής που είστε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

joannaki

Νεοφερμένος

Η joannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Αρχαια ειμαι στην 7 στα ηθικα, λατινικα στο 43, λογοτεχνια στην ιστορια ενος αιχμαλωτου, ιστορια στο Γ το προσφυγικου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
:!:Πως γίνετε αυτό αφού είσαι Β' Λυκείου????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Τελειωσατε τα αρχαια!!!!!!!!:jumpy:Ποτε προλαβατε?Εμεις ειμαστε στην 6η των ηθικών!


Βασικά στα αρχαία και λατινικά εγινε καλος προγραμματισμος απο τους καθηγητες... τωρα λογοτεχνια οπως ειπα ειμαστε παρα πολυ πισω... εχουμε τελειωσει μονο 3 (ονειρο στο κυμα, κρητικο, αμαρτημα) και ειμαστε στη μεση της σονατας! Αλλα τωρα μπαινουν εκστρα μαθηματα στη λογοτεχνια για να βγει η υλη μεχρι τον μαρτη!!!!!!!
ΠΑΙΔΙΑ ΟΜΩΣ, ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ!!!!!!!! ΔΕΝ ΟΦΕΛΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top