Με 3000 ευρώ μπορεί να στηθεί ένα φοιτητικό σπίτι;

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια γεια σας, πιστευετε οτι με 3000 ευρω μπορει να στηθει ενα φοιτητικο σπιτι με επιπλα κτλ...........??????????????????????:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
και πολυ λιγοτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
3000? Δεν είναι λίγο...πολλά; :!:

Τα έπιπλα μου (κρεβάτι, γραφείο, ψυγειο, κουζινάκι ,πλυντήριο) εκτός από βιβλιοθήκη (που δεν έχω αξιωθεί να πάω να πάρω ακόμα :P) ούτε 700 ευρά δεν κάνανε.
Και άντε τα ψιλολόγια να ταν κανα 250 - 300 ακόμα! :zilia:

δλδ 1000 ευρώ για όοοολα. :emm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Αν δώσεις 3000 για φοιτητικό σπίτι, πες μου 1)τι δουλειά κάνει ο πατέρας σου, 2)αν έχει βενζινάδικα, και 3) αν είσαι ελεύθερη. :P

(Εγώ κάτω από 1000 είχα δώσει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
χαχαχαχα οχι απλα ρψταω μεσα στα 3000 ευρω ειναι κ το λαπτοπ ετσι.....κοιτα κ θελω διπλο κρεωατι ενα κομοδινο γραφειο βιβλιοθηκη.....καρεκλα τραπεζι κουζινασ με καρεκλες.....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
...Πλυντήριο, φούρνο μικροκυμάτων, ηλεκτρική σκούπα, πολυμίξερ....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
1500ε εδωσα εγω για διπλο κρεβατι, γραφειο, τραπεζι, καρεκλες, βιβλιοθηκη, καναπε-κρεβατι, συρταριερα, σκαμνια, τραπεζακι σαλονιου, φωτιστικα, κουζινικα (κατσαρολες μαχαιροπιρουνα κτλ) πετσετες... καμια 300 για ψυγειο πλυντηριο φουρνακι (σετακι)... και δε θυμαμαι τι αλλο :P απλα τα πηρα απο ΙΚΕΑ. (τρελη διαφημιση εχει πεσει σε αυτο το φορουμ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
χαχαχαχα οχι απλα ρψταω μεσα στα 3000 ευρω ειναι κ το λαπτοπ ετσι.....κοιτα κ θελω διπλο κρεωατι ενα κομοδινο γραφειο βιβλιοθηκη.....καρεκλα τραπεζι κουζινασ με καρεκλες.....................

(διπλό κρεβάτι ε?) :P

Ναι και με το λαπτοπ πάλι δεν θα πάει πάνω από 2Κ, ανάλογα και από που ψωνίζεις φυσικά, αλλά π.χ. από ΙΚΕΑ θα σ βγει πολύυυ οικονομικά :)

EDIT

(Πάλι διαφήμιση σε ΙΚΕΑ :P)

EDIT2

Δεν έχει βενζινάδικα ε? Γαμώτο και χάρηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
βασικα καλα κανουν αλλα γι αυτο ειπα 3000 ευρω φτανουν?????????????????? εγω ειμαι β εξαμινο κ ψιλο ψαχνωμε..................
-----------------------------------------
παιδια ικεα στανταρ αλλα μην τα παρουν ολα φοβαμαι και μεινω η καημενη τελευταια.............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ναι, φυσικά. Με 3 χιλιάδες στήνεις σπίτι με τα πάντα, και μάλιστα από μαγαζιά επίπλων, ούτε καν απ'το ΙΚΕΑ. Τα 1000 υπολόγισε θα πάνε στο λάπτοπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
βασικα καλα κανουν αλλα γι αυτο ειπα 3000 ευρω φτανουν?????????????????? εγω ειμαι β εξαμινο κ ψιλο ψαχνωμε..................
-----------------------------------------
παιδια ικεα στανταρ αλλα μην τα παρουν ολα φοβαμαι και μεινω η καημενη τελευταια.............

Κομπλέ θα σαι, δεν εξαντλούνται απ τα ΙΚΕΑ. Dont worry

(που πέρασες?):)

EDIT

@miv

Μηνύματα: 10,005!! niice!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
παιδια ικεα στανταρ αλλα μην τα παρουν ολα φοβαμαι και μεινω η καημενη τελευταια.............
Μπα δεν νομίζω πως θα τα πάρουν όλα. :P
Και έτσι και αλλιώς άμα δεις κάτι που σ'αρέσει πολύ και δεν υπάρχει εκείνη την στιγμή μπορείς να το παραγγείλεις και θα στο φέρουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
αχ εγω η καημενη θα μεινω τελευταια κ θα παρω τα ακριβαααααααααααααααα:D
-----------------------------------------
περασα καβαλα λογιστικη Β εξαμηνο γαμωτο!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Samy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 248 μηνύματα.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
μονο 1000 ευρω??πως τα καταφερατε??εγω εφτασα τα 3000 κ αν δειτε τα λιστα με αυτα που πηρα θα δειτε οτι δν ειμαι παραλογη...πηρα οτι πιο οικονομικο βρηκα...που να αντε3ει...για 4 χρονια...κ ισως κ αργοτερα για οπου διοριστω...

Λοιπον εδωσα:

250 για ημιδιπλο κρεβατι+στρωμα (απο μαγαζι στα Γιαννενα)
270 για εναν καναπε π γινεται ημιδιπλο κρεβατι(απο μαγαζι στα Γιαννενα)
30 ευρω για συρταριερα-κομοδινο απο το ΙΚΕΑ
10 ευρω τραπεζακι σαλονιου ΙΚΕΑ
60 ευρω για ψηλο πτυσσομενο τραπεζι κουζινας με 2 σκαμπο(τελειοοο)
549 για whirlpool ψυγειο,kendo φουρνακι,20'' samsung τηλεοραση-οθονη υπολογιστη(φοιτητικο πακετο απο την expert)
50 ευρω για ερμαριο οπως λεγεται το ντουλαπακι που στηριζεται το κουζινακι
75 ευρω τελειο χαλι 180χ240 σαλονιου(το πιο φθηνο που βρηκα)
50 ευρω διαδρομος 4m
20 ευρω 2 μικροι διαδρομοι για το δωματιο
329+14 ευρω μεταφορα απο praktiker πλυντηριο whirlpool 5κιλο που ανοιγει απο πανω(το βρηκα 300+8 στην ηλεκτρονικη αλλα θα μ το εφερναν σε 15+ μερες κ δν θα ηταν εκει η μαμα τοτε να μ δει3ει πως λειτουργει)
79 ευρω γραφειο με 5 συρταρια απο το carrefour
20 ευρω πλαστικο ασπρο τραπεζι μπαλκονιου
5ευρω η καθε καρεκλα αρα 4χ5 20 ευρω οι 4 καρεκλες
20 ευρω για μπουρνουζι
150 ευρω κουρτινες(15 μετρα κουρτινες για κουζινα-σαλονι που εχει τζαμαρια κ 4 μετρα για δωματιου τις πιο φθηνες με 6 ευρω το μετρο βρηκα+κατι για το ραψιμο ανα μετρο...)
5 ευρω ενα μικρο καδρο απο jumpo
10 ευρω ενα μεγαλο καδρο
κουβερτες παπλωματα οτι ειχαμε περισσεια απο το σπιτι πηρα
βιβλιοθηκη μια παλια πτυσσομενη απο Αθηνα θα παω
κ ενα καθρεφτη πανω απο τη συρταριερα επισης απο Αθηνα

ολα αυτα βγαινουν:2011 ευρω αν δν κανω λαθος

για να μην αναφερω κ τα 250-300 περιπου ευρω για χαλακια μπανιου-βεντουζα στη ντουζιερα-πιατοθηκες-λεκανες-απορρυπαντικα-χλωρινες-μαχαιροπιρουνα-ποτηρια-πιατα-πετσετες-σεντονια-πολλααααα τροφιμα κ αναψυκτικα...

κ 660 τα 2 ενοικια για προκαταβολη...2011+250/300+660=2921-2971ευρω

Με λιγα λογια κατι λιγοτερο απο 3000...!

αααα κ το laptop το εχω παρει ηδη...δν συμπεριλαμβανεται..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
μονο 1000 ευρω??πως τα καταφερατε??εγω εφτασα τα 3000 κ αν δειτε τα λιστα με αυτα που πηρα θα δειτε οτι δν ειμαι παραλογη...πηρα οτι πιο οικονομικο βρηκα...που να αντε3ει...για 4 χρονια...κ ισως κ αργοτερα για οπου διοριστω...

Λοιπον εδωσα:

250 για ημιδιπλο κρεβατι+στρωμα (απο μαγαζι στα Γιαννενα)
270 για εναν καναπε π γινεται ημιδιπλο κρεβατι(απο μαγαζι στα Γιαννενα)
30 ευρω για συρταριερα-κομοδινο απο το ΙΚΕΑ
10 ευρω τραπεζακι σαλονιου ΙΚΕΑ
60 ευρω για ψηλο πτυσσομενο τραπεζι κουζινας με 2 σκαμπο(τελειοοο)
549 για whirlpool ψυγειο,kendo φουρνακι,20'' samsung τηλεοραση-οθονη υπολογιστη(φοιτητικο πακετο απο την expert)
50 ευρω για ερμαριο οπως λεγεται το ντουλαπακι που στηριζεται το κουζινακι
75 ευρω τελειο χαλι 180χ240 σαλονιου(το πιο φθηνο που βρηκα)
50 ευρω διαδρομος 4m
20 ευρω 2 μικροι διαδρομοι για το δωματιο
329+14 ευρω μεταφορα απο praktiker πλυντηριο whirlpool 5κιλο που ανοιγει απο πανω(το βρηκα 300+8 στην ηλεκτρονικη αλλα θα μ το εφερναν σε 15+ μερες κ δν θα ηταν εκει η μαμα τοτε να μ δει3ει πως λειτουργει)
79 ευρω γραφειο με 5 συρταρια απο το carrefour
20 ευρω πλαστικο ασπρο τραπεζι μπαλκονιου
5ευρω η καθε καρεκλα αρα 4χ5 20 ευρω οι 4 καρεκλες
20 ευρω για μπουρνουζι
150 ευρω κουρτινες(15 μετρα κουρτινες για κουζινα-σαλονι που εχει τζαμαρια κ 4 μετρα για δωματιου τις πιο φθηνες με 6 ευρω το μετρο βρηκα+κατι για το ραψιμο ανα μετρο...)
5 ευρω ενα μικρο καδρο απο jumpo
10 ευρω ενα μεγαλο καδρο
κουβερτες παπλωματα οτι ειχαμε περισσεια απο το σπιτι πηρα
βιβλιοθηκη μια παλια πτυσσομενη απο Αθηνα θα παω
κ ενα καθρεφτη πανω απο τη συρταριερα επισης απο Αθηνα

ολα αυτα βγαινουν:2011 ευρω αν δν κανω λαθος

για να μην αναφερω κ τα 250-300 περιπου ευρω για χαλακια μπανιου-βεντουζα στη ντουζιερα-πιατοθηκες-λεκανες-απορρυπαντικα-χλωρινες-μαχαιροπιρουνα-ποτηρια-πιατα-πετσετες-σεντονια-πολλααααα τροφιμα κ αναψυκτικα...

κ 660 τα 2 ενοικια για προκαταβολη...2011+250/300+660=2921-2971ευρω

Με λιγα λογια κατι λιγοτερο απο 3000...!

αααα κ το laptop το εχω παρει ηδη...δν συμπεριλαμβανεται..

2000 και το παρακανες και λιγο .. 150 για κουρτινες , 280 για καναπε , 60 τραπεζι ( στα ικεα ειχε με 20 ..) ..?


3000 ειναι υπερβολικά και 2000 πολλά .. απο 1200 εως 1700 χωρις λαπτοπ ειναι φυσιολογικά - και αναλογα την πολη που εισαι.. πχ αθηνα και 1700 πολλα μου φαινονται με τοσες λυσεις και χωρις μεταφορικά..

εγω απο αθηνα σε αγρίνιο οτι περιεγραψε η κοπελιά πιο πάνω εκτος απο καδρα και με τον καναπε διθεσιο αλλα δε γινεται κρεβατι είναι στα 1600 και τελείωσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
μονο 1000 ευρω??πως τα καταφερατε??εγω εφτασα τα 3000 κ αν δειτε τα λιστα με αυτα που πηρα θα δειτε οτι δν ειμαι παραλογη...πηρα οτι πιο οικονομικο βρηκα...που να αντε3ει...για 4 χρονια...κ ισως κ αργοτερα για οπου διοριστω...

Λοιπον εδωσα:

250 για ημιδιπλο κρεβατι+στρωμα (απο μαγαζι στα Γιαννενα)
270 για εναν καναπε π γινεται ημιδιπλο κρεβατι(απο μαγαζι στα Γιαννενα)
30 ευρω για συρταριερα-κομοδινο απο το ΙΚΕΑ
10 ευρω τραπεζακι σαλονιου ΙΚΕΑ
60 ευρω για ψηλο πτυσσομενο τραπεζι κουζινας με 2 σκαμπο(τελειοοο)
549 για whirlpool ψυγειο,kendo φουρνακι,20'' samsung τηλεοραση-οθονη υπολογιστη(φοιτητικο πακετο απο την expert)
50 ευρω για ερμαριο οπως λεγεται το ντουλαπακι που στηριζεται το κουζινακι
75 ευρω τελειο χαλι 180χ240 σαλονιου(το πιο φθηνο που βρηκα)
50 ευρω διαδρομος 4m
20 ευρω 2 μικροι διαδρομοι για το δωματιο
329+14 ευρω μεταφορα απο praktiker πλυντηριο whirlpool 5κιλο που ανοιγει απο πανω(το βρηκα 300+8 στην ηλεκτρονικη αλλα θα μ το εφερναν σε 15+ μερες κ δν θα ηταν εκει η μαμα τοτε να μ δει3ει πως λειτουργει)
79 ευρω γραφειο με 5 συρταρια απο το carrefour
20 ευρω πλαστικο ασπρο τραπεζι μπαλκονιου
5ευρω η καθε καρεκλα αρα 4χ5 20 ευρω οι 4 καρεκλες
20 ευρω για μπουρνουζι
150 ευρω κουρτινες(15 μετρα κουρτινες για κουζινα-σαλονι που εχει τζαμαρια κ 4 μετρα για δωματιου τις πιο φθηνες με 6 ευρω το μετρο βρηκα+κατι για το ραψιμο ανα μετρο...)
5 ευρω ενα μικρο καδρο απο jumpo
10 ευρω ενα μεγαλο καδρο
κουβερτες παπλωματα οτι ειχαμε περισσεια απο το σπιτι πηρα
βιβλιοθηκη μια παλια πτυσσομενη απο Αθηνα θα παω
κ ενα καθρεφτη πανω απο τη συρταριερα επισης απο Αθηνα

ολα αυτα βγαινουν:2011 ευρω αν δν κανω λαθος

για να μην αναφερω κ τα 250-300 περιπου ευρω για χαλακια μπανιου-βεντουζα στη ντουζιερα-πιατοθηκες-λεκανες-απορρυπαντικα-χλωρινες-μαχαιροπιρουνα-ποτηρια-πιατα-πετσετες-σεντονια-πολλααααα τροφιμα κ αναψυκτικα...

κ 660 τα 2 ενοικια για προκαταβολη...2011+250/300+660=2921-2971ευρω

Με λιγα λογια κατι λιγοτερο απο 3000...!

αααα κ το laptop το εχω παρει ηδη...δν συμπεριλαμβανεται..

Βασικά εγώ προσπάθησα να αξιοποιήσω μερικά πράγματα που είχα ήδη στην Αθήνα. Και το έψαξα λίγο με τα έπιπλα για να βρω τις πιο καλές τιμές.

Αν και έχω να πάρω ακόμα βιβλιοθήκη και κουρτίνα. Οπότε θα ανέβει λίγο ακόμα η τιμή. Plus ότι στα 1000 δεν έχω βάλει ούτε ενοίκια ούτε άλλο ένα σουπερ μαρκετ για τρόφιμα ακόμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
κοιταξτε εγω υπολογιζω μεσα στο νερο 3000 αν ειναι ομως επιπλομενο καλυτερα......αλλα αν δεν ειναι θελει πολλα κ η κοπελα πιο πανω εχει δικιο......τοσα ωγαινουν....κ εγω ετσι πιστευω.....ευτυχως εχουμε κ επιπλα που δεν χρειαζομαστε στο σπιτι.......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
2000 και το παρακανες και λιγο .. 150 για κουρτινες , 280 για καναπε , 60 τραπεζι ( στα ικεα ειχε με 20 ..) ..?


3000 ειναι υπερβολικά και 2000 πολλά .. απο 1200 εως 1700 χωρις λαπτοπ ειναι φυσιολογικά - και αναλογα την πολη που εισαι.. πχ αθηνα και 1700 πολλα μου φαινονται με τοσες λυσεις και χωρις μεταφορικά..

εγω απο αθηνα σε αγρίνιο οτι περιεγραψε η κοπελιά πιο πάνω εκτος απο καδρα και με τον καναπε διθεσιο αλλα δε γινεται κρεβατι είναι στα 1600 και τελείωσα

κοιτα βρηκα καναπε κρεβατι κ με 120-15ο ευρω...αλλα ηταν ψευτικοι...ο συγκεκριμενος πιστευω θα αντε3ει χρονια...οπως ειπα θελω να αντε3ουν γτ μολις τελειωσω καπου θα διοριστω..κ θα τα 3αναχρειαστω τα επιπλα...οι κουρτινες ηταν ακριβες επειδη εχει τζαμαρια το σπιτι αλλιως θα πληρωνα μονο για 2 μπαλκονοπορτες...το τραπεζακι ειναι ολα τα λεφτα 3υλινο μασιφ με 2 συρταρια πτυσσομενο με ροδακια+2 σκαμπο...κ δν εχει καμια σχεση με του ΙΚΕΑ...(κ τζαμπα το πηρα)ασε π του ΙΚΕΑ για να το μεταφερω στα Γιαννενα...θα επρεπε πληρωσω πλ παραπανω...Αν μπορουσα θα τα επαιρνα ολα απο το ΙΚΕΑ(αν ειχε στα γιαννενα)τρ πηρα μονο αυτα π μεταφερονται με αυτοκινητο...κ εμενα τα επιπλα-ηλεκτρικα αν βγαλεις κουρτινες κ καδρα χαλια βγαινουν σχεδον 1700 οποτε δν εχουμε μεγαλη διαφορα...τα μικροπραγματα ειναι που ανεβαζουν πλ το ποσο που αναγκαζονται να πληρωσουν οι γονεις για τη δηθεν δωρεαν παιδεια...!αργοτερα μπορει να ανεβασω φωτογραφια του καναπε για να καταλαβεις γτ κανει 270...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
κοιτα βρηκα καναπε κρεβατι κ με 120-15ο ευρω...αλλα ηταν ψευτικοι...ο συγκεκριμενος πιστευω θα αντε3ει χρονια...οπως ειπα θελω να αντε3ουν γτ μολις τελειωσω καπου θα διοριστω..κ θα τα 3αναχρειαστω τα επιπλα...οι κουρτινες ηταν ακριβες επειδη εχει τζαμαρια το σπιτι αλλιως θα πληρωνα μονο για 2 μπαλκονοπορτες...το τραπεζακι ειναι ολα τα λεφτα 3υλινο μασιφ με 2 συρταρια πτυσσομενο με ροδακια+2 σκαμπο...κ δν εχει καμια σχεση με του ΙΚΕΑ...(κ τζαμπα το πηρα)ασε π του ΙΚΕΑ για να το μεταφερω στα Γιαννενα...θα επρεπε πληρωσω πλ παραπανω...Αν μπορουσα θα τα επαιρνα ολα απο το ΙΚΕΑ(αν ειχε στα γιαννενα)τρ πηρα μονο αυτα π μεταφερονται με αυτοκινητο...κ εμενα τα επιπλα-ηλεκτρικα αν βγαλεις κουρτινες κ καδρα χαλια βγαινουν σχεδον 1700 οποτε δν εχουμε μεγαλη διαφορα...τα μικροπραγματα ειναι που ανεβαζουν πλ το ποσο που αναγκαζονται να πληρωσουν οι γονεις για τη δηθεν δωρεαν παιδεια...!αργοτερα μπορει να ανεβασω φωτογραφια του καναπε για να καταλαβεις γτ κανει 280...
κοιταξτε παιδια αν ειναι να δινοθμε λιγα χρηματα για ψευτικα επιπλα αστο καλυτερα αλλα κ παλι σχεδον 1 εκατομμυριο με τις τοτε δραχμες......πολλα ρε γαμωτο.......:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top